18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niecierpliwy Złotówa

jacob19-93 • 2016-02-06, 23:29
Pyskówka z racji straconych 15-stu sekund na drodze :roll:

T34v2

2016-02-07, 14:39
Ja bym na ich miejscu zadzwonił po psy, niech ku*asiarz zapłaci, to się nauczy cierpliwości.

KingOfDarkness

2016-02-07, 15:07
Taksiarz stwierdził, że sam pokaże jak się blokuje ruch na 2min, a co k***a.

Nae

2016-02-07, 15:27
Japie**ole co za Janusz...

coopra

2016-02-07, 16:04
Tranzystor, podpisuję się. Jednakże, zgaśnięcie zdarza się każdemu - mi na placu pamiętam auto nie gasło, ale to są inne warunki - spokój, bez stresu. Ruch drogowy to nieco co innego - trzeba szybciej reagować, czasem szybciej ruszyć, a bez wyczucia nie ma opcji. Najlepszemu czasem samochód zgaśnie - to TYLKO maszyna, nic więcej.

Powiem więcej - ani razu nie zgasło mi auto przy jazdach, nawet przy egzaminie. Ale zgasło raz przy ruszaniu ze świateł, gdy już miałem prawko od dłuższego czasu. Czemu zmuliło? Do dziś nie wiem - gazu było tyle, co zawsze. ;)

Przesiadłem się z benzyny, na zimnym (-15*C) Diesel'u to dopiero fajnie się rusza. Jak przy ruszaniu z parkingu zdusiłem go parę razy (a nie taki słaby, bo 110KM JTD Commonrail ze zmienną geom. turbiny), to dopiero się nauczyłem. To się zdarza, co więcej, nie usprawiedliwia buractwa taksiarza, zajechania drogi białemu Peugeotowi oraz szeregu innych wykroczeń.

Co więcej:
Cytat:

Jak udało nam się ustalić to ten sam taksówkarz o którym pisaliśmy w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy nie spodobało mu się, że obok postoju taksówek przed dworcem PKP pojawił się osobowy ford. Jego kierowca czekał na kolegę, który podróżował pociągiem. Wtedy pobudzony taksówkarz zaczął obrażać kierowcę forda. W międzyczasie do samochodu dotarł oczekiwany kolega. Po krótkiej wymianie słów agresywny taksówkarz zaatakował mężczyzn uderzając jednego z nich w twarz. Gdy ci mu oddali udał się do swojego samochodu a następnie wrócił z kluczem do wymiany kół i wybił szybę w fordzie. Na miejscu interweniowała policja.


Za: http://www.lokalna24.pl/index.php/miasto/13345-taksowkarzowi-puscily-nerwy

atomboy7

2016-02-07, 18:15
@TesterPizzy
Skąd wiesz że zawsze ? Sypiasz z każdym ? :)

rufuskask

2016-02-07, 19:05
Obaj k***a do piachu

Taksiarz bo taksiarz
p*zda bo nawet ruszyć zgrabnie nie umie.

Jak silnik gaśnie to od razu odpalasz i jedziesz tak że kolo za tobą nawet nie wie co się stało.
Jak potrzebujesz czasu żeby zebrać się w sobie i użyć mocy ponownego rozruchu to wypie**alaj do kuchni nie na drogę.
Jak samochód odpala dłużej niż 0,5 sekundy to do mechanika nie na drogę.

To jest wszystko k***a proste tylko sami komplikujecie bo się wmawia wam od młodego że każdy może być kosmonautą czy policjantem a 90% na kase w biedrze się nie nadaje.

Dziad_Inżynier

2016-02-07, 23:12
Złotówa jaki jest, każdy widzi. Zapraszam jednak do Oświęcimia w tygodniu, pojeździć sobie powiedzmy między 13 a 16. Przejechać się nie da. Niestety natworzyło się tych szkółek Cytryn&Gumiak i szkolą ludzi bez bladego pojęcia. Mnie uczył emerytowany milicjant, stary komuch donosiciel z drogówki. Ale na pierwszej jeździe był plac i zmiana zbiegów 1-2, a na drugiej pojechaliśmy na mało uczęszczaną drogę i nauka 2-3-4 i redukcje. Potem była trasa dookoła powiatu do 90 km/h, a potem heja w miasto. A dziś się wpie**ala paniusię co nie ogarnia pedałów prosto w sam środek zatłoczonego miasta i każdy instruktor ch*j zagięty ma w dupie innych "bo przecież się uczy" i radośnie dalej pie**oli przez telefon. Niestety instruktorzy od jakiegoś czasu roszczą sobie prawo do bycia świętą krową, prezentując coraz niższe kwalifikacje.

KingOfDarkness

2016-02-07, 23:56
rufuskask napisał/a:

Jak samochód odpala dłużej niż 0,5 sekundy to do mechanika nie na drogę.



Wyj***ć WSZYSTKIE samochody do mechanika.... albo od razu najlepiej na złom :idzwch*j:

lllll

2016-02-08, 18:22
Gdyby kierowca nie nosił rurek to by pewnie wpie**olił złotówie.
No ale ej.

arturek1112

2016-02-09, 01:06
no ale EJ!!! złotówa stracił prawko, ciekawe tylko czy młody nauczył się jeździć? odkąd rok temu w naszej wiosce zrobili WORDa to naprawde idzie dostać k***icy na drogach...

Dziad_Inżynier

2016-02-09, 18:19
A zatrąb na takiego, to jeszcze wolniej każe kursantowi jechać...