18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie dwóch panów

TurboGrzesznik • 2019-02-11, 16:27
Na początku zwykła pyskówka, panienka jak widać wie do czego zdolny jest jej fafarafa więc próbuje go uspokoić, niestety bezskutecznie.
Eskalacja nieporozumienia zaczyna sie od 1:45



po 2:30 spadamy bo przypał :noga:

TB303

2019-02-11, 16:30
Rozwala mnie jak każdy sobie po prostu przejeżdża, gdyby nigdy nic :lol:
Z drugiej strony, nikt przy zdrowych zmysłach nawet nie pomyślałby, żeby zareagować.

Essent

2019-02-11, 17:34
Ciekawe czy ten drugi przeżył co się wtrącał własną nogą :kawa:

~Velture

2019-02-11, 18:22
k***a idziesz sobie pewnego dnia, trafiqsz na debila, dostajesz wpie**ol a potem kulkę w łeb i tyle cię było.

DzidaZawodnik

2019-02-11, 19:16
TB303 napisał/a:

Rozwala mnie jak każdy sobie po prostu przejeżdża, gdyby nigdy nic
Z drugiej strony, nikt przy zdrowych zmysłach nawet nie pomyślałby, żeby zareagować.




W korpo mógłyś sam burzę mózgów robić :lol:

Rozjebie

2019-02-11, 20:00
Tym strzałem w łeb pokazał ze jest tak naprawdę p*zdą, której poszczęściło się w walce na pięści. Gdyby był prawdziwym samcem alfa, to po wygranej walce nie bałby się zemsty tej leżącej cioty, ponieważ ciota zrozumiałaby, ze jest ciotą, a jeśli nie, to powziąłby odpowiednie środki ostrożności, żeby nie dać się zaskoczyć napaścią znienacka w nocy

Rejti

2019-02-11, 21:11
Niech zgadnę... znowu leśny gaj o nazwie Ameryka Południowa?
Szanowna komisjo, wnioskuję o bombardowanie atomowe tego regionu. Nikomu nie będzie szkoda tych śmieci :ciasteczkowy:

SirMajkel

2019-02-11, 21:30
zaskakuje mnie, że tacy debile chodzą po tej planecie. Do utylizacji takich. Jeszcze bardziej zaskakuje mnie, że ta laska chce być z takim debilem.

Spar1988

2019-02-11, 22:25
Każda c**a chce albo bogatego, ale zerżnąć się agresywnym patolem no i murzynem, tylko stulejarze z sadola wierzą swoim żonką że one nie są takie.

bodzio667

2019-02-11, 22:37
Wieżom rzonką raczej...

xXPeinXx

2019-02-12, 00:41
Kłócić się nie będę, można dokładne info co z typem, w ch*ju go mam lecz nie wydaje mi się, że dostał na odchodne kule w łeb.

Wiewór

2019-02-12, 08:32
Coordinator napisał/a:

Tym strzałem w łeb pokazał ze jest tak naprawdę p*zdą, której poszczęściło się w walce na pięści. Gdyby był prawdziwym samcem alfa, to po wygranej walce nie bałby się zemsty tej leżącej cioty, ponieważ ciota zrozumiałaby, ze jest ciotą, a jeśli nie, to powziąłby odpowiednie środki ostrożności, żeby nie dać się zaskoczyć napaścią znienacka w nocy



Hahhaha ten znowu o samcach alfa.
Asapy deadlajny odj***ne?
Idź przepisz parę faktur do laptaka bo nadszczur cię sp***oli i zabierze przerwę pod poidełkiem.

:mrgreen:

Rozjebie

2019-02-12, 12:00
@Abraxus - A ciebie znów to boli pachołku, co? :mrgreen:

_Gentleman_

2019-02-12, 19:33
Coordinator napisał/a:

Tym strzałem w łeb pokazał ze jest tak naprawdę p*zdą, której poszczęściło się w walce na pięści. Gdyby był prawdziwym samcem alfa, to po wygranej walce nie bałby się zemsty tej leżącej cioty, ponieważ ciota zrozumiałaby, ze jest ciotą, a jeśli nie, to powziąłby odpowiednie środki ostrożności, żeby nie dać się zaskoczyć napaścią znienacka w nocy



Sam jesteś Ciota. Nie znasz kontekstu konfliktu oceniasz na podstawie filmu bez dźwięku, a gadasz jakbyś był jakimś wykidajlo. Życie to nie film tam mogły pasc jakieś groźby np w kierunku rodziny wiec facet przypuszczalnie postanowił wyrwać chwasta. Nasz antybohater również Może być zwykłym psychol3m. W każdym razie twoj komentarz jest zabawnie infantylny.

Rozjebie

2019-02-12, 23:13
@up - Fakt, jest infantylny, sam się z niego śmieję teraz :mrgreen: A za tą ciotę w realu pastowałbyś mi buty przez tydzień