18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niesamowita technologia do zbierania truskawek

Wiewór • 2019-04-25, 13:53
Przedstawiam wam niesamowitą maszynę do zbierania truskawek zasilaną cebulą a dokładniej cebulakami. :amused:
Nie ma co ulepszać. Napęd z Polaków jest tańszy niż cokolwiek innego.



Gymnorhinus

2019-04-25, 14:05
Zagadka dnia:
Co jest tańszego od polaka?

Jego głos :wyj***ne:

poligon6

2019-04-25, 15:01
Nie wiem czy napie**alanie sie z cięzkiej, uczciwej pracy ludzi jest w ogóle na miejscu. To własnie min. dzieki takiej pogardzie PiS doszedł do władzy, bo Janusze, Grazyny, Mohery, Cebularze i inni sie wk***ili.





Januszznarnii

2019-04-25, 15:10
@up daj spokoj 15 latkom albo durnym 20+, jak widać jeszcze nie nauczyli się szacunku i mają siano w głowie

Gerwazy Waligóra

2019-04-25, 15:27
poligon6 napisał/a:

Nie wiem czy napie**alanie sie z cięzkiej, uczciwej pracy ludzi jest w ogóle na miejscu. To własnie min. dzieki takiej pogardzie PiS doszedł do władzy, bo Janusze, Grazyny, Mohery, Cebularze i inni sie wk***ili.



Prawda, chociaż Polska zawsze będzie dupą EU w kwestii zarobków, wciąż tania siła robocza a zwłaszcza w korporacyjnym świecie.
PiS zdobył głosy bogojebnej biedoty bo nic tak nie skutkuje jak jałmużna.... Smutne, ale prawdziwe.

zerwikaptur

2019-04-25, 15:38
Co za dzban .
Urzadzenie stosowane od kilkudziesieciu lat na niemal kazdej wiekszej plantacji czy to truskawek,ogorkow i innych warzyw .
Co jest tansze od Polaka juz wymieniam:
Ukrainiec,slowak,cale balkany .

Ow...........an

2019-04-25, 16:36
Abraxus napisał/a:

Przedstawiam wam niesamowitą maszynę do zbierania truskawek zasilaną cebulą a dokładniej cebulakami.
Nie ma co ulepszać. Napęd z Polaków jest tańszy niż cokolwiek innego.



Innymi słowy, twoja rodzina w komplecie... :mrgreen:

Noemi1998

2019-04-25, 16:38
taki Polak zbierajac w ten sposob truskawki w Holandii czy w Niemczech zarobi wiecej kasy niz student po politechnice w PL w pol roku ( 2 x ok 2100 euro x 4,33zl = 18186 PLN, wiec lepiej sie biedoki nie wypowiadajcie

mesjans

2019-04-25, 16:47
Taka technologia to standard nawet w rozwiniętych krajach. Roboty do zbierania truskawek są bardzo drogie i występują na wielkich plantacjach gdzie się to opłaca a i rąk do zbierania nie ma. Taki robot to np AGROBOT Robotic Strawberry Harvester.

janlew

2019-04-25, 17:41
Abraxus napisał/a:

Napęd z Polaków jest tańszy niż cokolwiek innego.

Opał z parchów jest tańszy, bo z surowiec warty mniej niż zero

poligon6

2019-04-25, 18:00
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Prawda, chociaż Polska zawsze będzie dupą EU w kwestii zarobków, wciąż tania siła robocza a zwłaszcza w korporacyjnym świecie.
PiS zdobył głosy bogojebnej biedoty bo nic tak nie skutkuje jak jałmużna.... Smutne, ale prawdziwe.



Zależy co było pierwsze, kaczor czy jajko, bo do tej pory obietnice wyborcze były gówno warte. Teraz wiadomo plebs został przekupiony.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-25, 18:54
Ale ochronę przed słońcem mają...

Argeusz

2019-04-25, 19:02
I tak zajebiście, jak po skończeniu szkoły dorabiałem u janusza na polu w polsce to porobiłem 3 dni i do dzisiaj nie mam czucia w prawej łydce od tego kucania. Nie wiem jak te stare baby dawały tam radę dzień w dzień j***ć, szkoda zdrowia.

homorek

2019-04-25, 19:19
Po pierwsze ta tzw technologia jest stosowana od dawna. Po drugie primo lepsze to niż zapie**alać w pozycji zbieracza ryżu. I po trzecie primo ultimo, To nie national geographic.

dukers

2019-04-25, 19:23
ruski napęd tańszy! Co nie abraxus ruski trollu?