18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niepozorny

Flodzia • 2021-05-19, 09:17

Lepiej nie wchodzić mu w drogę... :roll:

dejwid092

2021-05-19, 12:53
Przed poskładaniem kolesia ledwo szedł a po odrazu wytrzeźwiał. Ruch na świeżym powietrzu czyni cuda

Marcinqqq

2021-05-19, 12:55
lodzia napie**ala fejkami widzę, bo wyżej na myjni to samo, ona tak zawsze?

avic

2021-05-19, 12:58
To się nazywa judo i seoi-nage a nawet tzw niskie morote seoi nage. Nawet na macie, jak ktoś nie dokręci rzutu to bywa niebezpieczne bo ląduje się łbem prosto w podłogę, a tutaj głową poleciał w chodnik przy całkiem niezłej dynamice. Domyślam się, że na siniaku na czole to się nie skończyło. Generalnie judo i zapasy na ulicy bywają o wiele bardziej opłakane w skutkach niż boks..

czlowiekzbuszu

2021-05-19, 13:04
Ipon soinage, jedna z pierwszych technik jakich uczy się młody judoka, widać, że gość od wielu lat trenuje.

kolosasz

2021-05-19, 14:02
kiedyś był tu filmik z gościem co się do naga przed bójką rozebrał. W komentarzach były heheszki
a tu, k***a, wygląda na to, że ten nagus nie był taki głupi

Hexagon

2021-05-19, 14:11
PanKukuruźnik82 napisał/a:

ch*ja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.
Uwielbiam takie komentarze o łbów co mnie na oczy nie widziały i nie znaja.
Dlaczego zakładacie że kazdy który pisze takie rzeczy jak ja musi byc ciota z przed kompa jak wy?
Dopuszczacie do siebie że możecie się mylić? nie macie nawet żadnych argumentów.
Ale ok , i tak was nie przekonam.



bo u ludzi to podobnie jak u zwierząt ...jak wiesz ze masz pie**olnięcie w łapie jesteś silnym i pewnym siebie facetem to nie masz potrzeby wypisywania tego w netach czy udowadniania na ulicy, tylko takie cienkie p*zdy musza to robić i ty to właśnie robisz... jest takie powiedzenie jak pies duży to nie szczeka ... : )

Zenonn

2021-05-19, 15:02
Ustawka. Najpierw naj***ny, a później trzeźwy. Ruchy też aranżowane.

djoshin

2021-05-19, 15:29
nie ippon seoi tylko morote z kolan geniusze

bigsexy

2021-05-19, 16:10
Nyrewesa napisał/a:

On tylko gra męskiego w sypialni ze swoim facetem



Wychodzi na to, że j***li Cię oboje... :D

szamantotwojaes

2021-05-19, 21:18
ale wiecie że podobne sztuczki robią młodziki 16 lat w judo gdy mają jakiś niebieski pas xD a nawet bym się pokusił stwierdzić że pomarańczowy
i zarz przyjdzie jakiś hura dura król podwóra że to j***ny jacki chan to weź się w czoło jebni

dkamil1

2021-05-20, 11:53
Soinaga z kolan. Ziomek judoka