18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemożliwe ?

Polnischefuhrer • 2015-07-07, 23:57
Jakie są trzy najmniej prawdopodobne rzeczy na świecie?

Pracujący cygan, spotkanie żula na basenie, spełnione obietnice polskich polityków

kothletino

2015-07-09, 03:13
Ładna szefowa oznajmiająca ci 50% podwyżkę podczas opie**alania ci gały... :roll:

bialawitz

2015-07-09, 09:17
kaktus83 napisał/a:



to kto ? ty to byłeś ?



Sądząc po tym jak brawurowe budujesz zdania i że nadal się nie nauczyłeś, że nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi to mogłeś być raczej ty i teraz próbujesz zrobić innych w bambuko.

Mimo wszystko szacun, że podjąłeś się pracy. Musisz być najbardziej przedsiębiorczy w swoim taborze.

javal

2015-07-09, 11:10
Tak wszyscy narzekamy na polityków i ich obietnice, których nie spełniają. Ale prawda jest taka że sami sobie jesteśmy winni, jak nam ktoś gruszek na wierzbie nie naobiecuje to go nie wybierzemy. Polityk, który w prost mówi że za jego rządów nie będzie rozdawiennictwa, przywilejów itd, nie ma w ogóle po co startować.

Xeardo

2015-07-09, 12:59
@javal Po prostu większość społeczeństwa to typowe Janusze i Grażynki które o polityce mają gówniane pojęcie , codziennie narzekają na państwo , ale i tak zagłosują na te same mordy , które siedzą w sejmie od kilkunastu lat :)

cezMarCinek

2015-07-09, 21:37
Parkująca kobieta, uczciwy Żyd i śmieszny żart Bongmana...

encepence88

2015-07-09, 22:45
pie**olenie, u mnie w mieście kilka razy się spotkałem, że żule (takie nurki śmietnikowe) szły na basen, bo w niedziele jest za darmo dla inwalidów z orzeczoną grupą-na godzinę. i brudasy się nawet nie myły przed wejściem na basen. Jedyne pocieszenie w chlorze zawartym w wodzie...

kalafijor

2015-07-09, 22:49
z tych trzech to tylko te obietnice faktycznie niemożliwe