18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nieustępliwi

nowynick • 2019-07-22, 14:14
dwóch nieugiętych debili spotkało się w miejscu, którym latami jeździłem do roboty (róg Chełmskiej i Sobieskiego, Mokotów)...



ZajętyPelikan

2019-07-22, 17:57
Nie rozumiem waszego podejścia do tematu, dlaczego kierowca na prawym pasie ma hamować, żeby wpuścić jakiegoś ciula co myśli, że będzie się każdemu przed maskę wpie**alał? Na prawym pasie jechał zgodnie z przepisami, też bym specjalnie nie hamował by wpuścić debila w rzęchu z lewego pasa.

Tomf

2019-07-22, 18:11
Ja bym ch*jowi nie ustąpił ! Pieknie się poszorował na boku. Spieszyło mu się cwe*owi zj***nemu...

lilmuzynio

2019-07-22, 18:12
Jedynym debilem jest kierownik szkodnika. W ogole za kiera szkodnikow siedza kretyni bo kto chcialby tym gownem jezdzic.

sereja3

2019-07-22, 18:19
Ten z Forda jak wysiadł to widać, że taki prawdziwy król szosz co to nie on bo ma prawko 40 lat. Tfu!

Odisok

2019-07-22, 18:27
Trochę szpachli i się wyklepie:>

Ti...........ch

2019-07-22, 18:32
sensualna napisał/a:

nosz debil xd stracić zdrowie i fure bo trzeba pokazać na drodze kto ma mniejszego



I to k***a Fabią... :kawa:

FourthIllusion

2019-07-22, 18:45
Tilg_die_Schmach napisał/a:

I to k***a Fabią...


No takimi padlami najczesciej zjeby wlasnie jezdza, ma gowno za 4000, a mysli ze jest krol szos, j***ne ch*je, ten z forda dobrze zrobil, milo sie oglada takie filmiki, i 10/10 za piruet

ZaSwojePiję

2019-07-22, 20:11
nowynick napisał/a:

I wolał doprowadzić do kolizji niż "ustąpić cwaniakowi". To przed światłami to koniec ulicy Dolnej. Po kilkadziesiąt aut na prawym pasie mimo że z lewego też można jechać prosto i na suwak za skrzyżowaniem. pie**olca dostawałem tylko zbliżając sie do tego skrzyżowania, bo wiedziałem że banda mokotowskich Januszy już tam czeka na prawym pasie warując czy czasami nie jedzie "cwaniak". Non stop mały (albo duży) korek tam jest bo cebula nie potrafi k***a jeździć na suwak...
No jak kogo jak nie Tuska?



Dzieki, ze mnie uprzedziles, mialem napisac to samo, ze jechali z Dolnej w Chelmska. Cebula na cebuli w tamtym miejscu.

PieronJasnySzlag

2019-07-22, 20:15
Skoda vs rodzinny Ford. No k***a piękny pojedynek. Założe się o nic że tych dwóch szybkich i wściekłych to w internecie są pierwsi żeby hejtować BMW i Audi.

rocknroll

2019-07-22, 20:29
Z jednej strony Skoda zmienja pas, więc zajeżdżając drogę Fordowi jest jej wina, ale Ford jako pojazd wyprzedzany nie powinien zwiększać prędkości. Do tego ma wejść obowiązek jazdy na suwak, więc ciekawe jak to wtedy byłoby ewentualnie zinterpretowane.. :roll:

TB303

2019-07-22, 20:30
Spiderowski napisał/a:

Skoda vs rodzinny Ford. No k***a piękny pojedynek. Założe się o nic że tych dwóch szybkich i wściekłych to w internecie są pierwsi żeby hejtować BMW i Audi.


Popuściłeś? :kawa:

Janusz_k

2019-07-22, 20:33
ra0mir napisał/a:

Ten z prawej zrobił coś złego? Jest zwykłym ch*jkiem jak większość z nas ale przepisów nie złamał.



No nie, ale jakby zdjął nogę z gazu to by mu się nic nie stało, a miał czas żeby zobaczeć że z lewej ma debila.
A co do przepisów to nie wiem czy już wyszły o suwaku, jak wyszły to też by mógł z nich beknąć.

ZajętyPelikan

2019-07-22, 20:55
Janusz_k napisał/a:

No nie, ale jakby zdjął nogę z gazu to by mu się nic nie stało, a miał czas żeby zobaczeć że z lewej ma debila.
A co do przepisów to nie wiem czy już wyszły o suwaku, jak wyszły to też by mógł z nich beknąć.



Jakby to, jakby tamto. Nie ma takiego obowiązku to nie zdejmuje.... Równie dobrze można powiedzieć, że idiota na lewym pasie jak w końcu doszło do jego durnego puste łba, że nie da rady, mógł hamować i schować się za samochodem.

Angevil

2019-07-22, 21:14
W Łodzi przy remontowanym pasie za skrzyżowaniem Marszałków to chleb powszedni.

Ow...........an

2019-07-22, 21:19
rocknroll napisał/a:

Z jednej strony Skoda zmienja pas, więc zajeżdżając drogę Fordowi jest jej wina, ale Ford jako pojazd wyprzedzany nie powinien zwiększać prędkości. Do tego ma wejść obowiązek jazdy na suwak, więc ciekawe jak to wtedy byłoby ewentualnie zinterpretowane..



ch*j cię obchodzi czy wyprzedzany przyspieszał, skoro jechał swoim pasem ruchu.
Do szkoły robić kartę rowerową, a nie zgadujesz nam tutaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: