18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie trąb matole bo jade na kole

egzekucja • 2022-06-20, 21:06
dobre bo Polskie :mrgreen:


Beka_XD

2022-06-21, 00:57
zwierzak30 napisał/a:

A potem tatuś z mamusią.
-Ale czemu ktoś to zrobił?Przecież Sebuś taki grzeczny był.
ch*j w nich.
Poznałem jakiś czas temu ,takiego starszego gościa.Mruk w ch*j.Około 80 lat.Wioska,ostatnia chata,las,pole i spokój w ch*j.Zajebiście.Jego syn opowiadał jak go kiedyś stary poprosił o gruby mazak.Na ch*j mazak,zapytacie?Ot syn ten,jakiś czas później poszedł do lasu (swego prywatnego),tak wieśniaki maja lasy.Więc poszedł zrobić przecinkę w tym lesie.Wychodząc z zarośli wj***ł się na drut rozciągnięty w poprzek ścieżki.Miedziany drut? Po ch*j ktoś,miedziany ..?
Wyjaśniło się chwilkę później.Na drzewie,gwoździami przybita deska i fioletowym mazakiem napisane.
NASTĘPNY BĘDZIE KOLCZASTY.
Ojca o nic nie pytał.Tylko stwierdził (później w rozmowie ze mną) że to prawda,jakiś czas temu zrobiło się jakby ciszej w weckendy.
Nie wiem na 100% czy jest to prawdziwa historia.Ale dziadek mruk wyglądał na takiego że mógłby to zrobić bez zmrużenia oka. Szacun dla dziadka na pożegnanie przybiłem.Na koniec powiedział tylko do mnie.
-Jak zj***łeś,to wiem czym jeździsz.



Cool story, bro! :lol:

silwerbalk

2022-06-21, 03:08
A ch*j z bananami .... Się dziwię że to w ogóle daje rady ... :roll:

John-Flopp

2022-06-21, 08:55
kwiat polskiej młodzieży, nic dodać nic ująć.

kesaburg

2022-06-21, 17:22
ała,k***a rzeczywiście

freddy.krueger

2022-06-21, 18:29
Do końca liczyłem na to że rolnik im sztachetą napie**oli :(

PhantomMask

2022-06-21, 23:40
Tata Brajana czy tam Anala zapłaci

przemo3251

2022-06-22, 00:03
Cross jak kazdy inny motor. Problem jest w młodych łepkach bez wyobrazni. I oczywiscie najważniejsze dla niego że się nagrało. ch*j że kolega może być połamany, że było to głupie jechać w tym miejscu na kole, zero jakichkolwiek wniosków. Sam jeżdże i z daleka bo nawet ja nie potrafie przewidzieć co odwalą bo oni tym bardziej

kocur

2022-06-23, 15:38
u mnie w lesi gdzie spacerowalo sporo osób był problem z takie sp***olinami. na szczescie ktos rozwiesił linki stalowe :D

Nocturno

2022-06-23, 18:13
kocur napisał/a:

u mnie w lesi gdzie spacerowalo sporo osób był problem z takie sp***olinami. na szczescie ktos rozwiesił linki stalowe



Hmm...
Linki stalowe.
Zwierzęta się zaczepiają, a nawet i boją do tego podchodzić. Drzewa w to wrastają. Rdzewieje. Truje glebę. ch*jowo wygląda nawet na prywatnych spacerach. Samemu można wywinąć chodząc na grzyby.

Ale że się crossowy gimbus raz na kilka tygodni wyjebie to warte hajsu i minusów...? Szczerze?

Wolałbym zwyczajnie spisać tablice rejestracyjne i zgłosić na psach wejście na teren prywatny. W przypadku wioski - pójść też do rodziców. Nic tak nie przekona gnojka, jak groźba zabrania mi Crossa a choć zwierzęta i rośliny nie cierpią.

Lubię siedzenie po lasach, rozkładanie się z obozem w dzikich terenach, spanie w lesie i dbanie o czystość, także po moim własnym pobycie. No chyba by mnie ch*j strzelił, gdybym idąc po drewno na opał zebrane z gleby połamał sobie nogi, bo jakiś niedoj***ny właściciel lasu ani nie oznaczył jasno i twardo granicy, za którą jest zakaz wstępu (a bywa w Polsce, że to dosłownie "granica drzewo o drzewo" z państwowymi), ani nie oznaczył że wisi linka.

Ja nie zawiniłem wejściem na teren nieoznaczony (taki wymóg, a owszem, jest). Właściciel nie zawinił, że na swoim terenie coś zrobił. Więc kto zapłaci za połamaną nogę?

tranzystor

2022-06-25, 00:11
Dobrze, że się enduro bydło samo eliminuje.