18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielegalne Wyścigi - WARSZAWA

WhyMe? • 2012-06-25, 21:57


Że niby takie rzeczy tylko w Japonii? Welcome to Wawa 8-)

kurczaku

2012-06-26, 11:46
to wpadnijcie do łodzi, zobaczycie porobione stare hondy, corsy, golfy, ibizy i bmw startujące bez problemu z subaru itp ...

AngryCow

2012-06-26, 11:52
akrobatyczny daniel napisał/a:

@dzordze zapraszam do Torunia w każdy piątkowy wieczór ;) Albo przejedź się przez Inowrocław w jakikolwiek ładny wieczór, na bank spotkasz kogoś chętnego na ćwiarę



Niestety przez głupie normy unijne nie sprzedają już ćwiartek, tylko 200ml. W takim wypadku tylko połówka ma tutaj jakiś sens :roll:

S4jm0n

2012-06-26, 11:55
Polactwo widzę się odezwało.
Pierwsze primo jest to rozpoczęcie sezonu z 2008 roku - ustawka, ale wcale nie legalna. Tego typu rozpoczęcie z pie**olnięciem jest co roku, ale co roku są coraz większe problemy bo przyjeżdża za dużo osób (ten powie jednemu koledze, kolega dwóm innym itd.) i nie ma żadnego ścigania. Z roku na rok pojawiają się coraz szybsze auta, ale ich właściciele mają za dużo oleju w głowie, żeby ścigać się w takim tłumie, a kibiców nie potrzebują bo to nie "Szybcy i Wściekli". A przyjeżdżają auta znane z legalnych zawodów na ćwierć mili, które do setki rozpędzają się w niewiele ponad 3 sekundy i byłoby naprawdę niebezpiecznym dopie**alać tym gdzie tylko popadnie, a właściciele (o 25-latkach zapomnijcie) zdają sobie z tego sprawę.

Druga sprawa. Ktoś wspomniał o 'pedale' dającym sygnał do startu. Znasz go? Pewnie myślisz, że nie. Ale koleś przewinął się niedawno na sadolu i wszyscy mu jakoś kibicowali, kiedy na Moscow Unlim 500+ leciał swoim GT-Rem.

I zamknijcie mordy jeśli nie znacie tych ludzi bo wielu z tych widocznych na tym filmie to ludzie ze sceny legalnych wyścigów 1/4 mili, lub obecnie środowiska driftingowego, którym może niejednokrotnie kibicowaliście, a tutaj nazywacie ich "mistrzami prostej".

Ostatnie zdanie co do filmu. Zmontowany był on w 2008 roku i była to jedna z pierwszych tak profi zrealizowanych produkcji w temacie streetracingu w PL. Na tyle dobrze, że była na głównej stronie streetfire.net przez jakiś czas z polecenia właściciela serwisu, który tak polubił ten film. Gwoli ścisłości - główna na streetfire.net to nie to samo co na sadolu...

NWC

2012-06-26, 11:57
Jak ktoś wyżej pisał, wyścigi są wszędzie, nawet w moim mieście coś czasem jest ;)

@Roszp
To kombi to Audi S4 jeśli nie jest porobione w silniku - a napewno jest to i tak seryjnie ma 265 koni

Ronoaro

2012-06-26, 11:59
michy napisał/a:

ta arabska muzyka na początku zaprawdę ch*jowa, ale jakie wyścigi taka muzyka :D


Licz się się ze słowami, ten kawałek to "Hunger" Hansa Zimmera z soundtracka "Black Hawk Down" więc może trochę szcunku dla muzyki która nie składa się z dwóch dźwięków na przemian oraz gibających się murzynów.

S4jm0n

2012-06-26, 12:03
marcinsud napisał/a:

@Roszp Swego czasu najszybsze auto na 1/4 mili w polsce to było kombi, jakieś audi, ale nie pamiętam dokładnie, ale z tego co pamiętam zdecydowało to, że wersja kombi miała lepszy współczynnik oporu powietrza.

Jak ktoś nie wierzy, że kombi lepsze to tu link
http://autokult.pl/2012/02/10/podstawy-aerodynamiki-pojazdow-cz-2-jak-typ-nadwozia-wplywa-na-aerodynamike-samochodu



Dokładnie Audi S4 Arka Oziębło (prezesa SSS). Tyle że ono było w kombi akurat dlatego, że po prostu takim autem dysponował ;) Pod koniec kariery tego auta na silniku było coś nieco ponad 900 KM.

lazzzy1000

2012-06-26, 12:28
prawie jak w Japonii - nie, prawie jak w Rosji - nie. To tylko Warszawa !

kenq

2012-06-26, 12:29
pakicito napisał/a:


tylko, że tu mamy do czynienia z dziećmi bogatych rodziców (widać po samochodach) a w Japonii kupują za grosze samochód i sami tuningują



Widać że gówno wiesz i nikogo nie znasz kto bierze udział w takich akcjach, więc te swoje domysły zachowaj dla siebie.
Niektórzy mają łeb na karku i potrafią się dobrze zakręcić w życiu, zamiast spędzać całego dnia na sadisticu itp.

Jatyon

2012-06-26, 13:08
pakicito napisał/a:


tylko, że tu mamy do czynienia z dziećmi bogatych rodziców (widać po samochodach) a w Japonii kupują za grosze samochód i sami tuningują



Byłeś w Japonii? No właśnie. A ja... znam kogoś kto był. I ch*ja wiesz czy sami tuningują czy nie, bo swoją wiedzę czerpiesz z nfsa oraz szybkich i wściekłych.

bania88

2012-06-26, 13:08
Czy kazdy koles w lepszej furze musi miec bogatego tatusia?

RAPE

2012-06-26, 13:23
pakicito napisał/a:


ja tam nie mam na co narzekać, ale wskaż mi gościa przed 25. rokiem życia, którego z własnej kasy stać na Corvette albo SLa Amg i m3 e92; i tylko 3 zauważyłem przewijając a ile jest w całym filmiku? więc nie pie**ol głupot, bo nie mówię tu o 10-letnich furach, których jest mało w filmiku i na które ziomki faktycznie wydają całą kasę



A co w tym dziwnego że kogoś stać? Mam kilku znajomych którzy są w wieku 20-25 i jeżdżą nową m5 (4xx km), Audi R8, czy nawet Murcielago. I wszyscy dorobili się sami siedząc przed komputerem (np. tworząc serwisy które często odwiedzacie), także pie**olenie o bogatych rodzicach jest śmieszne.

Sam mam mocno dłubnięty (drugi) samochód który wciąga nosem te śmieszne subaryny i mam mniej niż 28 lat. Nie dostałem od rodziców nawet złotówki odkąd skończyłem 18lat. Można? Można i ch*j.

ganji

2012-06-26, 13:24
B U I L T N O T B O U G H T na tym polega różnica między bogatymi dziećmi prezesów a japońcami, czy prawdziwymi driverami.

mcmt

2012-06-26, 13:37
ZiomZaZiomem napisał/a:

A wracając do spraw kombi to każde kombi jest w ch*j lepsze od BMW , którym jeżdżą same wieśniaki ;)


Głupota nie boli... ale ksenofobia wk***ia.