18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielegalne Wyścigi - WARSZAWA

WhyMe? • 2012-06-25, 21:57


Że niby takie rzeczy tylko w Japonii? Welcome to Wawa 8-)

19MisieQ20

2012-06-26, 08:56
dzordze napisał/a:

zapraszam do katowic na muchowiec w kazdy ladny czwartek wieczor;] nie zobaczycie na necie filmikow, musicie tam przyjechac...



To chyba dawno tam nie byłeś, skoro miesiąc temu już w połowie prostej zamontowali progi zwalniające.

akrobatyczny daniel

2012-06-26, 09:33
@dzordze zapraszam do Torunia w każdy piątkowy wieczór ;) Albo przejedź się przez Inowrocław w jakikolwiek ładny wieczór, na bank spotkasz kogoś chętnego na ćwiarę. Zawsze ktoś z nas kręci się po mieście :D
Co do filmiku: stare, ale milo się ogląda. Można by rzec klasyka gatunku.

ma...........81

2012-06-26, 09:42
03:22
Nissan z Allegro.

Dziadek

2012-06-26, 10:34
o i jest moje subaru :D

hardy12345

2012-06-26, 10:35
Nie bylo podnoszonych mostow...?

Se...........ki

2012-06-26, 10:36
Już myślałem, że typy jeszcze ochronę na nielegalne wyścigi wynajęli.

pakicito

2012-06-26, 10:38
Cytat:

Brak wiedzy motoryzacyjnej i brak kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym diagnozuję. Dziś wielu zarobiło dobre pieniądze przed 25 rokiem życia, samemu, ale raczej nie siedzeniem przed kompem.
Młody człowiek z takim podejściem nigdy się nie usamodzielni i nie zarobi na fajniejszy samochód...


widzę rodzice urzędnicy?

lordkol

2012-06-26, 10:40
ch*jowe koniec kropka.

~Velture

2012-06-26, 10:45
aha.... i sranie o bogatych synkach i/lub o ustawionych w pracy przez rodziców się zaczyna....
Każdy ,któremu przeszkadzają tacy z bogatych domów synkowie z zawodu albo ustawieni przez rodziców w jakiejś dobrej pracy proponuje aby sami zaczeli coś robić zamiast narzekać i aby ich dzieci mogły być w życiu ustawione.

mcmt

2012-06-26, 10:45
pakicito napisał/a:


tylko, że tu mamy do czynienia z dziećmi bogatych rodziców (widać po samochodach) a w Japonii kupują za grosze samochód i sami tuningują

mcmt napisał/a:

Brak wiedzy motoryzacyjnej i brak kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym diagnozuję. Dziś wielu zarobiło dobre pieniądze przed 25 rokiem życia, samemu, ale raczej nie siedzeniem przed kompem.
Młody człowiek z takim podejściem nigdy się nie usamodzielni i nie zarobi na fajniejszy samochód...

pakicito napisał/a:


widzę rodzice urzędnicy?


...widzę niereformowalny... :facepalm:
Siedź dalej przed kompem i narzekaj biedaku...

Roszp

2012-06-26, 10:57
No Warszawa, Warszawa. W końcu tylku tutaj ścigają się kombi.

mcmt

2012-06-26, 10:59
Roszp napisał/a:

No Warszawa, Warszawa. W końcu tylku tutaj ścigają się kombi.


nie tylku.

pakicito

2012-06-26, 11:16
Cytat:

...widzę niereformowalny... :facepalm:
Siedź dalej przed kompem i narzekaj biedaku...


ja tam nie mam na co narzekać, ale wskaż mi gościa przed 25. rokiem życia, którego z własnej kasy stać na Corvette albo SLa Amg i m3 e92; i tylko 3 zauważyłem przewijając a ile jest w całym filmiku? więc nie pie**ol głupot, bo nie mówię tu o 10-letnich furach, których jest mało w filmiku i na które ziomki faktycznie wydają całą kasę

mcmt

2012-06-26, 11:29
pakicito napisał/a:


ja tam nie mam na co narzekać, ale wskaż mi gościa przed 25. rokiem życia, którego z własnej kasy stać na Corvette albo SLa Amg i m3 e92; i tylko 3 zauważyłem przewijając a ile jest w całym filmiku? więc nie pie**ol głupot, bo nie mówię tu o 10-letnich furach, których jest mało w filmiku i na które ziomki faktycznie wydają całą kasę


Teraz jebnij się w łeb i policz 25cio latków na tym filmiku... Następnie ponownie jebnij się włeb i policz 25cio latków za sterami na tym filmiku. Na koniec użyj młotka, ale bzdur więcej tu już nie pisz.

W amg widzę wyłysiałego 35-40sto latka, w M5 e60 widzę 30-40sto latka. "Wymundżanie" się o ich rodzicach jest głupie, skoro mógłbyś teoretycznie być synem niejednego z nich. :facepalm2: