18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowite spostrzeżenie baby...

Halman • 2019-12-15, 11:34

Normalnie Nobel zaraz po tej "polskiej" ukraince ...

Xs...........33

2019-12-15, 14:07
Taki sobie temacik a rzucacie się na siebie jak wściekłe psy.

Rydzu92

2019-12-15, 14:32
Też nie rozumiem takich docinek typu - "Boli Cię pisowska pupa?"
A co ma k***a piernik do wiatraka?! Nawet nie spodziewałem się, że na Sadolu znajdę osobę, która będzie pod wpływem tego teatrzyku jaki serwują nam po 89'. Jak bardzo trzeba mieć sp***olony łeb, że brać udział w tej politycznej wojence PiS vs. PO... kisnę strasznie czytając takie komentarze.

swiety_piotr

2019-12-15, 14:34
Miles87 napisał/a:

@HAL9000/2
"Normalnie Nobel zaraz po tej "polskiej" ukraince ..."
Boli cię pisowska pupa ?



Lubię czasem wskoczyć na różne, przeciwstawne sobie portale. Na pewnym takim (na którym spuszczają się nad panią Olgą jak niektóre babcie na Jarkiem - wyzwolicielem) były jej cytaty. Przeczytałem kilka i złapałem nastrój aby stworzyć coś równie wspaniałego. Teraz się pochwalę.

Gdy świeci słońce, to jest jasno,
A gdy pada deszcz to jest mokro...


Dziękuję, dziękuję.

Nie czytałem jej twórczości, podejrzewam, że ma bardziej wartościowe teksty i przemyślenia niż te , które internauci z lepszej intelektualnie warstwy społecznej kładą na monitor jak baranka na ołtarz, dziękując ze łzami w oczach jak Koreanki Kimowi, za polepszenie świata. Oczywiście, musiała jak większość docenionych artystów, zj***ć sobie u mnie opinię wtrącając się do polityki i jakichś dzisiejszych komercyjnych wojenek gównoideologicznych. Tfu! Dlatego nawet nie tknę jej książki, jakkolwiek dobra by nie była.

Pozdrawiam serdecznie.

Ojciec_Stiffmeistera

2019-12-15, 14:40
Przy uszkodzonym SSP jedziemy do 20km/h do czasu minięcia przez czoło pociągu przejazdu. Jedyne do czego można się tu przyczepić to to, że sygnał "RP1 baczność" nie był wielokrotnie podawany.

Dzisiaj

2019-12-15, 15:20
Miles87 napisał/a:

@HAL9000/2
"Normalnie Nobel zaraz po tej "polskiej" ukraince ..."
Boli cię pisowska pupa ?



ADMINIE przybywaj krolu zloty - zajmij sie parchem, ktory nie zna regulaminu.

Polityczne komentarze pod tematem nie zwiazanym z polityka!

Tr...........ty

2019-12-15, 15:33
Wydaje mi się, że to był przejazd niestrzeżony w trakcie modernizacji, który nie uzyskał jeszcze odbioru technicznego. Dlatego sygnalizatory świetlne są obrócone o 90 stopni i zapewne znaki pionowe przy drodze wcześniej jeszcze nie zostały zdemontowane.

Je...........ik

2019-12-15, 15:34
Tututu tuntu tu tu


panta_rhei

2019-12-15, 17:43
Wg mnie dobry pomysł z tym nagraniem. Zawsze przed przejazdem zwalniałem rozglądając się na prawo i lewo. Odkad zobaczyłem pierwszy film tego typu zacząłemsię zatrzymywać.

AndrzejWielkaPała

2019-12-15, 17:56
Mieszkam niedaleko tego miejsca i droga gdzie stoi ten gowniarz jest zamknieta bodajze do kwietnia, z drugiej strony jednak taka sytuacja nie powinna miec miejsca.

[quote="HAL9000/2"] życze powodzenia zebys wkoncu mutacji dostal bo cienko brzmisz na nagraniu xD

emka1990

2019-12-15, 18:07
Jest to przejazd mojej firmy. Moi koledzy go ur*chamiali. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania zwiazane z tą sytuacją. Zbadano sytuację przez BAT i nie stwierdzono nieprawidłowości. Sytuacja była awaryjnym zamknięciem z funkcji autohet - czujnik wyłączający działa jako załączający, a kolejny za przejazdem jako wyłączający.

Temat stary, na rynku kolejowym był jakieś pół roku temu. W tym roku zostało siana w PLK i otrzymaliśmy zlecenie przerobienia przejazdów (są dwa w odległości około 1km od siebie), żeby zwiększyć bezpieczeństwo nawet w sytuacji podania SZa w Krzesinach i w Starołęce.

Tr...........ty

2019-12-15, 18:32
emka1990 napisał/a:

Jest to przejazd mojej firmy. Moi koledzy go ur*chamiali. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania zwiazane z tą sytuacją. Zbadano sytuację przez BAT i nie stwierdzono nieprawidłowości. Sytuacja była awaryjnym zamknięciem z funkcji autohet - czujnik wyłączający działa jako załączający, a kolejny za przejazdem jako wyłączający.
Temat stary, na rynku kolejowym był jakieś pół roku temu. W tym roku zostało siana w PLK i otrzymaliśmy zlecenie przerobienia przejazdów (są dwa w odległości około 1km od siebie), żeby zwiększyć bezpieczeństwo nawet w sytuacji podania SZa w Krzesinach i w Starołęce.



Pewnie KZA, albo inna ch*jowizna, bo Bombardier nie zostawiłby takiego gówna. Uczestniczyłem w sprawdzaniu automatyki Bombardiera przez pracowników tej firmy. Zapewne Twoje odpowiedzi były równie fachowe, jak praca Twoich kolegów z firmy. Najważniejsze, że nie wykryto nieprawidłowości i pewnie robota zostanie odebrana. A to, że systemy zabezpieczeń działają beznadziejnie, to sprawa drugorzędna.

Andrzejas

2019-12-15, 18:43
Veltur. Samo, to się błyska i pierdzi. Nie coś się zj***ło, tylko ktoś coś zj***ł. To nie misja Apollo. Widziałem tego typu urządzenia projektowane przez 8-latka w Minecraftcie, a jego 15-letni brat wykonywał na bieżąco funkcjonalne prototypy w skali H0. ;-)
To są zbyt proste urządzenia, żeby obarczać czynniki zewnętrzne.

mariusz3pl

2019-12-15, 19:33
Oto prywatna wiadomość którą otrzymałem od Miles87.

,,masz bałagan w głowie i ty jesteś antypolakiem chociżby że obniżasz średni poziom intelektualny więc zrób dobry uczynek weź kilku niedrozwojów z konfederacji i sp***alajcie na jakąś wyspe. Pajacyku !''

@Miles87 nie jestem fanem konfederacji, pozdrawiam Cię ciule... :kop: