18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielegalne wyścigi

Pfciuki • 2013-02-25, 18:46
Nielegalne wyścigi w Rumunii


DonSalieri

2013-02-26, 10:09
Gówno wiecie o Rumunii ! proponuje się tam wybrać tylko nie zdziwcie się jak was co kilka minut minie Maybach czy najnowsze BMW , że nie wspomnę o Ferrari itp. Oczywiście Dacia króluje :P , drogi z miesiąca na miesiąc coraz lepsze ,a prawie każde miasto posiada już obwodnice , Cyganów sporo ... też spotyka sie bose sępiące dzieci , ot małe cyganki ... w każdej wiosce stoi np najnowsze BMW "króla wioski" itp ogólnie mam pozytywne wrażenia z Rumunii dobre żarcie w barach dla kierowców TiRow. Można tanio nabyć bimberek w 5cio litrowych baniakach :D ogólnie z roku na rok jest coraz lepiej , a jakie widoki ! niesamowite! uwielbiam trasę z Timisoary do Drobety Turnu Severin gdzie jedziemy przez Karpaty a potem jakiś czas wzdłuż Dunaju na ze tak powiem półce skalnej ... tak samo piękna jest trasa do Bukaresztu gdzie jedziemy wąwozem :) jako ciekawostkę powiem, że kiedyś trasa z granicy węgiersko-rumuńskiej do Bułgarii zajmowała 2-3 dni , a teraz ta sama trasę "da rade" przejechać podczas jednej szychty TiRem . jak coś byście jeszcze chcieli wiedzieć piszcie ;P


masiu4

2013-02-26, 13:10
Ciekawe kto im autostradę zrobił.

ocwpzw

2013-02-26, 14:06
długo takie ładne nie będą, poczekajmy tylko jak zaczną wyżerać tłuczeń spod autostradki

bekas3000

2013-02-26, 14:15
Top Gear Romania

Pieterkos

2013-02-26, 14:39
To nie rosja aż zdziw bierze,

El Caudillo

2013-02-26, 14:46
W sumie to szkoda koni, w pełnym galopie na asfalcie po paru takich startach będą się nadawały na dodatek do hamburgerów.

Nutaharion

2013-02-26, 15:04
Przyznam, że tą autostradą mnie zdziwili :o

peso

2013-02-26, 15:32
Sadistic mnie zaskoczył, tego się nie spodziewałem

PÅ...........un

2013-02-26, 15:40
Nayyatoy wymawia ey jak Tusk.

mk1981

2013-02-26, 15:50
Ja-nusz napisał/a:

Jest gdzieÅ› pokaz z driftem w ich wykonaniu?



Coś w ten deseń:
Bryczka Drift

Meretrix

2013-02-26, 16:32
A co wy z północno-wschodniej Polski, że autostrady nie widzieliście?

opson

2013-02-26, 18:51
Jak pojedziecie do Rumunii to się tak zdziwcie, że Polska wyda wam się syfem. Rumunia kojarzy się z cyganami i tirówami z lat 90tych. Teraz to kraj sporo lepszy niż nasz. Góry to nie jedne wielkie zbiorowisko bramek i turystów jak nasze Zakopane. Tam się chodzi po naprawdę dziewiczych zadbanych terenach i czuje się prawdziwą naturę , a nie Polski kapitalistyczny kurost zarobkowy , gdzie chlastamy żyły jak widzimy cene mijsca do parkowania. Autostrady to są tam autostrady , a nie drogi szybkiego ruchu nazwane autostrada jak u nas. Pobyt nad możem oscyluje w cenach podobnych do bałtyku tylko że hmm to jest MOŻE CZARNE, czyste , piękne i zawsze z pogodą. A najważniejsze gimbazo tam 80% społeczeństwa mówi płynnie po angielsku i ma wykształcenie adekwatne do zajmowanego zawodu, a nie jak u nas mgr inz niczego nadający się do macdonalda i znajomośc języków obcych na poziomie yes, no i nie potrafiąca odmienić "do"

kuzalagupagup

2013-02-26, 19:05
k***a! Autostrade majÄ… i tak lepszÄ…...

Icepick

2013-02-26, 22:46
opson napisał/a:

Pobyt nad możem oscyluje w cenach podobnych do bałtyku tylko że hmm to jest MOŻE CZARNE, czyste , piękne i zawsze z pogodą. A najważniejsze gimbazo tam 80% społeczeństwa mówi płynnie po angielsku i ma wykształcenie adekwatne do zajmowanego zawodu, a nie jak u nas mgr inz niczego nadający się do macdonalda i znajomośc języków obcych na poziomie yes, no i nie potrafiąca odmienić "do"



Za to Tobie przydałoby się chociażby elementarne i to najlepiej z ortografii. :homer:

I z tym 80% wskaźnikiem znajomości języka angielskiego nieco przesadziłeś, chociaż faktem jest, że większych problemów z porozumiewaniem się w języku królów nie ma.