18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie uważał przy wiązaniu buta

~Sunday • 2020-03-29, 10:55

Na chwilę stracił czujność w trakcie spiny.

ritu4l

2020-03-29, 15:25
Coordinator napisał/a:

Przecież to ty zaśmiecasz forum, nie widzisz tego? Już jednego pedalskiego komenta ci admini wyj***li



Bo napisałem niedozwolone słowo, no ale tylko ono pasowało do twojej ciotowatej osoby :-)

CZEPOT

2020-03-29, 16:50
dennissliwa napisał/a:

Ile czasu można wiązać buty ??



Do czasu aż dostaniesz kopa na ryj.

dancio1978

2020-03-29, 18:25
Niby biały a jednak czarny

sadoman

2020-03-29, 19:10
Typ co się położył był naj***ny jak bombowiec widać jak go chwieje i nie miał siły ukucnąć bo by się przewrócił i żaden trzeźwy nie dał by się tak załatwić.

Policeman

2020-03-29, 20:55
Ooo już nie posrajcie się rycerze. Jak ktoś pruje się do innego na ulicy niech liczy się z tym, że oberwie od tyłu butelką czy kamieniem [jakiś kolega czy ch*j wie kto]. Niech liczy się z tym, że typ ma kosę i mu wsadzi w szyję, niech liczy się z tym, że nawet zostanie zastrzelony. Jeśli macie zamiar kogoś pobić ot tak na ulicy to zwykle w jakimś dużym wzburzeniu, wszyscy wiemy o co idzie gra - zrobienie krzywdy drugiemu. Nikt nie jest takim idiotą i kalkuluje, gość wykalkulował, że szybko zakończy sprawę i to zrobił. Ani nie szanuję ani nie potępiam. Ja się do nikogo nie sram na ulicy bo nie chcę ryzykować zdrowia i życia, ale jakby ktoś się przysrał do mnie, niech spodziewa się wszystkiego.

Rozjebie

2020-03-29, 21:27
Karmazon napisał/a:

Bo napisałem niedozwolone słowo, no ale tylko ono pasowało do twojej ciotowatej osoby



Ciotowatej, bo wyznaje jakieś zasady i nie przyklaskuje tak jak ty pedałom walącym z partyzanta? Co to za tępa logika? To pokazuje, ze kompletnie nie myśląc, chcesz tylko sprowokować, a to oznacza ze jesteś pryszczatym nerdem, który czuje się bezpiecznie przed monitorkiem. W realu byś mi szable pucował, p*zdusiu

telefon

2020-03-30, 00:34
Pewnie się teraz cieszy z tego filmiku że nie siedzi w kryminale

Dzisiaj

2020-03-31, 00:33
Coordinator napisał/a:

Kolejny k***a... Jesteś jednym z tych, co srają w gacie w pojedynkę, ale jaja rosną w postępie wykładniczym im więcej kolegów w grupie. "Rob co możesz żeby nie przegrać" - lachę tez zrobisz przeciwnikowi, żeby cie nie pobił?
"Zasada nr 1 - sp***alaj" - Unika się ciosu, a nie walki



k***a masz nasrane w glowie gorzej niz 99% politykow w polsce. co ty pie**olisz ziomus?? poj***lo cie?

Czy ty k***a serio pie**olisz o jakis solowkach? Honorowych 1vs1? NA ULICY ?? Ja pie**ole - na ulicy mozesz dostac nozem, z partyzanta od kumpla kumpla ziomka z ktorych chcesz sie napie**alac. Nie ogarniasz tematu to sie nie produkuj. Soloweczki 1 na 1 to mogles sobie w gimnazjum na boisku urzadzac. Z robieniem laski to pomysly chyba zaczerpnales z opowiesci wojennych dziadka lub tatusia... Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to sobie odpusc i pograj w fortnite czy cos. Na ulicy jest inaczej niz w grze street fighter. Ludzie sa poj***ni i w "honorowej" walce z powodu wylanego piwa - mozesz stracic zycie. Unika sie ciosu a nie walki? k***a kto cie uczyl takiej filozofii - pan mijagi? dorosnij, skoncz 14 lat, wyhoduj loniaki i dopiero zacznij sie wypowiadac.

Rozjebie

2020-03-31, 12:29
Dzisiaj napisał/a:

k***a masz nasrane w glowie gorzej niz 99% politykow w polsce. co ty pie**olisz ziomus?? poj***lo cie?
Czy ty k***a serio pie**olisz o jakis solowkach? Honorowych 1vs1? NA ULICY ?? Ja pie**ole - na ulicy mozesz dostac nozem, z partyzanta od kumpla kumpla ziomka z ktorych chcesz sie napie**alac. Nie ogarniasz tematu to sie nie produkuj. Soloweczki 1 na 1 to mogles sobie w gimnazjum na boisku urzadzac. Z robieniem laski to pomysly chyba zaczerpnales z opowiesci wojennych dziadka lub tatusia... Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to sobie odpusc i pograj w fortnite czy cos. Na ulicy jest inaczej niz w grze street fighter. Ludzie sa poj***ni i w "honorowej" walce z powodu wylanego piwa - mozesz stracic zycie. Unika sie ciosu a nie walki? k***a kto cie uczyl takiej filozofii - pan mijagi? dorosnij, skoncz 14 lat, wyhoduj loniaki i dopiero zacznij sie wypowiadac.



Tak, możesz stracić życie nawet waląc jak p*zda z partyzanta - byś to zrobił na oczach jego brata lub ziomka to by ci łeb urwał w odwecie. Wiec co się tak histerycznie produkujesz? Wyszło ze jesteś p*zda i choćbyś tu płakał przez resztę dnia to i tak tą p*zdą pozostaniesz - zdemaskowałeś się