18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loaloa

2019-09-02, 21:16
Oj tam, oj tam, kolejne lewackie pie**ololo.Zrezygnujmy z produkcji żywności i żryjmy kamienie, bo ekolodzy płaczą nad losem kurczaków i świnek.

tigerqaz

2019-09-02, 21:28
Mam nadzieję że role kiedyś się odwrócą i Ci co krzywdzą zwierzęta, sami będą tak traktowani.
Ps. Nie dotyczy kotów :D

banana12462541

2019-09-02, 21:33
Essent napisał/a:

Człowiek to najgorsza zaraza jaką nosi ziemia



Myślę, że pieniadz( czytaj: Wyscig szczurów) rozgrywa tu duża role. Kiedyś musiało się to zacząć.

T0B1

2019-09-02, 21:48
Cóż, to cena jaką ten świat ponosi za szybki rozwój technologii w przeciągu ostatnich 100-200 lat. Może i żyje nam się wygodnie, może i mamy wiele z dorobku ludzkości, może i nie musimy już "zniżać" się do poziomów prostych rolników, którzy biorą od natury tyle ile dają - wątpię jednak, czy to słuszna droga. Tak czy inaczej nie widzę większych szans na odkręcenie obecnego stanu rzeczy, przekonanie Europy do ogólnej ochrony środowiska jest jeszcze możliwe, ale nie Azji, nie obu Ameryk, a to te dwa kontynenty są bezpośrednio odpowiedzialne za obecny stan rzeczy (co pokazują fragmenty filmiku).

PS
Chyba pierwszy filmik Sylwestra, który mi się spodobał - może dlatego, że się w nim nie pokazywał i nie odzywał :lol:

FanatiCS

2019-09-02, 22:16
robo72 napisał/a:

Dlatego cały czas twierdzę że za długa jest przerwa między wojenna a sk***ysyństwa przybywa. Wiem że wojna nie skasuje całości sk***ysyństwa ale da słabszym gatunkom trochu czasu na odbudowanie się.
Matka ziemia już ledwo piszczy,czas pomału redukować populację debili i sk***ysyństwa.



A Ty myślisz że plan z redukowaniem populacji jeszcze nie został wdrożony? Lont już dawno podpalony i wcale nie jest to jakość specjalnie ukrywane tylko ludzie nie dowierzają. Sprawdź np Georgia Guidestones albo agenda 2030 .
Mało tego takie plany redukcji cywilizacji były już wiele razy realizowane.
Najlepszy sposób na zabicie miliardów ludzi to sprawić żeby się oni nie urodzili. Wielka farmacja pracuje nad tym od lat. Jest nawet taki film "ludzkie dzieci"- https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludzkie_dzieci

Dupaapud

2019-09-02, 22:34
Lewacko-ekologiczno-komunistyczno-żydowskie pie**olenie.

mit2

2019-09-02, 22:54
Do wszystkich piszących ch*jowizny typu "człowiek najgorsze zło na Ziemi": Przestańcie korzystać z jakichkolwiek dobrodziejstw technologii, wróćcie do jaskiń i k***a zacznijcie żreć trawę. A skoro sami traktujecie się jako najgorsze ścierwo na planecie, to może zróbcie coś z tym i odjebcie się najlepiej. Tak dla dobra matki Ziemi i kochanych zwierzątek.

AdeSMG

2019-09-02, 23:17
niestety to bardzo smutne ale cały czas dążymy do samozagłady...
jak się nie ogarniemy to wyginiemy no ale cóż, wtedy może wyewoluuje jakiś mądrzejszy gatunek a wszechświat nie zna litości xD
chciałbym żeby naprawdę ktoś tam u góry nad tym wszystkim czuwał i żeby tak zlazł i coś z tym zrobił...

rufak

2019-09-03, 00:17
nespriv napisał/a:

Wolę patrzeć jak się złodziejskie murzyny gwałciciele palą... smutno mi się zrobiło.



Jak masz problemy ze swoją egzystencją to jest na to prosty sposób.

TB303

2019-09-03, 03:03
Płacz cip o tym, jaka to ludzkość jest zła, za 3... A nie, już je przywiało.

Smokw

2019-09-03, 09:03
Loaloa napisał/a:

Oj tam, oj tam, kolejne lewackie pie**ololo.Zrezygnujmy z produkcji żywności i żryjmy kamienie, bo ekolodzy płaczą nad losem kurczaków i świnek.



Świetny przykład jak wpaść ze skrajności w skrajność. Ehhh... nie rozmnażaj się proszę.

Dupaapud napisał/a:

Lewacko-ekologiczno-komunistyczno-żydowskie pie**olenie.



Serio? Ekologia to nauka, nie pogląd, nie religia, nie ideologia. Właśnie, przez takich jak Ty mamy gówniane żarcie, a z Ziemi robi się śmietnik.

youzeck1984

2019-09-03, 09:52
Powinni to już dzieciakom w przedszkolu odpalać. Żeby dzieciaki widziały jaki zj***ny jest świat... od małego :roll:

Pk1988

2019-09-03, 11:04
Człowiek to kupa gówna. :-?

tigerqaz

2019-09-03, 16:33
mit2 napisał/a:

Do wszystkich piszących ch*jowizny typu "człowiek najgorsze zło na Ziemi": Przestańcie korzystać z jakichkolwiek dobrodziejstw technologii, wróćcie do jaskiń i k***a zacznijcie żreć trawę. A skoro sami traktujecie się jako najgorsze ścierwo na planecie, to może zróbcie coś z tym i odjebcie się najlepiej. Tak dla dobra matki Ziemi i kochanych zwierzątek.




Uważajcie na tego członka owej witryny....
Ma groźny i przeraźliwy avatar.
Poza tym nic ciekawego nie napisał

:lol:

Tak k***a człowiek jest najgorszym złem tego świata.
Kiedyś nie było internetu, smartfona, laptopa.
Kiedyś i tak ludzi było mniej niż zwierząt.
Kiedyś także ludzie zabijali i wpie**alali zwierzęta. Teraz robią to dla sportu i pieniędzy. (to jest ścierwem i złem)
Hobby?
Imponowanie?
Frajerstwo i debilizm !!!
Co ma na to wpływ ?
Kultura zwykła kultura i samo zachowanie.
Sam odj***ł bym ni jednego debila na tym świecie.
Bo kupa ludzi to k***a ścierwo, reszta jest wyjątkiem :D