18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niepełnosprawny Bling Kamil Szadkowski

sarevok89 • 2013-12-09, 20:33
Wedlug mnie facet jest niesamowity.. W szpitalu powiedzieli jego dziewczynie, ze lepiej niech go zostawi, bo z niego nic nie bedzie, bedzie warzywem. Tak to jest, kiedy zlosc i frustracje zamienisz na sile do osiagania celow.

"Mowicie, ze nie dam rady?! To lepiej sie dobrze przypatrzcie.." ;)

PimpMyDick

2013-12-09, 22:33
Takie p*zdy nie mają uczuć i nic nie czują. Kto inny ich rozliczy.

xbandzior

2013-12-09, 22:43
a teraz prośba do was, rozdmuchajcie ten film po całym internecie co nie jest trudne a gość zapewne stanie się bardzo znany i dostanie jeszcze więcej siły do tego co robi
pozdrawiam

yeloneck

2013-12-09, 22:55
Fajny materiał. Historia smutna, przykład jak w jeden wieczór z normalnie funkcjonującej osoby stać się kaleką. Rozumiem, że czasem ktoś chce się pobić, ale bicie, żeby zabić powinno być karane wielkim murzyńskim ku***em w dupsko, każdego dnia, przez resztę życia.

sebano

2013-12-09, 22:58
xbandzior napisał/a:

a teraz prośba do was, rozdmuchajcie ten film po całym internecie co nie jest trudne a gość zapewne stanie się bardzo znany i dostanie jeszcze więcej siły do tego co robi
pozdrawiam



Dokladnie, takie osoby jak Kamil trzeba wspierac z calych sil. Sa ludzie ktorzy zasluguja na wiecej niz maja, czlowiek walczy o swoje marzenia przy prawie zerowej pomocy panstwa ,a jego poczynania oglada garstka osob ( 20-30 wyswietlen na filmik), a sa tez ludzie ktorzy sobie popstrykaja w jakies glupie gierki popluja do mikrofonu i maja kilka/kilkanascie milionow subow za frajer. Szacunek dla Ciebie Kamil

Lemon19

2013-12-09, 23:28
Obserwuję jego wpisy na fejsie, ma ogromny dystans do siebie. Pod zdjęciem przed tym zdarzeniem ktoś mu napisał "Jestem w szoku,że mozna mieć taką formę w tak młodym wieku ! Podziwiam zarówno tę sylwetkę i aktualną! Pozdrawiam" a bling to skwitował "raczej tak mocny organizm". Nie chowa się przed tym, że na samym ryżu takiej formy nie zrobił, nie to co większość ówczesnych 'naturali'. Mega pozytywny facet, mam nadzieję, że będę miał okazję poznać go kiedyś osobiście. To co się stało to na pewno było dla niego nauczką, najważniejsze, że się nie poddał, walczy i uczy się na błędach.

NightWing92

2013-12-09, 23:28
Jak by przer*chał waszą laskę, to byście nie rozdmuchiwali tego filmiku ;) . Widać że typek kategorii: inwalida umysłowy typu Trybson z Warsaw Shore.
W ogóle to Sadistic, a nie portal wzajemnej adoracji (kwejk).

kenzol

2013-12-09, 23:40
zeto88 napisał/a:

Sądząc po jakże artystycznym tatuażu na twarzy śmiem wątpić w jego świętość i w to, że to nie on szukał zaczepki tamtego wieczoru. Jednak jeżeli to nie z jego winy, to szacunek za postawę.



Nawet jeśli szukał zaczepki to nie atakuje się w piętnastu na jednego :roll:

filipczax_ck

2013-12-09, 23:50
k***a 4 bańki na życie ... nie dość ,że go jedna sytuacja ściorałą do końca życia ,to jeszcze musi żyć za takie nędzne pieniądza.. niech poupie**alają koszty utrzymania więźniów ,dać 2 suche kromki i butelke wody ,bo siedzą barany w ciepłym miejscu nażrą sie i wyj***ni kołami do góry... sk***ysyństwo

Puszale

2013-12-10, 00:16
troche przykro mi się chłopaka zrobiło jak mówił o tej wątróbce i kurczaku we wtorki...

-bling-

2013-12-10, 08:35
NightWing92 napisał/a:

Widać że typek kategorii: inwalida umysłowy typu Trybson z Warsaw Shore.



o ile wiekszosc komentarzy po mnie splywa/zdarzylem przywyknac, to ten do mnie ukul (na tyle aby Tu zalozyc konto %))
jezeli oceniasz kogos po wygladzie to raczej Trybsona szukaj... ale w lustrze

dzieki za mile slowa (nie spodziewalem sie ze w ogole jakies tu przeczytam
zdr
kamil szadkowski

Peter-Norivotset

2013-12-10, 09:32
zeto88 napisał/a:

Sądząc po jakże artystycznym tatuażu na twarzy śmiem wątpić w jego świętość i w to, że to nie on szukał zaczepki tamtego wieczoru. Jednak jeżeli to nie z jego winy, to szacunek za postawę.


na pewnym forum krótko opisał tamte zdarzenie, że jednak nie był taki święty i w rozumieniu niektórych osób spotkało go to co miało spotkać...

-bling-

2013-12-10, 09:45
grzechu5444 napisał/a:


na pewnym forum krótko opisał tamte zdarzenie, że jednak nie był taki święty i w rozumieniu niektórych osób spotkało go to co miało spotkać...



a kto bedac mlodym i glupim jest swiety ?
mozesz podac zrodlo tych rewelacji ?

rafee

2013-12-10, 12:14
Lekarze na OIOM'ie gdzie leżał Kamil powiedzieli, że przeżył tylko i wyłącznie dzięki swojej tkance mięśniowej.
Zwykły człowiek leżałby już od maja 2005 roku pod ziemią.

Co do tych URBAN LEGENDS wypisywanych na poprzednich stronach to nie było "r*chania" żadnej dziewczyny gangstera. Pobity został za zaczepienie pewnej dziewczyny będącej w towarzystwie tych którzy go skatowali.

Swoje 3 grosze dorzucili też bramkarze SOHO, którzy wyrzucili Kamila z lokalu na pewny wpie**ol.
Michał F. i Maciej J. do niedawna oglądani na KSW. Pierwszy uderzył go w twarz przy wyprowadzaniu, a drugi z uśmiechem na twarzy podawał chusteczki po wszystkim

ziom997112

2013-12-10, 15:02
szkoda chlopaka, widac ze patix byl z niego ale sie ogarnął szkoda że dopiero po takiej sytuacji ;/ trzymam kciuki za niego