18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudana próba naciągania

~Velture • 2023-05-17, 09:36
Turysta w Nepalu ma wyj***ne :amused:




to...........10

2023-05-17, 16:42
Bul_od_bytu napisał/a:

Kiedyś miałem taką akcję z głuchoniemymi co rozdawali w tramwaju breloczki za 5 zł. Dali, wziąłem i wysiadłem a niemową nagle przemówiła i drze japę żebym oddał hajs



Byłem świadkiem sytuacji, kiedy "niemowa" rzucił "nosz k***a", kiedy nikt nie chciał kupić tego jego breloczka :D

~Velture

2023-05-17, 17:49
mwaski napisał/a:

Byłem świadkiem sytuacji, kiedy "niemowa" rzucił "nosz k***a", kiedy nikt nie chciał kupić tego jego breloczka



Jestem rocznik 86' czyli pierwszy rocznik zj***nej gimbazy nowej. Jeździłem zarówno do gimnazjum jak i do liceum metrem. Tam jest zakaz żebrania.
Była p*zda na wózku co "SPARALIŻOWANA OD PASA W DÓŁ". To było jeszcze gimnazjum chyba ale głowy nie dam.
Widziałem ją X razy z kumplami z klasy w metrze. Nie tylko ją ale i inną rumunkę która jej asystowała.

Rozdawały po odjeździe ze stacji w wagonie karteczki, że córka po wypadku i sparaliżowana i w ogóle pomóż bo chora córka.

Wyjąłem długopis z plecaka i jej wbiłem w nogę. Cudowne uzdrowienie w sekundę. Obie sparaliżowane i jedna podskoczyła od razu a druga po chwili podbiegła.

ALLELUJA! CHWALMY PANA!

Bul_od_bytu

2023-05-17, 17:57
~VeIture napisał/a:

Jestem rocznik 86' czyli pierwszy rocznik zj***nej gimbazy nowej. Jeździłem zarówno do gimnazjum jak i do liceum metrem. Tam jest zakaz żebrania.
Była p*zda na wózku co "SPARALIŻOWANA OD PASA W DÓŁ". To było jeszcze gimnazjum chyba ale głowy nie dam.
Widziałem ją X razy z kumplami z klasy w metrze. Nie tylko ją ale i inną rumunkę która jej asystowała.
Rozdawały po odjeździe ze stacji w wagonie karteczki, że córka po wypadku i sparaliżowana i w ogóle pomóż bo chora córka.
Wyjąłem długopis z plecaka i jej wbiłem w nogę. Cudowne uzdrowienie w sekundę. Obie sparaliżowane i jedna podskoczyła od razu a druga po chwili podbiegła.
ALLELUJA! CHWALMY PANA!



Witam w klubie udanego rocznika :D Przy metro Wierzbno w moich czasach szkolnych grasowała taka ekipa, ale lokalni młodzieżowi fani sportu ich gnębili i przeganiali. No i jak do pierwszej roboty przy Wileńskim jeździłem to zawsze na wysokości Stadionu X-leciabudził mnie smród cyganki z naj***nym dzieckiem bo żebrała regularnie pon-pt 7-10 i 15-18. W międzyczasie można ich było spotkać w Maku w podziemiach przy Centralnym :D Teraz mają mobilne koczowiska i okupują parkingi pod centrami handlowymi.

Cipczan

2023-05-17, 18:18
mwaski napisał/a:

Byłem świadkiem sytuacji, kiedy "niemowa" rzucił "nosz k***a", kiedy nikt nie chciał kupić tego jego breloczka



A to "nosz" co to k***a jest?
Stop debilizmowi!

ellsworth

2023-05-17, 19:58
CzerstWybut napisał/a:

Nie, ten nagrywający podszedł do tematu irytująco tak jak czasem ci sprzedawcy to robią. Wciskają ci na siłę coś na ręce na szyję mówiąc ze fajne wejś se, a później cię męczą o kasę. Nawet jak mówisz ze nie chcesz to on i tak cie prubuje przekonac do tego gówna.



Ja pie**olę! Ty się "sprubuj" przekonać do słownika ortograficznego! Jak można tak napisać?! To aż w oczy kłuje!

BigLebovsky

2023-05-17, 22:11
Kingk***aKong napisał/a:

Każdy kto pisze że turysta to kretyn, wieśniak itp. jest zwykłym idiotą, w dupie byliście i gówno wiecie o zachowaniu tych zj***nych tribali. Podchodzą do Ciebie i na każdym kroku dają ci jakieś buble wciskając je w ręce i mówiac "to dla Ciebie' "to prezent" " "za darmo dla ciebie" tylko po to by zagaić rozmowę, zatrzymać i zedrzeć z ciebie kasę. Wy tępi imbecyle.



No to k***a nie jedź w miejsca w których kulturowo takie zachowania handlarzy to norma! Weź k***a siedź z Halmanem w Sosnowcu i zamknij ryj!
W krajach Allacha i kozojebców jest jeszcze gorzej i takie rejony omijam. I nie narzekam i się nie wymądrzam jak ty śmieciu jeden.

Psud

2023-05-17, 22:55
Ten filmik za szybko się kończy. Nie jestem w stanie stwierdzić czy nagrywający jest kozakiem czy debilem. Co stało się potem? Napadli go? Poszedł do domu? Wyr*chał go ten ciapak? 3/10 nie polecam.

Nilfgardczyk

2023-05-18, 02:45
Kolea nadaje na żywo i ma chyba z milion obserwujących. Jego kontent to głównie azjatyckie kraje gdzie targuje się z naciagaczami.

mazga50

2023-05-18, 16:19
Cipczan napisał/a:

Ten nagrywający to jakiś głupek.



Nie bardzo. To odpowiedź na ignorowanie słów "nie chcę" turysty.

Policeman

2023-05-19, 11:27
Mar1an napisał/a:

[...]Będąc w wieku ok 10 lat byłem z grupą młodzieży na wycieczce w miejscu często uczęszczanym przez turystów. Było tam sporo kręcących się ciemniaków-handlarzy i jeden z nich zaszedł mi drogę. [...]Powiedziałem mu wtedy, że nie mam pieniędzy i powtórzyłem po angielsku "No money.", na co on odpowiedział "Ooo Polska aj low Polska. No money no problem.". Jak już skończył (miał skubany bardzo sprawne ręce i zrobił to szybko i całkiem ładnie) to mówi "2 ojro". [...] Ja rozumiem [...] kurestwo [...]



Sorry, nie mogłem się powstrzymać :) Skróciłem Twoją historię nieznacznie, teraz brzmi znacznie lepiej

Coby

2023-05-19, 23:40
Cipczan napisał/a:

Ten nagrywający to jakiś głupek.



dlatego Ty dajesz 30 za gofry

7wporzondku

2023-05-20, 23:20
Cygan kiedyś łaził po tramwaju i pokazywał karteczkę ze zbiera na gowno to dałem mu 20 gr ale z ręki wyrwałem mu te kartkę i powiedziałem ze mu oddam kiedy zobaczymy sie w tym tramwaju następnym razem. Nigdy więcej Cygana w 17 nie spotkałem