18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedługo protesty i u nas

krystek202 • 2020-06-09, 16:46
widać w Poznaniu ciekawie mają. :-D




Cytat:

Kilkaset osób zgromadził w środę [4 czerwca 2020] w centrum Poznania marsz pamięci George’a Floyda – Afroamerykanina zmarłego w trakcie policyjnego zatrzymania w amerykańskim Minneapolis. (…)

Uczestnicy marszu, w większości ubrani na czarno, zebrali się na poznańskim pl. Wolności po godz. 16. Część z nich miała plansze i transparenty z hasłami takimi jak: „Black lives matter”, „I can’t breathe” czy „Mamo, nie mogę oddychać”


Dawajmnieto

2020-06-10, 10:00
Wiadomo że Poznań to od dawna najbardziej lewackie miasto. Dziwne że Lech nie może poradzić sobie z tą zj***na antifa w ich mieście. Kolejorz co z wami?

ProVVe

2020-06-10, 10:05
Ja pie**ole... Gdybym wiedział pojechałbym porobić kolka po tych zjebach... Nie dziwi mnie skoro lewusy mają swojego prezydenta... Banda nieudaczników zabierających tlen inteligentnej czesci społeczeństwa... Lewaki sa dobre tylko jako opał lub tarcza

Cryo

2020-06-10, 10:42
Poznań jest specyficznym miastem. Ludzie, którzy tam mieszkają myślą, że jak pomachają tęczą i wybiorą na prezydenta miasta największego głąba, to automatycznie staną się lepsi od całego "polskiego ciemnogrodu".

Garnki_za_zeta

2020-06-10, 11:23
janlew napisał/a:

Ale to twoi bracia lewackie żydki. My katolicy na śmierć jakiegoś gangusa z getta, nie reagujemy



Ja nie jestem katolem i też mnie zdechły murzyn nie interesuje, więc zamknij ryj.


ph5i5

2020-06-10, 11:57
Śmieszą mnie te jęki lewackich krypto-pedałów. W każdym temacie coś o katolach napiszą, bo ze względu na ograniczoną pojemność zj***nych mózgów nic więcej się im nie mieści do tych głów wypchanych gównem i trocinami :)

castagir

2020-06-10, 12:25
Filmik i krótka analiza "protestu" polskich lewaczków/antifiarzy.


hardowski

2020-06-10, 12:27
Tjuna napisał/a:

Może dla tej w spódniczce to bym i się na chwile położył tylko dal widoków



No nie wiem, biorąc pod uwagę z jakim wydarzeniem i ludźmi mamy do czynienia, mógłbyś się nieźle zdziwić, co byś pod nią ujrzał...

:roll:

A tak poza tym

janlew

2020-06-10, 12:39
Nic dodać nic ująć.
Nawet z terminem polskie lewary się zgodzę, wszak polski żyd też polski jest. A to przecież najpewniej albo miot polskiej żydokomuny albo ich szabesgoje za szekle.

Halman

2020-06-10, 12:57
Każdemu lewakowi zadam proste pytanie: co ten "protest" przyniósł 99% polskiego społeczeństwa które ma w pidzie uduszenie kolanem dindusa bandziora?? Bo małpy to sobie chociaż pokradły, poplądrowały, popodpalały, poniszczyły...

Olisadebe

2020-06-10, 12:58
Qtaphone napisał/a:

Mój były pan od historii powiedział kiedyś bardzo ciekawą rzecz.
Umrze milion żołnierzy czy niewinnych osób, to statystyka.
Umrze jeden bandzior czy ktokolwiek, to tragedia.



To mówił Stalin i Hitler debilu,bo obaj czytali Nietzschego,jak każdy dobry dyktator.Zaciągnięte z jego myśli,że historie tworzą jednostki,a nie masy i to jest fakt oczywisty.

Alonso

2020-06-10, 12:59
Protestowałbym za tą dupcią w zwiewnej sukience

nowynick

2020-06-10, 13:06
Oni w ramach tego protestu pokazują dokładnie to co powinien zrobić ten murzyn żeby dalej żyć. Położyć się na brzuchu, ręce za siebie i czekać na skucie bez zbędnych ruchów. Może to nie chodzi o solidaryzowanie się z murzynami tylko ich edukację?

jasypan

2020-06-10, 13:23
Nie można upaść niżej, zostając lewakiem sam przedstawiasz się jako najgorsze niedoj***ne umysłowo, ludzkie nic nie warte ścierwo.

Gruby Brzuch

2020-06-10, 13:34
Nie ma żadnych NEOkomunistów. Są po prostu komuniści.

Żydokomuna w akcji.

farcz88

2020-06-10, 13:42
W dupę j***ne k***y rozjeżdżał bym walcem :mrgreen: