18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity cinematic od Blizzarda (Starcraft 2)

bo...........ę • 2013-01-22, 13:36
Co prawda zj***li Diablo 3 a Starcraftem 2 rządzą prawa absurdu przez ciągłe "łatanie" w poszukiwaniu złotego środka i balansu ale animacje to potrafią robić sukrwysyny :P

Moim skromnym zdaniem mogą wchodzić na rynek filmów. Perspektywa obejrzenia pełnometrażówki o uniwersum Diabola czy Starcrafta wydaje się być ciekawa (zwłaszcza tego pierszego)
Polecam rozdziałkę 1080p na yt:
/watch?v=MVbeoSPqRs4

bo...........ę

2013-01-22, 17:45
zefel napisał/a:



Grałeś? Ciągle pracują nad Diabełkiem i z każdym patchem jest coraz lepszy. Niektórych po prostu nigdy nie przekona ten gatunek, tak jak mnie Starcraft. Teraz jest dobrze lada dzień wejdą duele, a co dopiero za rok czy dwa.



Niezmiernie cieszy mnie, że 56-latkowie grają w Diabełka (choć na 99% mam do czynienia z młodziakiem jakimś) ale do rzeczy... Nowego Diabła zrobiła inna firma (dwójeczkę zrobiła Blizzard North) co przekłada się na gorszą jakość niedostrzegalną dla casuali jakim zapewne jesteś. Tak sądzę, bo twoja wypowiedź ma wydźwięk dziecka, które dostało grzechotkę - niby nic a cieszy. Jak już przyzwyczai się oczka do nowej grafiki (przez wielu uważanej za cukierkową) to zacznie razić w oczy brak kontentu. Dosłownie! Oczywiście tego nie zobaczysz jak nie grałeś w D2:LoD. Nie chcę się zbytnio rozpisywać ale podejście nowego Blizza do graczy jest trochę lekceważące - mówię tutaj o Diabełku cały czas. Można to było zauważyć przy okazji jak Blizz robił patch 1.13. który wyszedł rok po poprzednim a zmiany jakie dodawał były śmiechu warte (sam bym zrobił taki patch w tydzień... pojechałem jak gimbaza teraz :P ). Nie wspomnę tutaj nawet o D3, w którym nadal nie ma PvP, AH zabija sens szukania itemów a system umiejętności to chyba upalony Hawking wymyślił.

Twórca najlepszego moda do D2:Lod - Brother Laz przedstawił bardzo merytorycznie dlaczego D3 jest gorsze od D2, poza tym jakiś studenciak z hameryki napisał rozprawkę psychologiczną o zadowoleniu z gry - grywalności - w nowym Diabełku. Rezultat pokrywa się z każdą wypowiedzią kogoś więcej niż niedzielnego gracza.

Aha, zapomniałbym, grałem w D3 :)

je...........ę

2013-01-22, 17:46
Anders Breivik,
Przeczytaj jeszcze raz to co suty dziobaka napisały i zastanów się nad swoją wypowiedzią.

Albo Ci pomogę.
Duże koszty produkcji bajki takiej które mogą oglądać dzieci od najmłodszego ? = $$$$$$$$$$$
Duże koszty animacji która zawiera przemoc itp, itd na którą będą mogli chodzić dorośli ? = dupa zbita,inwestycja się nie zwróciła :)

A tak w ogóle to moje dwie ulubione gry, diablo i sc :)

DrGreen

2013-01-22, 17:49
bloodstained napisał/a:

Za czekanie >2 lata na dodatek karny ku*as Blizzardowi w zęby.



Akurat w przypadku SC2 to chyba idealny czas na wypuszczenie dodatku, nie za wcześnie, nie za późno.
No chyba, że kogoś interesuję tylko i wyłącznie kampania, ale Starcraft to w 99% multiplayer i eSport i odświeżenie gry dodatkiem co 2-3 lata jest bardzo dobrym zagraniem.

Brzydkii

2013-01-22, 17:50
Blizzard srizzard. Platige Image!



Gizmobba

2013-01-22, 17:56
i tak to k***a jest jak sie nie zna taktyki na raid :D pozniej nagle budzisz sie i uswiadamiasz sobie ze jest wipe :D

Je3anyPrzystojny

2013-01-22, 18:14
Ja tam bym chętnie zobaczył kinówkę World of Warcraft, lub choćby którejś z części Warcrafta 3, nie muszą trwać 1,5 godziny, wystarczyła by mi godzinka :)

Morei_Sky

2013-01-22, 18:21
Świetnie że Sarah Kerrigan jest znowu człowiekiem, ciekawe jakie moce będzie posiadać, i fajnie że Jim Raynor zapuścił włosy i brodę :) Lepiej tak wygląda.

Endiegs

2013-01-22, 18:31
Cinematici do SW: The Old Republic też były zajebiste.

sinjids

2013-01-22, 18:37


Tutaj też fajna animacja, a film już stary. ;-)

freaky

2013-01-22, 18:52
bubr32 napisał/a:

Moim skromnym zdaniem mogą wchodzić na rynek filmów. Perspektywa obejrzenia pełnometrażówki o uniwersum Diabola czy Starcrafta wydaje się być ciekawa (zwłaszcza tego pierszego)


Nie wydaje Ci się, że penometrażówka Diablo (jakkolwiek nie została by potraktowana) za bardzo przypominałaby serię "Lord of the rings"?

Tafariel

2013-01-22, 18:55
Jedyny Starcraft to pierwszy Starcraft + Brood War to to jakieś takie bez emocji :/ W SC:BW grając 4 lata nigdy nie odczułem znudzenia grą, a przy sc 2 pół roku wytrwałem i niestety to już nie ten Blizzard (bo w sumie tych z pomysłami wyj***li na cyce)

oc...........an

2013-01-22, 19:12
Fajne fajne.

Ja polecam dwa trailery:



Legendarny w niektórych kręgach "I'm here to destroy you" by Dreadnought.


I nie mniej legendarny trailer X06 BioShocka



Tu ciekawostka, X06 Bioshock trailer został ogłoszony Najlepszym trailerem w historii gier komputerowych. Zainteresowanych odsyłam tu: http://www.gametrailers.com/videos/ordtv7/top-100-trailers-of-all-time-trailer--1

Pozdrawiam!

Flaku1

2013-01-22, 19:30
Blizzard już od kilku lat pracuje nad filmem, projekt miał zostać porzucony ale wg. oficjalnych informacji wciąż nad nim pracują. Zainteresowanych odsyłam do google- world of warcraft movie

le_Roi_des_fous

2013-01-22, 19:30
Najlepsze cinematici od Blizzarda to te z Warcraft 3


kurczasty

2013-01-22, 19:31
Grałem w Warcrafta I Warcrafta II Warcrafta III i oba SC

Blizzard zawsze miażdżył Cinematicami. Przyjemnie się grało i oczekiwało każdego nowego filmiku. W WIII byłem zawiedziony tym, że było ich tak mało.

I nie straszcie mnie, że nie będzie Warcrafta IV?