18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie zbliżaj sie do pitbulla...

Halman • 2022-12-29, 08:07

zobacz dlaczego nie warto...

Hollo

2022-12-29, 19:47
Juzwa napisał/a:

Mam mieszane uczucia, chociaż... Czarny dostał niemieckie powitanie "butem w morde" Pies powinien być w kagańcu i na smyczy. KAŻDY pies. Jak pies jest agresywny i właściciel nie chce mieć problemów, to są takie smycze z napisami, żeby ręce trzymać z daleka od psa. Sprawę załatwia też żółta wstążka. Jak tego nie spełnia właściciel kundla, to razem z nim do hutniczego pieca. Ewentualnie do dziury i zalać betonem.



Jakie k***a napisy na smyczy i wstążki żeby nie mieć problemów? Pies ma być w kagańcu i na smyczy, i do tego pilnowany przez właściciela, a jak kogoś upie**oli żadne wstążeczki i napisy nie pomogą.

Black Pitt

2022-12-29, 20:44
KoniecZartow napisał/a:

Raz poszedłem do twojej starej. Zabrali cię do weta i sprawdzali rodowód? Lubię odwiedzać domy do których trafiają moje szczeniaki. Daj adres na pw. Dobrze cię mama karmi? Bo mam zniżkę dla hodowców podła gnido.



Musiałeś trafić do tej pie**olniętej z mojego miasta, która okradała własne dziecko, żeby rozmnażać to gówno. Sorry ale żadna to rodzina ze mną , smród mnie odstręczał a ta k***a cię okłamała odnośnie mojej familii.
Zapamiętaj sobie że LUDZIE lubią w czystym mieszkać, możesz teraz wracać do lizania jajec i dupy sobie czy też podobnym świniakom

Morgaine

2022-12-29, 21:33
Juzwa napisał/a:

Mam mieszane uczucia, chociaż... Czarny dostał niemieckie powitanie "butem w morde" Pies powinien być w kagańcu i na smyczy. KAŻDY pies. Jak pies jest agresywny i właściciel nie chce mieć problemów, to są takie smycze z napisami, żeby ręce trzymać z daleka od psa. Sprawę załatwia też żółta wstążka. Jak tego nie spełnia właściciel kundla, to razem z nim do hutniczego pieca. Ewentualnie do dziury i zalać betonem.



Poj***lo cie! Po to mam psa zeby gryzl kazdego kto wyciagnie lapy w moim kierunku. Na ch*j mi pies w kagancu? Jak jestes debil i miziasz kazde bydle jakie spotkasz to sie nie dziw ze cie gryzie. Nie zwalaj odpowiedzialnosci za wlasna glupote na wlascicieli psow.

Wiewór

2022-12-29, 22:03
Seba się wystraszył ze mu zgejuja psa

smc

2022-12-29, 22:16
k***a, człowiek broni pittbulla...


Co za czasy... :roll:

35i

2022-12-30, 11:25
Morgaine napisał/a:

Poj***lo cie! Po to mam psa zeby gryzl kazdego kto wyciagnie lapy w moim kierunku. Na ch*j mi pies w kagancu? Jak jestes debil i miziasz kazde bydle jakie spotkasz to sie nie dziw ze cie gryzie. Nie zwalaj odpowiedzialnosci za wlasna glupote na wlascicieli psow.



Jeżeli mieszkasz w mieście, to wielki murzyński ch*j ci dupę. Miasta są dla ludzi, a nie hodowli żywego inwentarza. Natomiast jeżeli mieszkasz na wsi to twoja broszka.

pekka satan

2022-12-31, 06:02
KoniecZartow napisał/a:

Ludzie są zj***ni i nie dociera coś takiego. Zostawiałem psy w kagańcach pod sklepami, jasna informacja na szelkach, że łapy w dupę nie do psa, a i tak zawsze jakaś ciamajda musiała się wpie**alać. Zwrócenie uwagi takiej osobie skutkowało awanturą, że to pies, że on taki słodki ch*jotki i inne bzdury. Oczywiście nie były to rasy uważane za agresywne, ale i tak sama masa psa + specyfika gatunku nie powinna wzbudzać w ludziach chęci zabawy z psem ich wielkości, szczególnie obj***nego naklejkami, że lepiej nie dotykać.



ch*j mnie obchodzą jakieś kolory. Nie chcę w publicznej przestrzeni ciotek z agresywnym psem bez kagańca. Tyle w temacie.