18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedzielny akrobata na pałąku lata

fantastico • 2017-04-23, 11:35
Akrobacje uliczne kończą się spadnięciem z wysokości,
w kierunku asfaltu, aż do połamania kości i krwi upuszczenia,
przyciągnęła jego artyzm ziemia,
jak magnes opiłki żelaza rzucone na blat,
tak ten akrobata spadł.


Szczam_na_Zakrystii

2017-04-23, 16:14
Shady_7 napisał/a:

Zmień sobie ksywke na Szajba_Woman, bo pie**olisz jak mała siksa. Dzięki takim ludziom jak fantastico, sadistic istnieje i trzyma w miare dobry poziom, ale zawsze znajdzie się głąb który musi się popłakać. Zmień lepiej stringi na bokserki, bo ci na jajniki uciska.



Średnio interesuje mnie zdanie kogoś kto ma dwa tematy i to w było.pl. Chcesz sobie walić konia pod frustratico? To sobie wal. Ja tego robił nie będę bo przegina i to niesamowicie.

MarcinWrc

2017-04-23, 17:37
Uwaga. Wyznacznikiem merytoryczności wypowiedzi w danym momencie jest ilość dodanych tematów na tej stronie. Tako rzecze Szajba_Man.
Nie ma to jak przypie**alać się do kogoś o błędną pisownię, samemu robiąc błąd za błędem.
Nikogo teraz nie bronię, ale może najpierw zacznijmy szukać tego co złe u siebie, a potem u innych? No ale to takie polskie...

Tymczasem przepraszam, już się uciszam... W końcu mam tylko 2 tematy.
Idę dalej przeglądać wszystko nie zwracając uwagi na pewne rzeczy i się nie napinając przy tym.

Szczam_na_Zakrystii

2017-04-23, 18:08
MarcinWrc napisał/a:

Uwaga. Wyznacznikiem merytoryczności wypowiedzi w danym momencie jest ilość dodanych tematów na tej stronie. Tako rzecze Szajba_Man.
Nie ma to jak przypie**alać się do kogoś o błędną pisownię, samemu robiąc błąd za błędem.
Nikogo teraz nie bronię, ale może najpierw zacznijmy szukać tego co złe u siebie, a potem u innych? No ale to takie polskie...

Tymczasem przepraszam, już się uciszam... W końcu mam tylko 2 tematy.
Idę dalej przeglądać wszystko nie zwracając uwagi na pewne rzeczy i się nie napinając przy tym.



Dajesz te błędy chłopcze.

Shady_7

2017-04-23, 18:37
2 tematy w było.pl ? Aha. Pisać nie potrafi, a i na to wychodzi, że liczyć też. Szajba_women jeśli jedna osoba kłóci się z 15, to kto jest pie**olnięty... ta jedna czy te 15? Jesteś zwykły pajac, a i kretyna robisz z siebie profesjonalnie. Liczba dodanych tematów twoim wyznacznikiem z kim dyskutować, a z kim nie ? Bitch please...

fantastico

2017-04-23, 18:48
Szajba_Man napisał/a:



Średnio interesuje mnie zdanie kogoś kto ma dwa tematy i to w było.pl. Chcesz sobie walić konia pod frustratico? To sobie wal. Ja tego robił nie będę bo przegina i to niesamowicie.



Powiedział ten co wrzucił 34 tematy ;P Jakby to było wyznacznikiem czegokolwiek ;P

MarcinWrc

2017-04-23, 19:24
@Szajba_Man
Chłopcze? Widzę, że zaczyna ci brakować argumentów, skoro posuwasz się już do chęci pokazania swojej wyższości nad rozmówcą w taki sposób.

Chcesz błędy? Masz łamigłówkę: we wszystkich twoich postach w tym temacie znalazłem 13 błędów interpunkcyjnych (nie mówię tylko o przecinkach), 3 ortograficzne oraz jeden dotyczący pisowni łącznej lub rozdzielnej. Znajdź je i sobie popraw.
Błędów składniowych liczył nie będę, bo to - cytując ciebie - leży i kwiczy. Zresztą dnia by mi brakło.

Pominę, że jesteś jedyną osobą, która w tym temacie kogoś obraziła w mniej lub bardziej dosadny sposób.

Po prostu nie broń poprawnej polszczyzny samemu jej nie używając.

~Velture

2017-04-23, 20:01
Widzę, że mamy zlot obrońców sranfrastriko.

Nie posrajcie się tam dziewczyny bo z tego co wiem to on nie jest pedałem i wam nie przeczyści dupska z wdzięczności.

maderfakermen

2017-04-23, 20:18
ziomek w całkiem niezłej formie.

t3tsu

2017-04-23, 22:09
Cytat:

2 tematy w było.pl ? Aha. Pisać nie potrafi, a i na to wychodzi, że liczyć też..



dwa w było to ja mam ;-) pewnie moja merytoryczność też była sprwdzana i pomieszała się z twoją :lol:

kalijanek

2017-04-24, 03:51
widzę, że co niektórzy tutaj mają nerwicę natręctw i jak widzą opis to muszą go przeczytać, bo inaczej nie mogli by potem usnąć. Co do kolegi Velture, przykro mi, że Fantastico złamał ci serce i po tym jak ci przeczyścił komin zostawił cię bez słowa ale dzięki, że ostrzegasz innych