18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie­szczęścia są jak psy...

~olivier • 2016-11-02, 13:20
...dopadają zawsze tych którzy najbardziej się ich boją...

13-letni chłopiec vs 2 dzikie pitbulle w Namibii... Chłopiec trafił do szpitala a następnie :dead:



ŹRÓDŁO NAMIBIAN

~DMT

2016-11-02, 16:39
dertaz bardzo ładnie podsumował... osobiście mam dwa pity, gotowe zagryść, ale tylko na komędę. Mądre psy, potrzebujące mądrego właściciela....

tigerqaz

2016-11-02, 16:54
Na szczęście moje psy, byle czego nie jedzą. :D

~olivier

2016-11-02, 16:59
MaszAyahuaskę napisał/a:

dertaz bardzo ładnie podsumował... osobiście mam dwa pity, gotowe zagryść, ale tylko na komędę. Mądre psy, potrzebujące mądrego właściciela....



To może je oddaj... :amused:

lobominator

2016-11-02, 17:01
Czego Ty autorze szukasz na nambijskich stronach???

Avalanger

2016-11-02, 17:07
dertaz napisał/a:

@janlew
ja mam psa, który nigdy nikogo nawet nie ugryzł, a w "strefie publicznej" zawsze mam go na oku, by przypadkiem żadnego dzieciaka nie wystraszył lub nie ugryzł bo potem rosną takie pojeby jak ty, które boją się z domu wyjść bo pieski biegają na zewnątrz. Zostań w domu, tam jest miejsce dla takich p*zd życiowych.




Dobra kozaku, ale nikt nie przyzna, że źle wychował swego pupila, nie uważasz? Ty może wychowałeś dobrze, ktoś wychował dobrze, ale jeszcze kolejny zrobił to ch*jOWO i co?

Dlaczego, do ciężkiej k***y ze wsi, ciężko Wam założyć chociażby kaganiec swemu psiakowi? Czy to uwłacza Waszej chorej ambicji, bo na pewno nie godności? Pomijając małe kundle, ale owczarki niemieckie oraz rasy agresywne biegające po całym chodniku to jest już k***a przegięcie, a to niestety CODZIENNOŚĆ polskich miast.

Ja to ja, Ty to Ty, większość z nas ma swój rozum i wie, że takiego się nie prowokuje, ale wyobraź sobie sytuację - ptak zesrał Ci się na twarz, niczego nie widzisz przez kilka sekund, a w międzyczasie jakieś małe dziecko uderza Twojego psa po łbie.

Gratuluję wyobraźni, jeżeli pies w tym momencie nie wystartuje do małego. Bo szanse oceniam nadzwyczaj w ch*j wysokie.

Zresztą, nie pie**ol że nie spuszczasz go z oczu. Podejdzie lachon 11/10 przy zdjęciu której połowa tutaj doszłaby w 12 sekund i za ch*ja psa nie upilnujesz, jeśli obok podbiegnie gówniak i kopnie psa w zad.

Także bajki do bajek, fakty do faktów. Kaganiec, smycz, to k***a nie boli.

~DMT

2016-11-02, 17:11
olivier1988 napisał/a:



To może je oddaj... :amused:



Poleciałeś, co nie zmienia faktu, że krwawiłbyś z tęntnicy szyjnjen "na komędę?" ;)

bollol_stern

2016-11-02, 17:28
Tytuł powinien brzmieć, "Dwa kochane pitbulki zostały celowo zarażone wirusem HIV, przez wrednego afrykańczyka".

Co do kontroli psów, to miałem Cocker-spaniela i chyba jedyną krzywdę jaką mógł wyrządzić, to sam sobie mógł coś zrobić. Rozumiem agresywne czy groźne rasy ale bez przesady.

HalfGod

2016-11-02, 17:42
Jak zobaczyłem tego gnojka to jasny h*j mnie strzelił i zaj***łem sk***ysyna, a jego ścierwo rzuciłem psom. (psy do odstrzału, a mały h*jek uniknął kary)

kokos_123

2016-11-02, 17:48
kotorminator napisał/a:

I ta j***na znieczulica, dwa psy szarpią dzieciaka a koleś to filmuje.


Rozumiem  że kolega supermen i by sobie z 2 pitbulami poradził ?

A bez broni palnej bym nawet okna nie uchylał.

Sosen9

2016-11-02, 17:54
Ja rozumiem, że dwóch czarnych się bawi, ale rudego to chociaż mógł przepędzić. Zamiast tego biernie się przygląda...

Mors_Nigra

2016-11-02, 17:59
@up, właśnie dobrze, że nikt przypadkiem nie miał przy sobie broni palnej, jeszcze by krzywdę dziecku zrobili przy interwencji!

mirussieek

2016-11-02, 18:04
miskolargol napisał/a:

zagazowac w p*zdu ta poj***na rase i zakazac dalszego rozmnazania tego gowna.


To że Tobie zagazowali starych, to nie znaczy, że te psy też na to zasługują

dertaz

2016-11-02, 18:08
@avelanger
jeśli jakiś dzieciak by podbiegł i kopnął moje go psa, to pies ma prawo go użreć i jeszcze ja bym poprawił. hehe

Jeśli jakiś dzieciak jest na tyle głupi by kopać lub bić ponad 40 kg owczarka niemieckiego, to chyba przyznasz że jest zbyt głupi by wdychać tlen, tzw. selekcja naturalna.

DavidBeckham

2016-11-02, 18:56
kalijanek napisał/a:

psy po czymś takim to juz niestety do uśpienia, chociaż to nie ich wina



Faktycznie niewinne :idzwch*j:

kokos_123 napisał/a:


Rozumiem  że kolega supermen i by sobie z 2 pitbulami poradził ?

A bez broni palnej bym nawet okna nie uchylał.



W sumie w samochodzie siedział to jakoś mógł zareagować :)