18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niepozorny

Flodzia • 2021-05-19, 09:17

Lepiej nie wchodzić mu w drogę... :roll:

SLOVAN

2021-05-19, 09:31
Zajebiste, taki troche drunken master z elementami judo. Piwko musi być.

tfujdiler

2021-05-19, 09:39
Pięknie wbił go w glebę :)

janlew

2021-05-19, 09:41
Przyznam że nie tego się spodziewałem...

DarioLee

2021-05-19, 10:04
Zawodowo go rozj***ł

PanKukuruźnik82

2021-05-19, 10:52
Wymuskany frajer myślał sobie że najebie typa bo mniejszy i bardziej pijany niz on. Do równego sobie nawet pet by nie wystartował, tylko spuścił wzrok i zszedł z drogi. Oj obiło sie kilku takich nocnych napinaczy, obiło...

Asuritta

2021-05-19, 10:53
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wymuskany frajer myślał sobie że najebie typa bo mniejszy i bardziej pijany niz on. Do równego sobie nawet pet by nie wystartował, tylko spuścił wzrok i zszedł z drogi. Oj obiło sie kilku takich nocnych napinaczy, obiło...



co ty brałeś ? ten wyższy nawet rąk nie używa to mały szukał draki xD i poskładał tego większego spokojnego xD

swampman

2021-05-19, 11:01
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wymuskany frajer myślał sobie że najebie typa bo mniejszy i bardziej pijany niz on. Do równego sobie nawet pet by nie wystartował, tylko spuścił wzrok i zszedł z drogi. Oj obiło sie kilku takich nocnych napinaczy, obiło...



ale jestes meski... :roll:

Nyrewesa

2021-05-19, 11:06
swampman napisał/a:

ale jestes meski...



On tylko gra męskiego w sypialni ze swoim facetem

Noside

2021-05-19, 11:15
Już w momencie jak na nim ręce w ten sposób położył, to czułem tego fikołka.

edek_kotek

2021-05-19, 11:21
Ludzie to pojeby, zamiast przeprosić jeden drugiego, życzyć miłego wieczoru to nie k*** j***ne koguciki skaczą sobie do gardeł. Faceci są debilami.

PanKukuruźnik82

2021-05-19, 11:43
Asuritta napisał/a:

co ty brałeś ? ten wyższy nawet rąk nie używa to mały szukał draki xD i poskładał tego większego spokojnego xD



ch*ja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.

swampman napisał/a:

ale jestes meski...





Nyrewesa napisał/a:

On tylko gra męskiego w sypialni ze swoim facetem



Uwielbiam takie komentarze o łbów co mnie na oczy nie widziały i nie znaja.
Dlaczego zakładacie że kazdy który pisze takie rzeczy jak ja musi byc ciota z przed kompa jak wy?

Dopuszczacie do siebie że możecie się mylić? nie macie nawet żadnych argumentów.

Ale ok , i tak was nie przekonam.

swampman

2021-05-19, 11:53
PanKukuruźnik82 napisał/a:

ch*ja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.



no... ciekawe czemu wyzszy jest z przodu i nagle sie odwraca do pijusa :lol: pewnie pajeczy zmysl mu powiedzial ze za nim idzie pijany i moze sie do niego dojebac.
pozniej pijus sie zaczepia noga o wysokiego i go odpycha az w koncu nim rzuca... i lezacemu ktory nieogarnial przyj***l w pape.

alez zly ten "wymuskany frajer" :lol: ale zly!

PanKukuruźnik82 napisał/a:

ch*ja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.
Uwielbiam takie komentarze o łbów co mnie na oczy nie widziały i nie znaja.
Dlaczego zakładacie że kazdy który pisze takie rzeczy jak ja musi byc ciota z przed kompa jak wy?
Dopuszczacie do siebie że możecie się mylić? nie macie nawet żadnych argumentów.
Ale ok , i tak was nie przekonam.



jakbys byl taki jak myslisz to bys nie musial o tym pisac w necie czego to i ile razu nie robiles... :roll:
no chyba ze lubisz podkreslac swoja meskosc :lol:

nie nie widzialem cie i nic nie zakladam... ty mnie tez nie wiedziales ale zakladasz ze jestem ciota "z przed" kompa...
oj ty meski klamczuszku hipokryto franku kimono :lol: :