18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowita technologia do zbierania truskawek

Wiewór • 2019-04-25, 13:53
Przedstawiam wam niesamowitą maszynę do zbierania truskawek zasilaną cebulą a dokładniej cebulakami. :amused:
Nie ma co ulepszać. Napęd z Polaków jest tańszy niż cokolwiek innego.



jazeck

2019-04-26, 21:06
O k***a... mieli zadaszenie.... Na ogórkach to jak szwabowi zawiało... no i żarcie codziennie o tym samym smaku - pomyj... Górken arbait... za trzecim razem zaczęliśmy swoje jedzenie przywozić. Ja z ciekawości pojechałem na 2 tyg. bo zarabiałem tyle samo u nas. Zajrzę tam po raz kolejny po naszej militarnej inwazji zobaczyć co ukradli i jeszcze nie oddali...

Nołlajf

2019-04-27, 23:27
Żadna praca nie hańby, lepiej jest zbierać tak truskawki i zarobić godziwe pieniądze niż być niewolnikiem korpo za trochę lepszą średnią.

GINKO

2019-04-28, 06:31
jazeck napisał/a:

O k***a... mieli zadaszenie.... Na ogórkach to jak szwabowi zawiało... no i żarcie codziennie o tym samym smaku - pomyj... Górken arbait... za trzecim razem zaczęliśmy swoje jedzenie przywozić. Ja z ciekawości pojechałem na 2 tyg. bo zarabiałem tyle samo u nas. Zajrzę tam po raz kolejny po naszej militarnej inwazji zobaczyć co ukradli i jeszcze nie oddali...



Haha militarna inwazja w wykonaniu naszej nieustraszonej i niezwyciężonej armii to byłoby widowisko XDDDDD

redman921

2019-04-28, 15:00
Generalnie miałem okazje zbierać truskawki kucając. Dramat dla nóg. Wiec rozwiązanie wcale nie jest złe. Tym bardziej, że jest zacienione. Kolejna sprawa, że znając życie to za granicą i zarobią 3 razy tyle co ja w miesiąc.

Rangraf

2019-04-28, 22:48
Co za cudowna praca - leżysz w cieniu, czasem musisz ręką ruszyć...