18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie uważał przy wiązaniu buta

~Sunday • 2020-03-29, 10:55

Na chwilę stracił czujność w trakcie spiny.

Halman

2020-03-29, 11:03
rozegrał to taktycznie.. zero strat własnych :)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-29, 11:25
j***ny partyzant...
Chociaż... biorąc pod uwagę polskie "jakoś to będzie", to w razie wojny też pozostanie tylko partyzantka. ;)

Br...........r1

2020-03-29, 12:18
sklep "bibola" i wszedł do niego Rocky Balboa

Rozjebie

2020-03-29, 12:55
Bronek_Komar1 napisał/a:

sklep "bibola" i wszedł do niego Rocky Balboa



Taa, Rocky na pewno walił pedalskie partyzantki z zaskoczenia

n3grom

2020-03-29, 12:59
Tam to chyba czesto tak ze krzyz juz nad knajpka

Bravik

2020-03-29, 13:17
n3grom napisał/a:

Tam to chyba czesto tak ze krzyz juz nad knajpka



Ribola to akurat sklep

Dzisiaj

2020-03-29, 13:42
Juz spiesze z pomoca i wyjasniam - na ulicy nie ma k***a przyjacielskiego stukniecia rekawicami. Ludzie sa poj***ni i nie wiesz czy nie dostaniesz nozem, albo czy po nokaucie ktos nie bedzie ci skakal po glowie przez 15 minut.

Wszyscy twierdzacych, ze partyzanci, to c**y itd - jestescie idiotami. Zasada nr 1 - sp***alaj, zasada nr2 - rob co mozesz zeby nie przegrac

Rozjebie

2020-03-29, 13:56
Dzisiaj napisał/a:

Juz spiesze z pomoca i wyjasniam - na ulicy nie ma k***a przyjacielskiego stukniecia rekawicami. Ludzie sa poj***ni i nie wiesz czy nie dostaniesz nozem, albo czy po nokaucie ktos nie bedzie ci skakal po glowie przez 15 minut.
Wszyscy twierdzacych, ze partyzanci, to c**y itd - jestescie idiotami. Zasada nr 1 - sp***alaj, zasada nr2 - rob co mozesz zeby nie przegrac



Kolejny k***a... Jesteś jednym z tych, co srają w gacie w pojedynkę, ale jaja rosną w postępie wykładniczym im więcej kolegów w grupie. "Rob co możesz żeby nie przegrać" - lachę tez zrobisz przeciwnikowi, żeby cie nie pobił?
"Zasada nr 1 - sp***alaj" - Unika się ciosu, a nie walki

Ojciec_Stiffmeistera

2020-03-29, 14:00
Coordinator napisał/a:

Kolejny k***a... Jesteś jednym z tych, co srają w gacie w pojedynkę, ale jaja rosną w postępie wykładniczym im więcej kolegów w grupie. "Rob co możesz żeby nie przegrać" - lachę tez zrobisz przeciwnikowi, żeby cie nie pobił?
"Zasada nr 1 - sp***alaj" - Unika się ciosu, a nie walki



Wariacik Mordeczka Sebik III Zamknęli go w domu, 500+ zagrożone to musi swoje "mądrości" głosić w internecie. Dziwne, że normalnie pracujący, funkcjonujący człowiek z rodziną, hobby itd nie musi chodzić i naparzać się po ulicach.

Rozjebie

2020-03-29, 14:05
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Wariacik Mordeczka Sebik III Zamknęli go w domu, 500+ zagrożone to musi swoje "mądrości" głosić w internecie. Dziwne, że normalnie pracujący, funkcjonujący człowiek z rodziną, hobby itd nie musi chodzić i naparzać się po ulicach.



Ale czy ja mowie o chodzeniu i naparzaniu się dookoła? Jestem normalnym człowiekiem, z normalna rodzina, tylko mierzi mnie ile pedalstwa się szerzy

Karmazon napisał/a:

O k***a, j***ny rambo się znalazł. Naoglądałeś się dziecko fejm mma i kozaczysz przez klawkę? Jak dorośniesz to pogadamy, narazie sp***alaj odrabiać lekcje przez internet.



Wysrałeś swoja opinie stając w obronie p*zd co oznacza, ze moja cie zabolała :D

ritu4l

2020-03-29, 14:09
Coordinator napisał/a:

Ale czy ja mowie o chodzeniu i naparzaniu się dookoła? Jestem normalnym człowiekiem, z normalna rodzina, tylko mierzi mnie ile pedalstwa się szerzy
Wysrałeś swoja opinie stając w obronie p*zd co oznacza, ze moja cie zabolała



Przestań zaśmiecać forum, jak juz skonczysz 14 lat i kiedyś bedziesz czytał te bzdury które wypisujesz, będzie ci tylko wstyd. A p*zde to ty musisz mieć co tydzień pod okiem, i próbujesz tu swoje drugie internetowe rambo-wcielenie prezentować, żeby się dowartościować :->

Rozjebie

2020-03-29, 14:13
Karmazon napisał/a:

Przestań zaśmiecać forum, jak juz skonczysz 14 lat i kiedyś bedziesz czytał te bzdury które wypisujesz, będzie ci tylko wstyd. A p*zde to ty musisz mieć co tydzień pod okiem, i próbujesz tu swoje drugie internetowe rambo-wcielenie prezentować, żeby się dowartościować



Przecież to ty zaśmiecasz forum, nie widzisz tego? :D Już jednego pedalskiego komenta ci admini wyj***li :D

bodzio667

2020-03-29, 14:32
Trzeba było wsuwane trzewiki nabyć.