18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowy transport

phrontch • 2019-11-09, 12:37
Po takim transporcie wnętrze będzie miało dożywotni zapach spoconej kobiety




Zbereźnik

2019-11-09, 19:01
Ja tam kilka razy w życiu byłem na rybach , ale k***a jak tak patrzę na ten bagażnik chciałbym żeby tych gosci tak wj***li jeden na drugiego i to jeszcze najlepiej pod woda

buszujacy

2019-11-09, 19:08
Zbereźnik napisał/a:

Ja tam kilka razy w życiu byłem na rybach , ale k***a jak tak patrzę na ten bagażnik chciałbym żeby tych gosci tak wj***li jeden na drugiego i to jeszcze najlepiej pod woda



Oni nie byli na rybach tylko po mięso. Wszystkie ryby jednego gatunku i rozmiaru, w dodatku żywe bo nie mieli czasu ubić, kłusowali siecią lub podbierakiem na stwie hodowlanym

ZaSwojePiję

2019-11-09, 20:50
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. k***y na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zaj***li dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypie**alaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo k***a mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



Ukrainiec ktory u mnie pracuje opowiadal, poza oczywistym klusownictwem na wszystko co sie da zjesc, ze oni nawet łabędzie wylapuja i ze te ich niebieskie mięso nawet smaczne. No dramat.

burn1878

2019-11-09, 22:09
Widać że wiosna, więc Karasie miały tarło. Są wtedy przymulone i często w stawach czy jeziorach gromadzą się na płyciznach, gdzie można je zbierać rękoma.

bodzio667

2019-11-09, 22:17
DhAdiFr napisał/a:

Pytanie jak to załadowali



Przez uchyloną szybę. ;)

Bedejot

2019-11-09, 22:25
Tylko to pomoże:



mygyry

2019-11-09, 23:21
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. k***y na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zaj***li dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypie**alaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo k***a mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



Ja tam nie jestem zwolennikiem żadnej formy migracji, ale te wiejskie opowieści mnie rozpie**alają, rocznie mam styczność z przynajmniej kilkunastoma ukrami, zmieniają się po prostu w zależności od wizy, jedni mądrzejsi inni głupsi, z lepsza lub gorsza znajomością Polskiego i z różnym podejściem do alkoholu nie mniej, problemów raczej z nimi nie ma, każdy chętny na dodatkowy zarobek o dziwo nawet otwarci pogadać, przywitać się a jak widzą, że coś robię to bez gadania podejdą pomóc, ale jakoś szczególnie się nie odróżniają a tych z terenów Donbasu to mi na prawdę szkoda, są załamani swoją ch*jową sytuacją, gdzie nawet ta wspaniała lewacka unia bardziej się przejmuje kornikiem w naszym lesie niż tym, żeby przyznać, że u nich wojna :-/

Hrabia Drapula

2019-11-10, 00:48
trawę nakrył folią że by nie j***ła, a z samochodem ch*j
opie**oli jakiś staw hodowlany bo wszystkie praktycznie takie same i jeden gatunek
tylko co teraz z tym ? albo sprzeda, albo ma w ch*j zamrażarkę, ale najpewniej ususzy

Plastykpl

2019-11-10, 12:35
Ciekawe kto to potem wyprawił?

Twójbug

2019-11-10, 12:41
Norzapdes napisał/a:

"Co tu tak c*pką pachnie"?



Nie wiem co wy macie za c**y przed nosem że jebie rybą. Nie spotkałem się że kobieta śmierdzi rybą czy coś podobnego. Powiem tak że macie pecha do kobiet że nie dbają o siebie. I już wiem że połowa z sadola jest brudasami które nie dba o swoją higienę.

Tassadar

2019-11-10, 15:10
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. k***y na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zaj***li dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypie**alaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo k***a mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



No to niech wypie**alają do siebie na niedźwiedzie polować

gosu82

2019-11-12, 00:40
Mieszkam w Anglii od 15 lat i uwiezcie mi ze jak polonia zaczela tu zjezdzac to tez co niektorzy lapali kaczki i labedzie w parkach. Sporo bylo na ten temat artykolow w angielskiej prasie. O rybach juz nawet nie wspomnie bo to jest na pozadku dziennym do dzisiaj ze polaczki zjadaja zlowiona zdobycz podczas gdy w anglii jest zakaz zabijania zlowionych ryb. Takze cudze chwalicie, a swego nie znacie.

jebacgowno

2019-11-12, 11:07
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. k***y na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zaj***li dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypie**alaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo k***a mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



Lol. To samo w UK myślą o polakach jedzących złapane w rzece ryby. Dla nas to normalka - dla nich barbarzyństwo.

DrHouse123

2019-11-24, 13:32
TranzystorWyklęty napisał/a:

W środku śmierdziało pewnie, jakby tirówka zdjęła gacie.



Dla nich to bez różnicy.