18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niepokorna naczepa

dogip • 2021-02-22, 21:22
Kukowo. Śmiertelny wypadek na DK 65. Nie żyje kierowca ciężarówki.

Śmiertelny wypadek miał miejsce na drodze krajowej numer 65 w miejscowości Kukowo między Oleckiem a Ełkiem. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe. Niestety jeden z kierowców nie przeżył. Trasa jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy dla samochodów osobowych, ciężarowe muszą czekać.




W poniedziałek (22 lutego) na DK 65 w miejscowości Kukowo doszło do tragicznego wypadku. Na trasie między Oleckiem a Ełkiem zderzyły się dwie ciężarówki wiozące zboże oraz trociny. - Od ciężarówki jadącej w kierunku Olecka odczepiła się naczepa, która uderzyła w jadący z przeciwka drugi samochód ciężarowy - powiedziała PAP podkom. Justyna Sznel z oleckiej policji.



Kierowca pojazdu (litewskiego przewoźnika), w który uderzyła naczepa, został zakleszczony w zmiażdżonej kabinie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby ratownicy mogli się do niego dostać. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. Szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratury.



Wypadek miał miejsce około godziny 9.00. Jechałem tamtą trasą po godz. 17, droga była nadal zablokowana.

Mają tochę sprzątanie



źródło: ESKA , Radio5

tarcer123

2021-02-22, 21:52
Sworzeń wyskoczyl z siodła. Dlatego ja zawsze sprawdzam dokładnie czy siedzi przed magazynem zanim wyrusze. Rutyna to kawŁ k***y i nie warto w nią popadać.

Lobo24

2021-02-22, 21:58
Jak oni rozdzielą zboże od trocin?

UP potwierdzam. j***ć rutynę. Sprawdź dwa razy. Zastanów się. Poczekaj. Trzeba to powtarzać ile tyle razy ile dostaliśmy deską odbitą przez krajzegę, zacięliśmy piłą łańcuchową, czy podpaliliśmy blok mieszkaniowy.

Noside

2021-02-22, 22:08
Gościa od niezabezpieczonej naczepy teraz dać niech rozdziela trociny od zboża i ładuje do nowych naczep.

Matt

2021-02-22, 22:43
A na ch*j to tu robi, ani to hard ani ciekawe....

Mirek19850509

2021-02-23, 00:43
Nasi kierowcy to odwalają nie powiem, ale jak widzę rejestrację ukrow albo Białorusi, to hamuje i czekam aż mnie wyprzedzi i mi zniknie z pola widzenia, bo takich k***ew na drodze jak ukry Białorusini ruscy to nikt nie przebije, jadą po oblodzonej drodze na czołowe bez pardonu, nie raz widzialem na nich nie ma mocnych aż po ich grób

Cz...........as

2021-02-23, 05:53
@up Ja tak mam jak widzę wszystkie rejestracje od na wschód do Wisły. Im dalej tym gorzej.

impressa88

2021-02-23, 06:27
No to ptaszki będą miały co dziubać :lol:

DoubleBorger

2021-02-23, 07:18
ja zawsze przy podpinaniu po kliknięciu siodła ruszam przód tył aż nogi zaszorują, jak ma się wypiąć to na nogach, smarowanie siodła to druga sprawa. jak po niektórych kierowcach bierze się auto to aż rude i zaorane to siodło czasami

donkapusta

2021-02-23, 07:53
Niestety człowiek robi czasem głupotę, czasem to rutyna. Sam miałem kiedyś sytuację odpięcia przyczepy lekkiej od osobówki. Na szczęście nie jechałem szybko, założona była też linka zabezpieczająca. Jechałem wolno pod górkę, więc przyczepka mnie nie wyprzedziła, lub nie zjechała w bok. Też niby wszystko było ok, wszak przejechałem około 2 km. Przy ciężarówkach niestety rutyna ma gorsze konsekwencje.

impressa88

2021-02-23, 09:28
No to ptaszki będą miały co dziubać :lol:

Policeman

2021-02-23, 10:01
Mirek19850509 napisał/a:

Nasi kierowcy to odwalają nie powiem, ale jak widzę rejestrację ukrow albo Białorusi, to hamuje i czekam aż mnie wyprzedzi i mi zniknie z pola widzenia, bo takich k***ew na drodze jak ukry Białorusini ruscy to nikt nie przebije, jadą po oblodzonej drodze na czołowe bez pardonu, nie raz widzialem na nich nie ma mocnych aż po ich grób



O panie... nic dodać nic ująć. Jak jadę w dłuższą trasę i widzę ukrów i białorusinów czy ruskich to ściskam mocniej kierownicę. Ci goście obchodzą, srają na wszystkie przepisy, regulacje, jakieś tachometry, badania techniczne. Zresztą przecież na Ukrainie zniesiono przeglądy techniczne aut prywatnych, a skoro mają takie podejście to jak mam oddzielić to jak klasyfikują tiry tam i czy jak nie jest prywatny to w ogóle nie musi mieć przeglądu. A jeśli jest to wymagane do przekroczenia granicy to strzelam, że tam się w serwisach daje flaszke i dostaje pieczątkę. Nie ufam tym ludziom ani k***a trochę. Dla mnie to są wschodnie kałmuki, które za nic mają życie innych na drodze [gwoli ścisłości, nic nie mam do Białorusinów, ale kierowców tirów mają ch*jowych].

bercisko

2021-02-23, 10:36
Co oni piszą. Nie zderzyły sie "dwie ciężarówki" tylko naczepa i ciężarówka.

aitec

2021-02-23, 12:05
Mam jedno lepsze zdj z miejsca