18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niestrawne jedzonko

~Velture • 2018-03-30, 08:01
Człowiek śmieci a zwierzęta cierpią.


ss...........mi

2018-03-30, 19:51
MadDave, ująłeś to dokładnie tak jak ja chciałem, tylko mi brakło słów. Nie dlatego, że mam ubogie słownictwo, tylko poprostu w głowie się nie mieści, jakimi zjebami sa niektórzy. Zwierze ma pełnić funkcję jak piszą przedmówcy? A jakie oni k***a pełnią funkcje poza jedzeniem, sraniem, i pie**oleniem bez sensu w internecie? I jest dokładnie tak jak piszesz, jesteśmy gościem oraz częścią tego ekosystemu, jeśli go rozjebiemy, zdechniemy jak śmieci. Nie wiem jakim ignorantem i niedoukiem bez uczuć wyższych trzeba być, by tego nie rozumieć. Oceany zniszczone, powietrze zatrute, ziemia zasyfiona, mamy maksymalnie dekadę by się ogarnąć jako gatunek, inaczej marnie to widzę.

lucilla

2018-03-30, 21:21
"lewackim zjebom"

Zjebem jest ten kto dzieli ludzi na lewaków i prawaków. Albo czarne albo białe... masakra.

"Zwierzę ma być smaczne, pożywne, użyteczne, ma się słuchać i nie być groźne dla człowieka."

Człowiek to też zwierzę, kto temu zaprzecza ten nie powinien zostać przepuszczony do następnej klasy z biologii:)

"Zwierze ma pełnić funkcję jak piszą przedmówcy? A jakie oni k***a pełnią funkcje poza jedzeniem, sraniem, i pie**oleniem bez sensu w internecie? I jest dokładnie tak jak piszesz, jesteśmy gościem oraz częścią tego ekosystemu, jeśli go rozjebiemy, zdechniemy jak śmieci. Nie wiem jakim ignorantem i niedoukiem bez uczuć wyższych trzeba być, by tego nie rozumieć. Oceany zniszczone, powietrze zatrute, ziemia zasyfiona, mamy maksymalnie dekadę by się ogarnąć jako gatunek, inaczej marnie to widzę. "

Cały browar za to co napisałeś się należy.

sqn2142

2018-03-30, 23:25
Radek255 osiągnął właśnie jeden z wyższych szczebli debilizmu i można mu za to pogratulować.

Nert

2018-03-31, 02:56
Ja nie wiem po co odpisujecie na posty, janlewa, loaloa i innych ścieków, przecież to są k***a trolle :F i to na dodatek średnie i nudne w tym co robią

TrisK

2018-03-31, 22:53
Podobno najbardziej inteligentnym stworzeniem na Ziemi jest ... wieloryb. Że nie stworzył cywilizacji? Może wyższy poziom to nie głupawe zdobywanie i wojenki tylko Świat w środku umysłu, odkrywanie tajemnic wszechświata, opcja Hawking... Kiedyś czytałam opowiadanko, jak to ludzkość trafiła na planetę, gdzie według nich dziwne i bezrozumne istoty mieszkały, nie zdobywały nic nie robiły... No i jak to ludzie zaczęli je niszczyć. Do czasu. Bo okazało się że stworzenia mają absolutną władzę nad materią i umysłami. I ludzkość nie skumawszy się nawet czemu, popełniła wkrótce zbiorowe samobójstwo.

~Velture

2018-04-01, 05:39
TrisK napisał/a:

Podobno najbardziej inteligentnym stworzeniem na Ziemi jest ... wieloryb. Że nie stworzył cywilizacji? Może wyższy poziom to nie głupawe zdobywanie i wojenki tylko Świat w środku umysłu, odkrywanie tajemnic wszechświata, opcja Hawking... Kiedyś czytałam opowiadanko, jak to ludzkość trafiła na planetę, gdzie według nich dziwne i bezrozumne istoty mieszkały, nie zdobywały nic nie robiły... No i jak to ludzie zaczęli je niszczyć. Do czasu. Bo okazało się że stworzenia mają absolutną władzę nad materią i umysłami. I ludzkość nie skumawszy się nawet czemu, popełniła wkrótce zbiorowe samobójstwo.


Weź k***a zjedz snikersa bo zaczynasz pie**olić. Wieloryby nie sa najinteligentniejsze nie są nawet 2gie bo 2gi jest delfin.
A jak chcesz się bić na książki to mogę ci polecić jedną gdzie baba bez bolca zachodzi w ciążę i jej syn staje się zombie po śmierci.