18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mit2

2019-09-03, 19:17
tigerqaz, nie ma to jak dobra samokrytyka :lol:

A teraz panie "ścierwo i najgorsze zło" powiedz mi, dlaczego zwierzęta też zabijają dla zabawy? Na przykład koty i delfiny?

Tylko uważaj, żeby ci się styki w móżdżku nie po przepalały :-D

P.S.
Ludzi ciągle jest dużo mniej niż zwierząt. Czasem watro pomyśleć przed napisaniem czegoś, aby nie wyjść na idiotę.

in...........ei

2019-09-03, 19:35
To nawet za mocne na harda ;/

kuba1393

2019-09-03, 20:48
kiedyś na sadolu był taki dołujący filmik z muzyką w tle. prawdopodobnie na hardzie, ma ktoś link? mix życiowych niepowodzeń okrucieństw itp+ dobrze dobrana muzyka, kojarzy ktoś ?

Upalony

2019-09-03, 21:08
Mam nadzieje, że nasza populacja w krótkim czasie wyginie.

Dupaapud

2019-09-04, 15:22
Smokw napisał/a:

Serio? Ekologia to nauka, nie pogląd, nie religia, nie ideologia. Właśnie, przez takich jak Ty mamy gówniane żarcie, a z Ziemi robi się śmietnik.



Za wikpedią: Ekologia (gr. οἶκος (oíkos) ‘dom’ + λόγος (logos) ‘słowo, nauka’) – nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody, zajmująca się badaniem oddziaływań pomiędzy organizmami a ich środowiskiem oraz wzajemnie między tymi organizmami (czyli strukturą ekosystemów).

Zatem to co nazywasz ekologią, ekologią nie jest - to co masz na mysli to ekopie**olenie. Ekopie**olenie to taka sama dziedzina jako płaskoziemstwo i antyszczepionkostwo i LGBT. To marksistowskie idee mające na celu destabilizację aktualnie trwającego systemu demokratycznego i wprowadzenie tyranii jednostek nad jałowym intelektualnie tłumem - czego jesteś najdoskonalszym przykładem.

Gówniane żarcie i śmietnik to efekt głupoty i chamstwa, a nie "nieekologicznego" podejścia.

Upalony napisał/a:

Mam nadzieje, że nasza populacja w krótkim czasie wyginie.



Masz na myśli swoją wieś?

tigerqaz

2019-09-04, 20:04
mit2 napisał/a:

, nie ma to jak dobra samokrytyka
A teraz panie "ścierwo i najgorsze zło" powiedz mi, dlaczego zwierzęta też zabijają dla zabawy? Na przykład koty i delfiny?
Tylko uważaj, żeby ci się styki w móżdżku nie po przepalały
P.S.
Ludzi ciągle jest dużo mniej niż zwierząt. Czasem watro pomyśleć przed napisaniem czegoś, aby nie wyjść na idiotę.




Panie piszemy z dużej litery jak już tak się droczymy...
No tak koty... Jakbyś był inteligentny to w pierwszym moim komentarzu jest wzmianka o kotach.
A delfiny
No tak te zabójcze i krwiożercze ssaki. Bo o nich piszesz tak?
Zgodzę się z Tobą. Jeszcze kilka lat i tak ewoluują, że wyjdą na ląd i będą siały postrach wśród niedźwiedzi, lwów i innych dzikich zwierząt. Tylko ani mnie ani Ciebie już tutaj nie będzie.
Tymczasem Nara.

mit2

2019-09-05, 17:33
tigerqaz napisał/a:

Panie piszemy z dużej litery jak już tak się droczymy...


Pisząc z dużej litery, okazujemy szacunek. Ja ciebie nie szanuję w najmniejszym stopniu, więc...

tigerqaz napisał/a:

No tak koty... Jakbyś był inteligentny to w pierwszym moim komentarzu jest wzmianka o kotach.


Napisałeś tylko: "Nie dotyczy kotów". To może oznaczać wszystko.

tigerqaz napisał/a:

A delfiny
No tak te zabójcze i krwiożercze ssaki. Bo o nich piszesz tak?


Tak, panie "inteligentny". Pierwszy artykuł z brzegu: http://www.bbc.com/earth/story/20160204-cute-and-cuddly-dolphins-are-secretly-murderers

Poza tym poczytaj sobie też o szympansach i hienach. To są dopiero sk***ysyny.

tigerqaz napisał/a:

Zgodzę się z Tobą. Jeszcze kilka lat i tak ewoluują, że wyjdą na ląd i będą siały postrach wśród niedźwiedzi, lwów i innych dzikich zwierząt.


Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę.
Albo nie, weź całe opakowanie - sprawisz tym planecie i ludzkości przysługę :lol:

tigerqaz

2019-09-09, 19:57
No zoolog pie**olony się trafił na sadolu...

mit2

2019-09-10, 00:55
Po prostu nie jestem debilem jak ty :roll:

tigerqaz

2019-09-11, 19:31
mit2 napisał/a:

Po prostu nie jestem debilem jak ty



Po prostu zakończę tą farsę... Wyjdę na mądrzejszego :krawaciarz: :trollencjusz: