18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieprzekraczalne granice

Sinus • 2016-05-14, 17:43
Z cyklu sadol uczy sadol bawi. O tym jak daleko możemy zawędrować i o tym jakie wszechświat stawia przed nami ograniczenia.


Ogólne polecam cały kanał na YT. Świetne filmy z zakresu kosmologii i fyzyki kwantowej z łopatologicznym tłumaczeniem. Dla językowych patriotów polskie napisy

Cyrk

2016-05-14, 23:12
grudzin7 napisał/a:

Ludzi zabitych z powodów religijnych można wyliczać w grubych milionach (a może nawet w miliardach?), więc nie pie**ol, że to ateiści by się nawzajem pozabijali.

Startujesz w wyścigu o tytuł kretyna roku czy coś? Ludzie się zabijają. Bo się nie zgadzają, bo ktoś chce coś co do niego nie należy, albo ktoś komuś dupę przer*chał. Robienie z tego ideologii "religia odpowiada za zabijanie", a potem przerabianie jej na "ateiści to pacyfiści" jest po prostu oznaką niedoj***nia umysłowego. A tak przy okazji komunizm zabił O WIELE więcej ludzi, niż wszystkie religie razem wzięte. Ale co tam fakty, jak gimboateista wie swoje...

Cytat:

Logika mówi mi wprost

Dzieko ty koło logiki nawet nie stałeś. Tym bardziej ta twoja sterta urojeń...

grudzin7

2016-05-14, 23:48
Cyrk napisał/a:

Startujesz w wyścigu o tytuł kretyna roku czy coś? Ludzie się zabijają. Bo się nie zgadzają, bo ktoś chce coś co do niego nie należy, albo ktoś komuś dupę przer*chał.


...albo że komuś rodzice wmówili inną bajkę o stworzeniu świata...


Cyrk napisał/a:

A tak przy okazji komunizm zabił O WIELE więcej ludzi, niż wszystkie religie razem wzięte.



A ch*j ma do tego komunizm? Oni w imię braku boga nie zabijali, a cała ich walka z kościołem rozchodziła się o pieniądze i wpływy polityczne.

A wyzywania od gimboateistów tylko dlatego, że ktoś uważa, że religie są największą przyczyną zacofania cywilizacji nawet już nie będę komentował... :roll:

Zapamiętaj złotą zasadę - jak jesteś pijany to nie pisz komentarzy w internecie.

phil123

2016-05-15, 00:05
@grudzin7

Z tego co wiem, to kościoły zakładały uniwersytety, czy zwykłe szkoły. Tak naprawdę, to w większości dzięki niemu mamy taki postęp ;)