18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niehigieniczne!

kdwdj • 2016-05-12, 09:57
Ostatnio na jednym z polskich "portali śmieszkowych" był artykuł o opuszczaniu muszli/deski klozetowej i przypomniało mi się zdarzenie z mojego życia.

Swego czasu dzieliłem mieszkanie z pewną "damą". Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne, że potem siada na opryskanej desce itp itd. No spoko... tylko jednego do dziś nie potrafię zrozumieć. Całą awanturę zrobiła jakieś 30 minut po tym jak wyznała, że czasem fantazjuje o tym, żebym po seksie na nią nasikał.

mateusos

2016-05-12, 10:16
Dama w ch*j :D

janlew

2016-05-12, 11:38
kdwdj napisał/a:

Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne

Całą awanturę zrobiła jakieś 30 minut po tym jak wyznała, że czasem fantazjuje o tym, żebym po seks ie na nią nasikał.



Czego nie rozumiesz? Chciała byś opuścił deskę, by była obszczana.
Nie bądź głupi jak to lubiące szczochy zwierze z który mieszkałeś, bądź mieszkasz.

eunstachy

2016-05-12, 12:22
oszczałeś ją w końcu czy nie?

jan0sik1

2016-05-12, 13:36
Czyli teraz ja z nią mieszkam.... Fak.....

eligurf

2016-05-13, 00:33
Lanie do kibla na stojąco to głupota. Nie dość, że faktycznie się pryska i sam w to możesz usiąść, a nawet jak podnosisz deskę to kropelki walą w spodnie i okolice. Śmierdzące sikami spodnie na kolanach to nawet jak na takiego fleję jak ja słaba zabawa. A jak siądziesz to można jeszcze chwycić gazetkę i krótki artykulik w gazecie przejrzeć a przy okazji zagrzmieć do muszli bez obaw, że trzeba będzie zmieniać gacie z powodu zbłąkanego kasztanka.

A i podobno korzystne dla prostaty.

Pewnie zaraz się odezwie armia tych co zawsze na stojąco i wszyscy inni to Żydzi i pedały. Ale mam was głęboko.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-05-13, 05:39
eligurf, też wolę załatwić "poranną toaletę" za jednym zamachem, ale w zasadzie tylko wtedy idę na łatwiznę.
Wszystko zależy od techniki lania, celności oraz kształtu muszli. Trochę wprawy i sprawność starszego sikawkowego osiągnięta.

Bartolomeo92

2016-05-13, 07:34
eligurf, jak Ty tak za każdym razem to nie zapominasz sobie c*pki podetrzeć?

Rano to dość zrozumiałe, bo jak człowiek zaspany to nie do końca wiadomo co się chce, i lipa jakby coś więcej poleciało na stojąco :amused:

bli3

2016-05-13, 09:13
kdwdj napisał/a:



Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne, że potem siada na opryskanej desce itp itd.



Coś tu k***a nie pasuje.
Nie opuściłeś deski, to znaczy że była podniesiona,
więc nie mogła zostać opryskana.
Awantura była o nieopuszczoną deskę, bo to nie higieniczne.

Wniosek:
Twoja wyimaginowana dziewczyna robi cię w ch*ja!

Plecionkarz

2016-05-13, 21:26
Świeży mocz nie jest toksyczny, taki który leży ileś dni jest silnie trujący. Może o to jej chodziło.

korinogaro

2016-05-13, 21:26
Mnie zastanawia co innego. Co z tymi laskami jest nie tak że bez patrzenia siadają dupą na kibel. Bo nie czarujmy się, to całe pie**olenie o higienie itd. to bzdura. Bo gdyby o higienę chodziło to by klapę opuszczały a wiele tego nie robi. One zwyczajnie lezą do kibla i siadają dupą bez patrzenia i potem pretensja bo na zimny kibel siadły albo dupą do środka wpadły.

rz...........nu

2016-05-13, 22:44
Gdzies w wieku 2-3 lat nauczyłem się sikać do kibla na stojąco. Pamiętam ze mialem nawę taki stolek bo bylem na tyle maly ze nie siegalem.

A tu będę z drugim up pie**oli farmazony ze nie umie sikac na stojąco bo sra w majtki albo sika se po kolanach...ja pie**ole co za tłumoki...

thewhitestar

2016-05-13, 23:20
Żeby lać na siedząco to trzeba mieć cipę albo być cipą. Koniec dyskusji.