18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wierzcie pinkmanowi...

Halman • 2023-12-24, 04:15
typ jest zakłamany w p*zdu co wywlokę tutaj na wierzch:

trochę ponad rok temu, ja Halman byłem j***nym nierobem, siedziałem na dupie i żyłem z tego co miałem na koncie z lepszych czasów. Tak byłem bezrobotnym bo nie chciało mi się pracować, Tylko żarłem, oliwiłem, spałem naj***ny i siedziałem pół dnia na sadolu,

Mając nadmiar czasu wrzucałem filmiki na sadola, tygodniowo było tego z 50- 60 tematów. By osiągnąć ten wynik dziennie trzeba było poświecić z dnia około trzech godzin (przeszukać sieć, obejrzeć co to za filmik, ściągnąć na dysk, wgrać na sadola, wymyślić jakiś chwytliwy tytuł, opis)....

I nikt mi nie powie że tak niebyło co więcej dzieki temu znam ten temat doskonale od podszewki i już przechodzimy do sedna;

nikt nie zabroni pinkamnowi wrzucać po 150 tematów tygodniowo, to jest możliwe ale kosztem okrojeniem swojego życia.

Więc ktoś kto opowiada że pracuje na uberze, ma rodzinę której poświecą czas, traci dziennie po około 8 godzin dziennie na sadistica (plus jeszcze przesiadywanie na SB) to informuję że

pie**oli głupoty albo z premedytacją fantazjuje

Serio Pinkman ma rodzinę jak twierdzi?
to kiedy poświecą czas żonie? pomaga jej w domu, zabiera ją chociaż czasem do restauracji? ma czas na seks?
A dzieci? pomaga im w lekcjach, zabiera je na spacery, do kina?
A jakieś spotkania rodzinne, ze znajomymi ?
no jeszcze rozumiem że spać też musi
I jeszcze jeździ na uberze...
wysrać się ma czas?

To się k***a żadnej kupy nie trzyma...

jedyne co jest prawdziwe to to że każdego dnia co chwila widzimy go na sadolu...

tak, wk***iam się że człowiek przyjdzie z pracy a internet wrzucony na sadola przez pinkmana, ch*j już z tym.
Ale być taką chodzącą obłudą?

Każdy ma prawo życ jak chce, nawet nie pracować i siedzieć na garnuszków rodziców ale niech nie wciska kitu innym. Mnie nie wcisnął.

Pinkman zweryfikowany.

~Esencja

2024-01-11, 12:47
Sunday napisał/a:

Nie powtarzaj takich głupot. Nigdy nie był i nigdy nie będzie



Słyszałam że był dublerem czy kimś tam :/

~Velture

2024-01-11, 15:45
Esencja napisał/a:

Słyszałam że był dublerem czy kimś tam :/



Nigdy nie miał żadnej funkcji tutaj.

T3RMINATOR

2024-01-11, 19:26
Ja byłem dublerem i sadystą a teraz jestem nikim :lol:

I bardzo mi smutno że nie mam 2 000 000 wirtualnych piw. Moje życie nie ma sensu :(

KtM

2024-01-11, 19:38
Temat o userze który dostał dożywotniego bana ? no to chyba już po temacie … Ciekawe kto go podj***ł :roll:

~Velture

2024-01-11, 20:54
KtM napisał/a:

Temat o userze który dostał dożywotniego bana ? no to chyba już po temacie … Ciekawe kto go podj***ł



akurat nikt nie musiał

KtM

2024-01-12, 14:04
VeIture napisał/a:

akurat nikt nie musiał



Tzn? chcesz powiedzieć, że admin czyta prywatne wiadomości userów i na podstawie zawartości wlepia bany ? nie sądzę. ale….

~Velture

2024-01-12, 15:43
KtM napisał/a:

Tzn? chcesz powiedzieć, że admin czyta prywatne wiadomości userów i na podstawie zawartości wlepia bany ? nie sądzę. ale….



Dżesi dostał bana za złamanie warunków unbana i nikt go nie podpie**alał tym razem.

KtM

2024-01-12, 16:11
VeIture napisał/a:

Dżesi dostał bana za złamanie warunków unbana i nikt go nie podpie**alał tym razem.



Czyli za ubliżanie w wiadomościach prywatnych, skąd admin wiedział o tym ?

~Velture

2024-01-12, 16:24
KtM napisał/a:

Czyli za ubliżanie w wiadomościach prywatnych, skąd admin wiedział o tym ?



Jak będziesz miał 50 postów to zobaczysz na głównej stronie coś magicznego a tam archiwum tegoż.
Poręczyłem za unbana dżesiego a ten sp***olił. sp***olił koncertowo. Dostał unbana bo obiecałem, że nie odpie**oli a odpie**olił.

KtM

2024-01-12, 17:14
Velture napisał/a:

Jak będziesz miał 50 postów to zobaczysz na głównej stronie coś magicznego a tam archiwum tegoż.
Poręczyłem za unbana dżesiego a ten sp***olił. sp***olił koncertowo. Dostał unbana bo obiecałem, że nie odpie**oli a odpie**olił.



Nie wiem co się działo na forum, bo tego nie widzę, za to widzę wchodząc na profil tego Dżesiego za co dostał dożywotniego bana. Wejdź tam, przeczytaj „uważnie” i otwórz link. Oznacza to, że chłopak dostał perma za ubliżanie w wiadomościach prywatnych, tak więc skąd admin o tym wiedział ? Są dwie opcje, albo administracja czyta pw (nie sądzę) albo ktoś go zakapował, a kto ? odbiorca tych wiadomości. I chodzi o sam fakt, że został podj***ny, jak dziecko w przedszkolu Proszę Pani On Mnie Wyzywa. No serio !?!

~Esencja

2024-01-12, 19:51
[quote="KtM"]Nie wiem co się działo na forum, bo tego nie widzę, za to widzę wchodząc na profil tego Dżesiego za co dostał dożywotniego bana. Wejdź tam, przeczytaj „uważnie” i otwórz link. Oznacza to, że chłopak dostał perma za ubliżanie w wiadomościach prywatnych, tak więc skąd admin o tym wiedział ? Są dwie opcje, albo administracja czyta pw (nie sądzę) albo ktoś go zakapował, a kto ? odbiorca tych wiadomości.

A odbiorca jest halman. Zamykam posiedzenie. Jak będziesz mieć ileś tam postów to odkryjesz na sadolu czat i archiwum tegoż czatu.

~_Yarko_

2024-01-12, 20:56
Velture napisał/a:

Ty tak serio murzynu?


Jak usunąłeś konto, to akurat Ciebie mi nie brakowało :-P

Velture napisał/a:

Nigdy nie miał żadnej funkcji tutaj.


Hal był krótko dublerem.

Halman

2024-01-12, 20:56
Esencja napisał/a:

Zamykam posiedzenie.



ze swojej strony też zamykam temat tym wpisem; pinkman który manipuluje ponownie tematami (już wcześniej to robił bo mu się wydawało że jest cwaniakiem i nikt niczego nie udowodni na sadolu) dostaje za to kolejnego kilkumiesięcznego bana recydywisty... a że mu się nudzi na banie i wdaje że wiadomości prywatne nigdy nie ujrzą światła dziennego, wyzywa, obraża, zastrasza i grozi...



Angel dostał już wk***a maksymalnego na typa który nawet zbanowany nie potrafi siąść sobie spokojnie na dupie i mu się wydaje że może wszystko... Ja ze swojej strony zamykam temat, nie liczcie już na jakikolwiek odpowiedzi, wszystko co miało być powiedziane zostało powiedziane.

~Velture

2024-01-13, 06:42
hahahahahahahhaahha

Sadolowa drama :D