18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie dwóch panów

TurboGrzesznik • 2019-02-11, 16:27
Na początku zwykła pyskówka, panienka jak widać wie do czego zdolny jest jej fafarafa więc próbuje go uspokoić, niestety bezskutecznie.
Eskalacja nieporozumienia zaczyna sie od 1:45



po 2:30 spadamy bo przypał :noga:

TB303

2019-02-12, 23:35
Coordinator napisał/a:

A za tą ciotę w realu pastowałbyś mi buty przez tydzień


ch*ja byś zrobił, "kozaku" internetowy :lol:

Rozjebie

2019-02-13, 00:03
@up - oho, ty rozumiem jesteś jego panienką i przyszłaś mu na pomoc :D

_Gentleman_

2019-02-13, 00:14
Coordinator napisał/a:

@up - Fakt, jest infantylny, sam się z niego śmieję teraz A za tą ciotę w realu pastowałbyś mi buty przez tydzień


Dobra, poudaję trochę tak jak ty. Jakbym już je z ciebie zdjął to pewnie bym wypastował bo nie lubię mieć czyjejś krwi na nowych butach, a z ciebie by tak mało zostało ze faktycznie bym je z tydzień czyścił.

Wiewór

2019-02-13, 08:01
TB303 napisał/a:

ch*ja byś zrobił, "kozaku" internetowy



Janlew się luzuje, marinis chyba siedzi w pierdlu za pedofilię i bezczeszczenie zwłok.
Rynek nie znosi próżni.
Mamy teraz nowego idiotę do wyśmiewania. :-D

Coordinator, który nasłuchał się jakiś upośledzonych trenerów, którzy mu wmówili, że jest zwycięzcą i samcem alfa a jest przegrywem, który kopiuje faktury do komputera w mordorze osiem godzin dziennie. :lol:

:ja_pie**ole:

Rozjebie

2019-02-13, 17:47
@Abraxus - Wiesz, ze tym usilnym wmawianiem sobie, ze pracuję jako wpisywacz faktur w mordorze tylko łechtasz moje ego? :lol: Napawam się twoim bólem dupy parobku :lol: Żadni trenerzy nie są mi potrzebni, sam ćwiczę od dziecka. Jestem człowiekiem czynu, podczas gdy ty żyjesz w świecie iluzji, w którym goście tacy jak ja nie napędzają tego świata, tylko są wyśmiewani :mrgreen: Szach mat kmiotku

TB303

2019-02-13, 18:38

Mam niesamowity ubaw z tego wszystkiego :amused:

Rozjebie

2019-02-13, 18:57
@up - Nawet nie wiesz jaką rozrywkę sprawia mi gnębienie takiej hołoty jak ty i abraxus :lol: Sam tez zrobiłeś mi laskę (dobrze) zakładając, że moje sukcesy życiowe to ściema :D

TB303

2019-02-13, 18:59
Coś kiepsko idzie, bo ja się cały czas śmieję :amused:

Wiewór

2019-02-14, 08:17
Coordinator napisał/a:

@up - Nawet nie wiesz jaką rozrywkę sprawia mi gnębienie takiej hołoty jak ty i abraxus Sam tez zrobiłeś mi laskę (dobrze) zakładając, że moje sukcesy życiowe to ściema



Ostatnio się tak śmiałem jak marinis pedofil nekrofil prosił o zdjęcia wybebeszonej małolaty i przekonywał wszystkich, że totalnie nie chce walić do tego konia :amused:

Zabawne jest, że robisz z siebie ch*j wie kogo a nie wiesz co ja robię w życiu i czym się zajmuję ;-)

Rozjebie

2019-02-14, 18:25
@up - Nie znam żadnego marinisa, wiec nie mydl mi oczu jakimś cieciem i nie zbaczaj z tematu. Kładę lachę na to co ty czy TB303 robicie w życiu - na podstawie tego jak się wypowiadaliście w tym poście i w poście "Siłacze" z 11.02.2019 zostaliście jednakowo rozj***ni :lol: I jeszcze te teksty, ze dawno się tak nie uśmialiście - taa jasne :mrgreen:

TB303

2019-02-14, 18:29
Coordinator napisał/a:

na podstawie tego jak się wypowiadaliście w tym poście i w poście "Siłacze" z 11.02.2019 zostaliście jednakowo rozj***ni


Hehe... Dobre sobie :amused:
Coordinator napisał/a:

I jeszcze te teksty, ze dawno się tak nie uśmialiście - taa jasne


Pewnie, że mam. Jak tu się nie śmiać, z tak pociesznego pajacyka, który myśli, że jego podludzkie pie**olenie cokolwiek kogoś boli :amused:

Rozjebie

2019-02-14, 18:48
TB303 napisał/a:

Pewnie, że mam



Oho, ktoś tu zaczyna się jąkać :lol:

TB303 napisał/a:

który myśli, że jego podludzkie pie**olenie cokolwiek kogoś boli



Nie mówiłem nic o "bólu", ale widzę, ze twoja podświadomość wyświetliła ci to słowo :mrgreen:
Tylko się pogrążasz, pomału robi mi się ciebie żal (w końcu dziś walentynki :mrgreen: )

TB303

2019-02-14, 18:50
Coordinator napisał/a:

Nie mówiłem nic o "bólu", ale widzę, ze twoja podświadomość wyświetliła ci to słowo


Z bezsilności łapiesz mnie za słówka. Oj, nieładnie :amused:
Coordinator napisał/a:

Tylko się pogrążasz, pomału robi mi się ciebie żal (w końcu dziś walentynki )


Vice versa :amused:

To jak, bawimy się dalej? Ja tak mogę w nieskończoność. Albo przynajmniej do czasu, dopóki moderacja się nie przypie**oli :amused:

Rozjebie

2019-02-14, 18:59
TB303 napisał/a:

Łapiesz mnie za słówka, a to wynika z bezsilności. Przegrywasz dalej



Bezsilności powiadasz? :mrgreen: Obydwaj doskonale wiemy kto tu jest bezsilny

TB303 napisał/a:

Podrywasz mnie czy ki ch*j?



Haha, przepraszam, jeśli dałem ci sygnały wzbudzające nadzieję, ale niestety różnica klasowa jest miedzy nami zbyt duza :lol:
Po prostu dziś czuję się dosyć błogo, wiec nie w smak mi kopanie leżącego :D