18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie warto kraść w Sao Paulo

~Angel • 2022-06-22, 08:58
Dwóch przestępców przyłapano na kradzieży na ulicy Solimões w regionie Santa Júlia, w południowej strefie São Paulo. Ich motocykl spalono a złodziejaszki otrzymały sromotny wpie**ol.


Kriski

2022-06-22, 17:30
Siriuz napisał/a:

Co to znaczy? Jesli w momencie zdarzenia jestes sam na sam z napastnikiem i on twierdzi, ze wlasnie go napadles i probujesz ukrasc rower to mamy "goracy uczynek"? Albo jechales rowerem i w uliczcce grupa 5 wyrostkow Cie zatrzymuje, zabiera rower, a Ciebie "linczuje". Przychodzi osoba postronna i pyta co sie stalo a oni na to, ze probowales jednemu z nich ukrasc rower, to co? Lub zwyczajnie ktos zabral Ci rower, goniles go dwie przecznice i dogoniles, stracasz go z roweru przy swiadkach, a oni sie rzucaja na Ciebie bo maja Cie za zlodzieja.



Jeśli sąsiedzi i rodzina przyłapie ciebie (Fizycznie i na miejscu) na r*chaniu kozy to nie dasz rady oskarżyć powiedzmy halmana że to on.
Czy coś napisałem niejasno? Czy nadal nie wiesz co to "gorący uczynek"?

egotiz

2022-06-22, 18:01
Jeszcze łapy mogli upie**olić albo przynajmniej połamać

mac_pe

2022-06-22, 18:29
Ciekawe czy ich taki wpie**ol odstraszy na przyszłość

Frank_Lopez

2022-06-23, 03:07


Łapy w łokciach połamać

Nocturno

2022-06-23, 17:09
Motłoch:
Samosąd spoko sprawa, jak przyłapany! Za łamanie prawa wpier**ol to dobra rzecz!

Też motłoch:
- nie no, dopóki mi nie udowodnią to jestem niewinny hehe
- zakazany prawnie samosąd jest spoko

Nie, zwierzęta, samosąd nigdy nie jest ani sprawiedliwy, ani dobry, ani uzasadniony. A jeśli ktoś uważa inaczej - wybacz, jesteś debilem i w dodatku neandertalczykiem, gdzieś ci umknęło kilka tysięcy lat cywilizacji.
Sądy są, jakie są, ale k***a są. I po to są, żeby były, aby nie było SAMOsądów. Chwaląc samosąd de facto podwazasz sąd. A podważając sąd, zamknij ryj, gdy ktoś ci naklepie bo mu się nie spodobasz.

Konsekwencja logiczna poglądów, ch*je.