18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niecierpliwy brazylijski pacjent

phrontch • 2018-04-02, 18:09
W Brazylii służba zdrowia jest zdecydowanie gorsza od polskiej, a że obywatele mniej cierpliwi, to mamy sytuacje jak na poniższym filmie, gdzie pacjent miał dość czekania i w ramach wyrażenia swojego zniecierpliwienia, postanowił podpalić szpitalną poczekalnię



Akcja miała miejsce na samym południu Brazylii, a więc stan raczej cywilizowany w porównaniu do stanów północnych, jeśli chodzi o przestępczość, zabójstwa itd

garota

2018-04-02, 18:43
U nas te mordownie też przydało by się zjarać i zbudować od nowa. A najlepiej jak z obsługą wewnątrz bo najgorsze są te k***y które pracują w szpitalach.

mygyry

2018-04-02, 18:51
W Brazylii dobrze wiedzą, że jak ktoś wchodzi w kasku to trzeba wypie**alać w podskokach :D

borelli

2018-04-02, 20:53
Nie ma to jak isc cos podpalic i zapomniec, w ktorej kieszeni ma sie zapalniczke...

Hi...........po

2018-04-02, 23:06
Wciąga jak dobry thriller.Dobrze,że znalazł zapalniczkę.

Wacław.Milczek

2018-04-03, 00:43
Stwierdził, że nie dożyje wizyty u onkologa w 2023 roku, więc postanowił dać upust swoi emocjom. :-D

Noside

2018-04-03, 02:03
Przyszedł z palącym problemem

spoiler

spoiler

spoiler

HatakeIV

2018-04-03, 02:04
jako że w szpital pomaga nie zależnie od tego w jakim gangu aktualnie się jest to obstawiam że ziomek za długo nie ptrzetrwa na tych ulicach.

Wiadro94

2018-04-03, 02:17
bardziej rozbawiło mnie w tym filmie szukanie ognia przez większość filmu :D

~Velture

2018-04-03, 07:41
Brazylia i nikt nie miał gnata aby typa odstrzelić? Dziwne :wtf:

Zimmerman

2018-04-03, 08:08
Może był chory na jakieś zapalenie|
hehehehe

woytasw

2018-04-03, 08:53
Gość DaSilva się nazywał. Myślał, że jak pojadą alfabetycznie to będzie szybko...

Pinhead88

2018-04-03, 13:54
garota napisał/a:

U nas te mordownie też przydało by się zjarać i zbudować od nowa. A najlepiej jak z obsługą wewnątrz bo najgorsze są te k***y które pracują w szpitalach.



Od kiedy k***y pracują w szpitalach? Sam pracuję w szpitalu, a k***ą nie jestem. Najgorsze są takie intelektualne ameby jak ty, przychodzą na SOR prują się ch*j wie o co, bo czekają kilka godzin w szpitalu, i mówi że np. rączka boli bo się wywrócił, tydzień temu (pomijam fakt że od tego jest PORADNIA a nie SOR) i nie rozumie taki kretyn że nie ma lekarza, bo akurat operuje( a operacja nie trwa k***a 15min. tylko kilka godzin), to jeszcze jak przychodzi lekarz to jak by mógł to by mu dupę wylizał, bo to pan"doktor". Wiem jak służba zdrowia funkcjonuję, wiem że kolejki są kuuuuuurewsko długie, ale miej gościu pretensje do NFZ a nie do ludzi którzy chcą Ci pomóc. A gdyby taki kretyn co przychodzi z byle gównem do szpitala, miał zapłacić za poradę, to szpitale nie były by zadłużone, a i kolejek takich by nie było

Mors_Nigra

2018-04-03, 14:45
@Pinhead88 weź nie pie**ol. Wybrałeś sobie jeden przykład z gościem który ewidentnie nie potrzebuje pomocy natychmiast, a nawet się nie zająknąłeś o niezliczonych przypadkach gdzie ktoś może krwawić, słaniać się po korytarzu, inni pacjenci mogą alarmować, że nim trzeba się zająć, a personel ma go i tak głęboko w dupie. Może nad tymi przykładami się pospuszczaj?

Pinhead88

2018-04-03, 17:44
Mors_Nigra napisał/a:

@Pinhead88 weź nie pie**ol. Wybrałeś sobie jeden przykład z gościem który ewidentnie nie potrzebuje pomocy natychmiast, a nawet się nie zająknąłeś o niezliczonych przypadkach gdzie ktoś może krwawić, słaniać się po korytarzu, inni pacjenci mogą alarmować, że nim trzeba się zająć, a personel ma go i tak głęboko w dupie. Może nad tymi przykładami się pospuszczaj?



Synku, ktoś może krwawić bo uj***ła mu piła kilka palców i co z tego, w gabinecie zabiegowym mu k***a na super glue skleją? Opatruje się ranę i czeka dalej na lekarza. A np. słania się na korytarzu, może ma kolkę nerkową, podaje się coś na rozkurcz i czeka, albo jak ktoś ma wrzody na żołądku, myślisz że od razu dadzą tabletkę i przejdzie? Po to w szpitalach jest Triage(klasyfikacja osób które bardziej potrzebują opieki medycznej). Piszesz że ktoś się słania z bólu a personel ma go w dupie, a pomyślałeś ciepły jasiu, że może k***a karetka kogoś przywiozła z wypadku, i nim się wpierw zajmują? k***a jak widzę takich ludzi z kubusiowymi rozumkami to mi się nóż w kieszeni otwiera, popracował byś w szpitalu to śpiewał byś inaczej, ale nie on k***a płaci ubezpieczenie to mu się należy. Nie mówię że służba zdrowia jest świetna i super bo nie jest, dużo rzeczy trzeba zmienić. Ale jak trafił bym na takiego śmiecia jak ty który tylko krytykuje wszystko, to byś specjalnie jeszcze dłużej czekał na pomoc.