18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niehigieniczne!

kdwdj • 2016-05-12, 09:57
Ostatnio na jednym z polskich "portali śmieszkowych" był artykuł o opuszczaniu muszli/deski klozetowej i przypomniało mi się zdarzenie z mojego życia.

Swego czasu dzieliłem mieszkanie z pewną "damą". Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne, że potem siada na opryskanej desce itp itd. No spoko... tylko jednego do dziś nie potrafię zrozumieć. Całą awanturę zrobiła jakieś 30 minut po tym jak wyznała, że czasem fantazjuje o tym, żebym po seksie na nią nasikał.

eligurf

2016-05-13, 23:44
O widzę, że niektórzy to potrafią sikać wbrew prawom fizyki. Jednostajny liniowy przepływ cieczy jest możliwy zasadniczo w teorii. Spróbujcie puścić wodę z kranu, nawet wolno płynąca zaczyna po chwili mieć znaczne zakłócenia. Więc pryskacie po otoczeniu i spodniach, a to że macie ch*jowy wzrok i węch nie zmienia tego faktu. Na mieście czy w terenie też leję na stojąco i wolę do pisuaru niż kibla, ale własnego gniazdka nie kalam moczem.

elfis

2016-05-14, 10:39
c**y leją na siedząco

kopnijkota

2016-05-14, 11:58
Nie jestem karabinem
nie potrafię celować
wiec jak naleje na deske
prosze mi darować

Klotas

2016-05-14, 12:56
Dlatego ja nie mam takich problemów i zawsze szczam do zlewu.

rz...........nu

2016-05-15, 09:29
@eligurf, lej se na siedząco jak na stojąco szczasz po nogawkach. Jednak prawie cały sadistic mówi ci że normalny facet leje na stojąco. I swoimi teoriami o moczu na kolanach tego nie zmienisz.