18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebezpieczna jazda w wykonaniu kolumny BOR

GTNofficial • 2014-07-25, 14:10
W takich sytuacjach na myśl przychodzi tylko jeden komentarz : niestety "co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie"...


remi1982

2014-07-25, 21:48
OHMP napisał/a:

Nie k***a może premier ma stać w korku jak inni kierowcy... Widzę te moje pokolenie to banda debili, jak nie sprzedają swojego życia na fejsbuku, to chwalą k***ina tym samym sposobem plują na system prawodawczy w Polsce albo wyzywają od cebulaków kierowców passatów czy też oglądają i nagrywają jakieś sranki. Weźcie się w końcu k***a ogarnijcie. Jak k***A nie chcecie żeby Prezes Rady Ministrów czy Prezydent jeździli pod eskortą BOR'u to k***A weźcie się za naukę i zmieńcie system prawodawczy. Wszyscy tutaj wielcy k***a znawcy, że premier Holandii czy tam Danii czy innego kraju jeździ rowerem. Jak się k***a nie podoba w Polsce to wypie**alać do Bangladeszu koszulki szyć j***ne pacany. Gadaniem kraju nie zmienicie barany jeden z drugim. Pouczcie się o prawie polskim, niemieckim, francuskim, europejskim, międzynarodowym, potem otwórzcie własną partię i się k***a bawcie w politykę.

ps. To że premier jakiegoś kraju jeździ rowerem to nie znaczy, że wokół niego nie ma ochroniarzy...



Jesteś idealnym przykładem na to, jak wyhodować sobie debila który jest posłuszny władzy, która go wyhodowała. To, że dany rząd ustanawia jakieś prawo, nie znaczy, że to prawo jest słuszne i trzeba go przestrzegać, bo tak postanowiło kilku ch*jków z wiejskiej. Oprócz sytuacji wyjątkowych, te ch*jki rządowe powinny poruszać się po drogach jak zwykli obywatele.

mefisradom napisał/a:

Weźcie się ludzie za robote, bo Wam się pierdy w dupach lęgną i kanarki we łbach. A jak karateka zapierdziela na bombach to też będzie płacz, że za szybko. Jadą, bo takie mają prawo i Wam nic do tego.



Karetka zazwyczaj jedzie na sygnale gdy zagrożone jest życie ludzkie. Więc Twoje porównanie jest z dupy. Karetce trzeba ustąpić, tak samo jak straży lub policji. Bo dziś jadą do kogoś a jutro mogą jechać do nas.

FatboyFat

2014-07-25, 21:55
remi1982 napisał/a:


Karetce trzeba ustąpić, tak samo jak straży lub policji. Bo dziś jadą do kogoś a jutro mogą jechać do nas.



Szkoda, że można za komentarz dać tylko jedno piwo, bo za to zdanie należy ci się krata.

PanBrowar

2014-07-25, 22:18
k***a a jak by jechali inaczej to zaraz by się eksperci znaleźli że jadą jak na wycieczkę. Się nie znacie to po ch*j się wypowiadacie co poniektórzy? Jadą tak żeby żadne auto nie miało szansy zbliżyć się bezpośrednio do auta VIP-a czyli w pewnym szyku. I nie jest to fanaberia BOR-owców tylko tak są szkoleni i jest to najbardziej efektywna ochrona VIP-a podczas przejazdu z punktu A do B. A żeby nie zauważyć całej kolumny samochodów lecących na bombach na prostej drodze to k***a takiemu debilowi prawko trzeba z miejsca zabrać :facepalm:

Pietia82

2014-07-25, 22:42
Teraz już bym tego nie robił (30stka pykła jakiś czas temu) ale testowałem kilka lat temu na tych zwierzętach (świniach). Wypadli mi zza górki na prostej na E7, prędkość około 200 km/h (w BMW E60 to jak spacerek). Nie miałem zamiaru chować się na pobocze ani wykonywać gwałtownego uniku tylko pozdrowiłem długimi i środkowym palcem. Wymiękli. Kij w oko świniom przy korycie. Karetka i policja rzecz święta, mogą jechać z pomocą lub ratować czyjeś życie, ale nie uznaję czegoś takiego jak czyjeś "uprzywilejowane" 4 litery. Teraz rzadko jeżdżę w dłuższe trasy (a jak już to góra przepisowa +10), ale dalej niż krawędź jezdni tym świniom nigdy nie zjadę, chociaż pobocze utwardzone by było. Ból dupy o gimbazie, dresach w BMW za 3... 2... 1 GO!

OHMP

2014-07-25, 22:45
@remi1982
hehe, sam jestem k***a posłuszny. Mnie po prostu wk***ia wymądrzanie się tych tępych głów co mają tic-taca zamiast mózgu. Najpierw k***a zapoznaj się z systemem prawodawczym, przynajmniej w skryptach (nikogo nie zmuszam do kilku tysięcznej lektury) a dopiero potem krytykuj obecny system. k***a czy to takie trudne? Większość debili z tego portalu co najwięcej krzyczą zapewne w swoim zj***nym życiu nie przeczytało żadnej ustawy, a pieprzą głupoty jakby to oni byli alfą i omegą w dziedzinie polityki czy prawodawstwa.

To tak jakby w ogóle nie znać się na prowadzeniu samochodu i krytykować kierowce pojazdu w którym jesteś pasażerem.

Adams2316

2014-07-25, 23:22
Co wolno mnie to nie wojewodzie, a na pewno nie tobie smrodzie :) tak mi się przypomniało :D

alanwroc

2014-07-26, 00:32
Pierwsza główna podstawowa rzecz, że wyj***ne mają tu w przepisy.. lecą alarmowo konwojem.. KONWÓJ oznaczony musi być na rozpoczęciu oraz zakończeniu dodatkowym światłem błyskowym czerwonym. Z tąd wiadomo gdzie sie zakończy i można spokojnie jechać już normalnie przy osi jezdni. A to że BOR zapie**ala to prawda, ale jakoś nie słyszałem żeby któryś z nich gdzieś wyj***ł.. To są naprawde zajebiści kierowcy i lata szkoleń.

Bake4.20

2014-07-26, 02:01
I tak jada wbrew zasadom, tzn w zderzak w zderzak. nie ma co im cisnąć kiedy naród sie ogarnał i zjechał im z drogi

krowamarowa

2014-07-27, 01:01
Pogotowiu i straży pożarnej zjeżdzam jako pierwszy, policji niechętnie chyba że się pultają ale na widok boru który przeciska się przez korek w Warszawie za ch... nie zjadę.

Okata

2014-07-27, 01:29
Cwaniaczki, spróbujcie iedys nie zjechac, zobaczycie jak szybko w miły sposób was przeprosza i sprowadza na pobocze. Skoro zapie**ala coś na bobmach to sie zjeżdza. Takie jest prawo i ch*j. :) przynajmniej nie korkuja dróg i nie jada jak p*zdy

krowamarowa

2014-07-27, 01:54
Spiszą numery i dzielnicowego na rozmowę przyślą :P