18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nieustępliwi

nowynick • 2019-07-22, 14:14
dwóch nieugiętych debili spotkało się w miejscu, którym latami jeździłem do roboty (róg Chełmskiej i Sobieskiego, Mokotów)...



nieubezpieczony

2019-07-22, 21:25
Kwintesencja rozumowania rasy panów ze stolycy. Mają innych za nic, bo im zburzono miasto kilkadziesiąt lat temu. No a kiedy spotka się dwóch takich, to już reakcja jądrowa.

nowynick

2019-07-22, 21:56
Ja bym nie ustąpił, mógł ch*j zwolnić, etc. itp. Ten na prawej miał pierwszeństwo, jak i ja dziesiątki razy w drodze... Albo się szanujemy albo ryzykujemy w imię pierwszeństwa życie własne, bliskich czy jak na nagraniu obcych, co Wam szkodzi zwolnić, dwie sekundy? Poj***ni jesteście niczym Janusz z prawej (nie żeby z lewej dekiel był lepszy, efekt spotkania dwóch kurvinoxów na jednym skrzyżowaniu). "Mógł mi ustąpić", "miałem pierwszeństwo" i jeszcze jeden z nich z dzieckiem.... brak słów...

eLzar

2019-07-22, 22:42
Prawda jest jedna.
Typ ze SKODY FABI musi poczekac az bedzie mial miejsce i wtedy moze wjechac i kontynuowac jazde.
Auto po prawej FORD jechal prawidlowo i nie zlamal przepisow.
Mam nadzieje ze typ ze SKODY nie bedzie mial prawka przez najblizsze dwa lata.

Gamera

2019-07-22, 22:44
rocknroll napisał/a:

Z jednej strony Skoda zmienja pas, więc zajeżdżając drogę Fordowi jest jej wina, ale Ford jako pojazd wyprzedzany nie powinien zwiększać prędkości. Do tego ma wejść obowiązek jazdy na suwak, więc ciekawe jak to wtedy byłoby ewentualnie zinterpretowane..



Panie jaka jazda na suwak jak nie ma żadnego zwiększonego ruchu i są tylko dwa samochody?? Oznakowane zwężenie i gość po lewej besprzecznie winny. Jeżeli te samochody były na czołówce peletonu, to zwężany pas ustępuje i dopiero zaczyna się suwak. Nauczcie się ludzie jeździć.

krzysztof3011

2019-07-22, 22:56
Ten z prawej to nie do końca jest bez winy. Kodeks drogowy zabrania przyspieszania, gdy jest się wyprzedzanym.

ZajętyPelikan

2019-07-23, 00:43
nowynick napisał/a:

Ja bym nie ustąpił, mógł ch*j zwolnić, etc. itp. Ten na prawej miał pierwszeństwo, jak i ja dziesiątki razy w drodze... Albo się szanujemy albo ryzykujemy w imię pierwszeństwa życie własne, bliskich czy jak na nagraniu obcych, co Wam szkodzi zwolnić, dwie sekundy? Poj***ni jesteście niczym Janusz z prawej (nie żeby z lewej dekiel był lepszy, efekt spotkania dwóch kurvinoxów na jednym skrzyżowaniu). "Mógł mi ustąpić", "miałem pierwszeństwo" i jeszcze jeden z nich z dzieckiem.... brak słów...



Niestety niektórzy uczą się dopiero jak przyjdzie im zebrać konsekwencje swoich działań. Tutaj tyczy się to idioty z lewego pasa. Jadąc z kimś, a w szczególności z dzieckiem nigdy nie próbowałbym takiego manewru jak on, tak więc bardzo dobrze, że tak się stało może w przyszłości dwa razy się zastanowi. Mam nadzieję, że dziecku nic się nie stało.

@Nowynick, nie przesadzaj, przy takiej prędkości praktycznie nic im nie groziło (oczywiście można spekulować o pasach, rzeczach latających w samochodzie, etc.). Natomiast prawda jest taka, że w okół otaczają nas same chamy, im większe miasto, tym większe. Moim zdaniem nie warto popuszczać innym naszym kosztem...

EksplozjaSmaku

2019-07-23, 01:04
Eh na sadisticu same zawistne k***y... Ile to ja sytuacji mialem by moc wymusic odszkodowanie, a mogly byc to wasze zony/matki albo sami wy, pieprzeni przepisowi kierowcy.

naczelny1

2019-07-23, 10:17
k***iarz z dzieckiem jechał i się ścigał.

Rocco007

2019-07-23, 10:21
ten w Fordzie dobra ciota.... nawet z auta nie wysiadał, chojrak je.any.. Też jezdze tamtedy codziennie szkoda ze na mnie nie trafil

Ti...........ch

2019-07-23, 19:16
Rocco007 napisał/a:

ten w Fordzie dobra ciota.... nawet z auta nie wysiadał, chojrak je.any.. Też jezdze tamtedy codziennie szkoda ze na mnie nie trafil



Oho... Mamy tu cwaniaka :krejzi:

MrIvytomek

2019-07-23, 20:53
ra0mir napisał/a:

Ten z prawej zrobił coś złego? Jest zwykłym ch*jkiem jak większość z nas ale przepisów nie złamał.





ra0mir napisał/a:

Ten z prawej zrobił coś złego? Jest zwykłym ch*jkiem jak większość z nas ale przepisów nie złamał.



W końcowej fazie tego "wyścigu" to skoda wyraźnie wyprzedza forda, a prowadzący forda mimo to cały czas przyspiesza, utrudniając kierującemu skodą dokończenie manewru. Takie zachowanie jest zabronione ustawą PoRD. Wariat z forda bezpośrednio przyczynił się do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego.