18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niepokorna naczepa

dogip • 2021-02-22, 21:22
Kukowo. Śmiertelny wypadek na DK 65. Nie żyje kierowca ciężarówki.

Śmiertelny wypadek miał miejsce na drodze krajowej numer 65 w miejscowości Kukowo między Oleckiem a Ełkiem. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe. Niestety jeden z kierowców nie przeżył. Trasa jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy dla samochodów osobowych, ciężarowe muszą czekać.




W poniedziałek (22 lutego) na DK 65 w miejscowości Kukowo doszło do tragicznego wypadku. Na trasie między Oleckiem a Ełkiem zderzyły się dwie ciężarówki wiozące zboże oraz trociny. - Od ciężarówki jadącej w kierunku Olecka odczepiła się naczepa, która uderzyła w jadący z przeciwka drugi samochód ciężarowy - powiedziała PAP podkom. Justyna Sznel z oleckiej policji.



Kierowca pojazdu (litewskiego przewoźnika), w który uderzyła naczepa, został zakleszczony w zmiażdżonej kabinie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby ratownicy mogli się do niego dostać. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. Szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratury.



Wypadek miał miejsce około godziny 9.00. Jechałem tamtą trasą po godz. 17, droga była nadal zablokowana.

Mają tochę sprzątanie



źródło: ESKA , Radio5

Smokw

2021-02-23, 12:15
DoubleBorger napisał/a:

ja zawsze przy podpinaniu po kliknięciu siodła ruszam przód tył aż nogi zaszorują, jak ma się wypiąć to na nogach, smarowanie siodła to druga sprawa. jak po niektórych kierowcach bierze się auto to aż rude i zaorane to siodło czasami



No właśnie jesteś w błędzie. jedyny słuszny sposób to latarka i wchodzisz pod naczepę zobaczyć czy sworzeń jest do końca domknięty. To co robisz to czyste lenistwo i głupota dająca tylko 70 % pewności. niedomknięty sworzęń będzie się wyginał i może pęknąć w trakcie i pod wpływem jazdy, a nie na parkingu.

Miałem na myśli oczywiście zabezpiecznie zworznia, a nie samo zworzeń.

Rafer

2021-02-23, 16:21
Krokodyl patrzy jakby się tu wpie**olić do kabiny i kartę z tacho wyjąć. Może jeszcze oddycha i mandat przyjmie?
Ciekawe ile ważył ten ładunek?

wioletkak

2021-02-23, 22:54
Jaka szkoda że mnie tam nie ma. mam dwa

Mam dwa chomiki. Byłoby trocin i karmy na kilka pokoleń :mrgreen:

seattle

2021-02-24, 14:48
aitec napisał/a:

Mam jedno lepsze zdj z miejsca



Jeśli pracujesz w służbach , robisz i wrzucasz takie foty to jesteś j***nym śmieciem. Wiem że tak się dzieje bo znam jednego młodego zjeba strażaka który rozsyła potem po znajomych takie foty...

Irokez

2021-02-24, 20:04
aitec napisał/a:

Mam jedno lepsze zdj z miejsca



O kurcze, trzeba się teraz będzie przyglądać kupując płyty OSB jaki ma wzorek.

Emis

2021-02-25, 01:21
seattle napisał/a:

Jeśli pracujesz w służbach , robisz i wrzucasz takie foty to jesteś j***nym śmieciem. Wiem że tak się dzieje bo znam jednego młodego zjeba strażaka który rozsyła potem po znajomych takie foty...



Daj kontakt do niego