18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieprzyjemny bez wątpienia wypadek...

Halman • 2022-10-19, 18:29

ale za to przyjemnie sie ogląda...

erush

2022-10-19, 23:49
Pracowałem kiedyś na tłoczni, opatrywałem gościa, który miał bardzo podobnie wyglądający wypadek. On miał więcej szczęścia, bo narzędzie złapało rękę tylko słupem prowadzącym. Gościu był w takim szoku po tym co się stało, że dopiero po około 15 minutach było widać grymas z bólu na jego twarzy, który przeplatał się z takim spojrzeniem w nicość - jakby na chwilę wychodził z szoku i do niego wracał. Bardzo nieprzyjemny widok, od ch*ja krwi, dookoła spanikowani ludzie - poj***na akcja... Biedna kobieta, współczuję...

djted napisał/a:

Ile taka praska ? 8 ton nacisku ?



z mojego doświadczenia, bazując na gabarycie narzędzia oraz wielkości stołu oraz kształcie wypraski (stawiałbym na 1,5-2mm grubość blachy) to mogło być około 120 tonowa prasa

sante95

2022-10-20, 05:59
Wojtass84 napisał/a:

Twarda, bo nawet jej powieka nie drgnęła. Jak by nie było, to współczuję. Bo pracowała, zarabiała na siebie i być może innych. Nie roztrwaniała kolejnej wypłaty męża po salonach piękności i innych zbędnych ch*jstawach.



współczujesz jej? przeciez tylko ręke straciła, co ty pedał czy jak?

Brocha

2022-10-20, 06:59
Irokez napisał/a:

Ten co tak zaprojektował kurtyny bezpieczeństwa idzie siedzieć. A nie.. to Chiny przecież.



TO nie kurtyny bezpieczeństwa a ur*chamianie maszyny przyciskiem nożnym a nie podwójnym ręcznym. Kwestia czasu zanim kogoś sprasuje

Pijanystary

2022-10-20, 09:33
W pewnym momecie braknie skali i wyłącza system odczuwania bólu. To jest tak jak ze znakowaniem zwierząt zawsze na 2x i o dziwo za drugim razem krowa stoi spokojnie mimo że ja przypalają.

bansheex

2022-10-20, 13:56
Wojtass84 napisał/a:

Twarda, bo nawet jej powieka nie drgnęła. Jak by nie było, to współczuję. Bo pracowała, zarabiała na siebie i być może innych. Nie roztrwaniała kolejnej wypłaty męża po salonach piękności i innych zbędnych ch*jstawach.



Ja tak myślę czy to wgl boli bo trwa to sekundę a po sekundzie już nie ma ręki tylko szmata z tkanek i okruszków kości. Nerwy wtedy już chyba nie działają.

howke

2022-10-20, 16:09
Producent prasy w złym miejscu umieścił włącznik. Pipa uruchomiła maszynę łokciem.

miedzianek

2022-10-20, 18:21
Wojtass84 napisał/a:

Twarda, bo nawet jej powieka nie drgnęła. Jak by nie było, to współczuję. Bo pracowała, zarabiała na siebie i być może innych. Nie roztrwaniała kolejnej wypłaty męża po salonach piękności i innych zbędnych ch*jstawach.




Bo to nie boli. Przerwane polaczenia nerwowe i od reki masz brak czucia. Mialem podobnie przy zlamaniu szczeki, oberwalem z klucza do naciagu/otwierania rozdzielnicy sn w trakcie obslugi, brak czucia do dzisiaj, nic nie bolalo, a sila taka, ze az mnie odrzucilo :)

Trunek

2022-10-20, 23:58
PIs napisał/a:

Szkoda że łba nie wsadziła.



Sam możesz wsadzić, chętnie popatrzymy.

Duczki1234

2022-10-21, 12:25
Doskonała maszyna dla wszelkiej maści złodzieji i kleptomanów . Jak wiele spraw sądowych rozwiązała by taka kara :)

leonsjo

2023-07-23, 12:46
Takich ludzi najbardziej jest zal. Bo skoro robila na produkcji to bogata nie jest. DO tego jeszcze Chiny to wiadomo ze jej nie poskladaja do kupy tak jak na zachodzie i pewnie reke do uwalenia. Serce sie kraje.