18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie wierzcie pinkmanowi...

Halman • 2023-12-24, 04:15
typ jest zakłamany w p*zdu co wywlokę tutaj na wierzch:

trochę ponad rok temu, ja Halman byłem j***nym nierobem, siedziałem na dupie i żyłem z tego co miałem na koncie z lepszych czasów. Tak byłem bezrobotnym bo nie chciało mi się pracować, Tylko żarłem, oliwiłem, spałem naj***ny i siedziałem pół dnia na sadolu,

Mając nadmiar czasu wrzucałem filmiki na sadola, tygodniowo było tego z 50- 60 tematów. By osiągnąć ten wynik dziennie trzeba było poświecić z dnia około trzech godzin (przeszukać sieć, obejrzeć co to za filmik, ściągnąć na dysk, wgrać na sadola, wymyślić jakiś chwytliwy tytuł, opis)....

I nikt mi nie powie że tak niebyło co więcej dzieki temu znam ten temat doskonale od podszewki i już przechodzimy do sedna;

nikt nie zabroni pinkamnowi wrzucać po 150 tematów tygodniowo, to jest możliwe ale kosztem okrojeniem swojego życia.

Więc ktoś kto opowiada że pracuje na uberze, ma rodzinę której poświecą czas, traci dziennie po około 8 godzin dziennie na sadistica (plus jeszcze przesiadywanie na SB) to informuję że

pie**oli głupoty albo z premedytacją fantazjuje

Serio Pinkman ma rodzinę jak twierdzi?
to kiedy poświecą czas żonie? pomaga jej w domu, zabiera ją chociaż czasem do restauracji? ma czas na seks?
A dzieci? pomaga im w lekcjach, zabiera je na spacery, do kina?
A jakieś spotkania rodzinne, ze znajomymi ?
no jeszcze rozumiem że spać też musi
I jeszcze jeździ na uberze...
wysrać się ma czas?

To się k***a żadnej kupy nie trzyma...

jedyne co jest prawdziwe to to że każdego dnia co chwila widzimy go na sadolu...

tak, wk***iam się że człowiek przyjdzie z pracy a internet wrzucony na sadola przez pinkmana, ch*j już z tym.
Ale być taką chodzącą obłudą?

Każdy ma prawo życ jak chce, nawet nie pracować i siedzieć na garnuszków rodziców ale niech nie wciska kitu innym. Mnie nie wcisnął.

Pinkman zweryfikowany.

CrazyEdek

2023-12-24, 06:02
Nie bronię dżejsiki, ale żeby nie ona, to ty byś tu cały net wrzucał, co nie zmienia faktu, że dżejsika i ten avatar ze spoconym ryjem przejął sadola. Co zrobić śmierdzący desperado i tyle.

Wesoły śwont! :mikolaj:

Halman

2023-12-24, 06:09
CrazyEdek napisał/a:

Nie bronię dżejsiki, ale żeby nie ona, to ty byś tu cały net wrzucał,


no właśnie nie: żeby mieć na to czas trzeba być bezrobotnym... ale i tak żółwik za zgodność spostrzeżeń jak nigdy ty stary oponencie

trytodie

2023-12-24, 08:38
To że ktoś ma rodzinę to nie znaczy że spędza z nią czas.
Większość starych chłopów woli spędzić weekend z piwskiem przed telewizorem, żonę mają od gotowania i kupowania skarpet. Dla nieco młodszych alternatywą jest głowa w Internecie. Takich ludzi łączy tylko przyzwyczajenie no i dzieciaki.
To tak trochę abstrah*jąc.

Wesołych Świąt !

Fifonż

2023-12-24, 08:59
No O.K ale co z tego? Nawet jeżeli nie ma rodziny i nie dorabia sobie ,to co z tego że jest kłamcą.
Grunt że wrzucacie treści na sadola i jest co oglądać.

Jesse.Pinkman

2023-12-24, 09:44
Obiecałem Angelowi, że będę grzeczny więc będę grzeczny i dodam tylko parę słów od siebie: to, że ty sp***oliłeś sobie życie prywatne i zostałeś sam jak palec nie oznacza, że każdy musi tak żyć. Zazwyczaj nie tłumaczę się jakimś randomowym desperatom ale zrobię wyjątek: schemat mojego działania jest taki, że przygotowuję sobie w wolnym czasie materiały w raz z opisem a potem wrzucam je z telefonu (z którego najczęściej się tutaj loguję) albo zwyczajnie siadam do kompa, szybciutko robię swoją robotę (znacznie sprawniej niż ty) i wracam do swojego życia i swoich spraw. Nie lubię się chwalić ale mam też zajebistego farta w życiu, że moja praca absorbuje mi znacznie mniej czasu niż innym a dzięki stałym zleceniom i wyrobionym przez lata kontaktom (również zagranicznym) mam z tego godziwy pieniądz. Wiem, że tak smutnemu i zagubionemu gościowi jak ty trudno to ogarnąć swoim ograniczonym umysłem ale nic nie poradzę na twój przeogromny ból dupy. Jakiś czas temu na ShoutBoxie Sunday pięknie wyjaśnił ci wszystko i w zasadzie to zamyka temat. Wesołych Świąt wszystkim 8-)

PS.Jak byłem na przymusowym urlopie to siedziałeś i paradoksalnie nawet teraz siedzisz tu znacznie więcej niż ja 8-)

~Angel

2023-12-24, 12:23
A kogo to k***a obchodzi?

Halman

2023-12-24, 12:48
Angel napisał/a:

A kogo to k***a obchodzi?


wszystkich tych którzy czują że się historia pinkmana nie lepi

Jesse.Pinkman napisał/a:

przygotowuję sobie w wolnym czasie materiały w raz z opisem a potem wrzucam je z telefonu


Dalej nie potrafisz logicznie z tego wybrnąć; przygotowujesz sobie wcześniej? wtedy doba ma więcej godzin jak sobie przygotujesz?


trytodie napisał/a:

Większość starych chłopów woli spędzić weekend z piwskiem przed telewizorem


tylko że pinkman tak nie twierdzi, przeciwnie że jest przykładnym ojcem i ma zdrową rodzinę.

~Velture

2023-12-24, 18:53
Przed napisaniem tematu na sadolu powinien być obowiązkowy alkotest.

~Sunday

2023-12-24, 19:39
W wigilię, k***a w wigilię? Tylko najgorsza gnida, menda społeczna, łajdak i jełop na dodatek szczuje i pluje jadem tego dnia.

Post niech tu wisi po wsze czasy na twoje pośmiewisko, a ty lepiej zajmij się swoim życiem.

Cycu320

2023-12-24, 19:49
Co się k***a z wami dzieje do ch*ja pana... Jak już modery się udzielają to niezła kupa się zrobiła... :fuck-off: :erniepalm:

Jesse.Pinkman

2023-12-24, 19:49
VeIture napisał/a:

Przed napisaniem tematu na sadolu powinien być obowiązkowy alkotest.



Sunday napisał/a:

W wigilię, k***a w wigilię? Tylko najgorsza gnida, menda społeczna, łajdak i jełop na dodatek szczuje i pluje jadem tego dnia.
Post niech tu wisi po wsze czasy na twoje pośmiewisko, a ty lepiej zajmij się swoim życiem.



Idealne podsumowanie tego zj***nego tematu.

trytodie

2023-12-25, 04:52
O prostu Pinkman rano przy płatkach wybiera wspólnie z dzieciakami filmy do poczekalni.
Potem z żoną dogrywa materiały na harda.
I tak to się kręci, ważne że się kręci :mrgreen: