18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niecierpliwy samarytanin w BMW

NY • 2016-04-16, 14:40
Materiał własny ;-)


jakuzapk

2016-04-18, 15:27
ePeeL napisał/a:



Co to k***a zmienia? Jak chcę sobie jechać wolno na tyle, że nie stwarzam tym zagrożenia to mogę sobie tak jechać i żaden pajac, czy to w BMW czy innym Mercedesie nie będzie mnie brał jak jakiejś dz**ki. Poza przepisami istnieje też takie coś jak kultura jazdy i przedewszystkim zasada ograniczonego zaufania. Gościu z czarnego BMW nie wiedział co chce zrobić koleś, którego wpuszczał. Co jakby gościu wpuszczany nagle sobie przypomniał, że chce skręcić w lewo (takie jego prawo, dopóki nie będzie łamał w ten sposób przepisów)? Jakby się ładnie zgrali to byłby niezły dzwon, a gościu z "BeEmKi" wysiadłby z metalową pałką i się odgrażał, bo kim to on k***a nie jest - przecież ma BMdablju. j***ć takich pajaców. A skoro to krajówka to na 100% za jakiś czas zaczynała się linia przerywana, gdzie mógłby spokojnie zrobić to samo nie łamiąc przepisów (zapewne złamał by tylko ten ograniczający prędkość). Z resztą nie trzeba znać przepisów. Od zawsze tak było (co prawda nie uwarunkowane przepisami, ale jednak), że na pasie do skrętu nie wyprzedza się innych.


1. możesz jechać 60 i nikt Ci nie zabroni jechać mniej niż dozwolona maksymalna prędkość ale chyba nie zabronisz mi wyprzedzać, prawda ?
2. jak ktoś zmienia pas ruchu to najpierw się sprawdza w lusterku czy przypadkiem kogoś na tym pasie nie ma a nie k***a zmienia pas bez zastanowienia
3.nie wiem co by się stało, jak jesteś jakimś wróżbitą to może zmień tego wróżbitę z tv.
4.jak będziesz miał zapie**alać z np. Wrocławia nad morze to zrozumiesz że kilka takich odcinków pojedziesz 60 zamiast 90 i czas jazdy zamiast 6-7h zwiększy się do 8-9.
5.ostatnie zdanie to jakaś głupota, de facto mogę 7 razy zmienić pas ruchu w takim miejscu, wyprzedzić księdza mateusza i pierdyliard innych aut.
Usiądź za kierownicę i zacznij jeździć, później zacznij pisać swoje pok***ione formułki.