18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zbliżaj sie do pitbulla...

Halman • 2022-12-29, 08:07

zobacz dlaczego nie warto...

35i

2022-12-29, 08:10
No, nie powiem, zaskoczenie jest.
Spodziewałem się tradycyjnego chwytu za jaja w wykonaniu pchlarza.

Juzwa

2022-12-29, 08:21
Mam mieszane uczucia, chociaż... Czarny dostał niemieckie powitanie "butem w morde" Pies powinien być w kagańcu i na smyczy. KAŻDY pies. Jak pies jest agresywny i właściciel nie chce mieć problemów, to są takie smycze z napisami, żeby ręce trzymać z daleka od psa. Sprawę załatwia też żółta wstążka. Jak tego nie spełnia właściciel kundla, to razem z nim do hutniczego pieca. Ewentualnie do dziury i zalać betonem.

KoniecZartow

2022-12-29, 11:24
Juzwa napisał/a:

Mam mieszane uczucia, chociaż... Czarny dostał niemieckie powitanie "butem w morde" Pies powinien być w kagańcu i na smyczy. KAŻDY pies. Jak pies jest agresywny i właściciel nie chce mieć problemów, to są takie smycze z napisami, żeby ręce trzymać z daleka od psa. Sprawę załatwia też żółta wstążka. Jak tego nie spełnia właściciel kundla, to razem z nim do hutniczego pieca. Ewentualnie do dziury i zalać betonem.



Ludzie są zj***ni i nie dociera coś takiego. Zostawiałem psy w kagańcach pod sklepami, jasna informacja na szelkach, że łapy w dupę nie do psa, a i tak zawsze jakaś ciamajda musiała się wpie**alać. Zwrócenie uwagi takiej osobie skutkowało awanturą, że to pies, że on taki słodki ch*jotki i inne bzdury. Oczywiście nie były to rasy uważane za agresywne, ale i tak sama masa psa + specyfika gatunku nie powinna wzbudzać w ludziach chęci zabawy z psem ich wielkości, szczególnie obj***nego naklejkami, że lepiej nie dotykać.

Olashenco

2022-12-29, 11:30
Ten pies wie że jego czarny pupil obroni go w razie zagrożenia :mrgreen:

Heliar

2022-12-29, 11:31
Typowy psiarz, sp***olony umysłowo osobnik, choć but na ryj murzyna cieszy.

Black Pitt

2022-12-29, 11:45
KoniecZartow napisał/a:

Ludzie są zj***ni i nie dociera coś takiego. Zostawiałem psy w kagańcach pod sklepami, jasna informacja na szelkach, że łapy w dupę nie do psa, a i tak zawsze jakaś ciamajda musiała się wpie**alać. Zwrócenie uwagi takiej osobie skutkowało awanturą, że to pies, że on taki słodki ch*jotki i inne bzdury. Oczywiście nie były to rasy uważane za agresywne, ale i tak sama masa psa + specyfika gatunku nie powinna wzbudzać w ludziach chęci zabawy z psem ich wielkości, szczególnie obj***nego naklejkami, że lepiej nie dotykać.



Do sracza też je zabierasz?? Po ch*j się ze świniakami do miasta pchać pastuchu?

KoniecZartow

2022-12-29, 12:37
Black Pitt napisał/a:

Do sracza też je zabierasz?? Po ch*j się ze świniakami do miasta pchać pastuchu?



Raz poszedłem do twojej starej. Zabrali cię do weta i sprawdzali rodowód? Lubię odwiedzać domy do których trafiają moje szczeniaki. Daj adres na pw. Dobrze cię mama karmi? Bo mam zniżkę dla hodowców :krejzi: podła gnido.

Extermis

2022-12-29, 12:38
"Ale fajny Pimpek, mogę sobie pogłaskać?"

Jeb z buta :D

goregarg

2022-12-29, 12:51
A to ci dopiero niespodziewany plot twist :mrgreen:

neo001

2022-12-29, 14:36
KoniecZartow napisał/a:

Lubię odwiedzać domy do których trafiają moje szczeniaki



Sam zapładniasz swoją suke zoofilu?

KrwawyEric

2022-12-29, 16:53
Ten właściciel powinien zostać jak najszybciej zutylizowany. Kundel oczywiście też. Chory pojeb następnym razem pozwoli temu pit-kundlowi zagryźć kogoś na śmierć na ulicy.

de...........rn

2022-12-29, 19:04
Mężczyzna idealny, zakochałam się. Największe p*zdy nienawidzą psów, tfu na was i wytrwania w celibacie.