18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedzielny akrobata na pałąku lata

fantastico • 2017-04-23, 11:35
Akrobacje uliczne kończą się spadnięciem z wysokości,
w kierunku asfaltu, aż do połamania kości i krwi upuszczenia,
przyciągnęła jego artyzm ziemia,
jak magnes opiłki żelaza rzucone na blat,
tak ten akrobata spadł.


Szczam_na_Zakrystii

2017-04-23, 11:44
fantastico napisał/a:

Akrobacje uliczne kończą się spadnięciem z wysokości,
w kierunku asfaltu, aż do połamania kości i krwi upuszczenia, przyciągnęła jego artyzm ziemia, jak magnes opiłki żelaza rzucone na blat, tak ten akrobata spadł.



Weź przeczytaj to jeszcze raz i popraw. Po pierwsze upadkiem a nie "spadnięciem", po drugie to "upuszczenie krwi" po trzecie przecinki w złych miejscach. Składnia leży i kwiczy.
Jesteś kretynem.

:homer:

Ciesz się że moderacja cie tu trzyma tylko za to że wrzucasz materiał za materiałem.

fantastico

2017-04-23, 11:50
@Up

Ty chyba nie masz życia osobistego, bo siedzisz non stop na sadolu i komentujesz ;P

Dedykuję Ci dlatego wiersz.

Muźnięty

leżę
zgięte kolana
co prędzej-ręcej
zapisiki
z klęczek schodzę

o muzo - o zostań - tak dobrze
i ty pozo świętych ze świń nic
z lekcji tańca
! raz
! dwie
! trzy
! cztery
zgnij kolano

Miron Białoszewski

Szczam_na_Zakrystii

2017-04-23, 11:51
fantastico napisał/a:

@Up

Ty chyba nie masz życia osobistego, bo siedzisz non stop na sadolu i komentujesz ;P



I kto to mówi...
:homer:

Z resztą debili trzeba piętnować i będę to robił bo niszczysz nasz ojczysty język imigrancie pie**olony z upadliny.

NieLubieWas

2017-04-23, 12:04
@up
głąbieeee, rozbieg i działową z rozpędu pocałuj :-? do was trzeba dużymi literami, bo przekminiara nie ma na tyle szarych komórek by zauważyć, iż opis to swego rodzaju satyra - w dodatku zajebista :mrgreen: Nie ważne. ch*j ci w dupe :-)

kalijanek

2017-04-23, 12:08
a na dachu siedział gołąb

mygyry

2017-04-23, 12:09
Te opisu raz wk***iają a raz są zabawne, ale polszczyzny w nich nie brakuje...

Lobo24

2017-04-23, 12:10
Kamerzyście h*j w dupę i siekiera w plecy.

Tafariel

2017-04-23, 12:21
Wong Fei Hung się zabił :szczerbaty:

PanKukuruźnik82

2017-04-23, 13:07
Szajba_Man napisał/a:



Weź przeczytaj to jeszcze raz i popraw. Po pierwsze upadkiem a nie "spadnięciem", po drugie to "upuszczenie krwi" po trzecie przecinki w złych miejscach. Składnia leży i kwiczy.
Jesteś kretynem.

:homer:

Ciesz się że moderacja cie tu trzyma tylko za to że wrzucasz materiał za materiałem.




Weź się od niego odpie**ol!

Koleś przynajmniej coś dla Nas wszystkich robi , wrzuca masę fajnych filmików, mi osobiście się jego opisy podobają ale jak tobie nie to po prostu włączaj filmik, nie czytaj opisu i morda w kubeł!

fantastico

2017-04-23, 13:11
Szajba_Man napisał/a:



Weź przeczytaj to jeszcze raz i popraw. Po pierwsze upadkiem a nie "spadnięciem", po drugie to "upuszczenie krwi" po trzecie przecinki w złych miejscach. Składnia leży i kwiczy.
Jesteś kretynem.

:homer:

Ciesz się że moderacja cie tu trzyma tylko za to że wrzucasz materiał za materiałem.



Czy zauważasz tutaj brak przecinków?? :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik:

Szczam_na_Zakrystii

2017-04-23, 13:50
PanKukuruźnik82 napisał/a:




Weź się od niego odpie**ol!

Koleś przynajmniej coś dla Nas wszystkich robi , wrzuca masę fajnych filmików, mi osobiście się jego opisy podobają ale jak tobie nie to po prostu włączaj filmik, nie czytaj opisu i morda w kubeł!



To niech ci jeszcze gałe opie**oli.

fantastico napisał/a:



Czy zauważasz tutaj brak przecinków?? :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik:



Nie. Czytaj ze zrozumieniem. Z resztą, to ty robisz ch*jowe opisy a nie ja, wiec patrz na siebie ćwoku.

t3tsu

2017-04-23, 14:23
Też nie rozumiem dlaczego się szajba tak spinasz.Taki ma chłopak sposób "ekspresji artystycznej" no.. :mrgreen:
Czasem wypada to lepiej niż pokraka na filmie,albo ta,która filmuje tak jak na przykład tutaj.Piwko za opis właśnie bo kamerzyście to faktycznie siekierą w plecy..jak już zauważył Lobo

Shady_7

2017-04-23, 16:01
Zmień sobie ksywke na Szajba_Woman, bo pie**olisz jak mała siksa. Dzięki takim ludziom jak fantastico, sadistic istnieje i trzyma w miare dobry poziom, ale zawsze znajdzie się głąb który musi się popłakać. Zmień lepiej stringi na bokserki, bo ci na jajniki uciska.

Nae

2017-04-23, 16:08
Można jakoś wyłączyć pojawianie się filmów od niechcianych użytkowników? Już od bardzo długiego czasu nie włączam jego filmów bo ch*j mnie strzela przez opisy.