18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie trąb matole bo jade na kole

egzekucja • 2022-06-20, 21:06
dobre bo Polskie :mrgreen:


xXx5226

2022-06-20, 21:20
Z takimi przyjaciółmi wrogów już nie potrzeba.

Henboh

2022-06-20, 21:28
Już od najmłodszych lat największe p*zdy ciągnie do jednośladów. Zero wyobraźni, zero rozumu, zero szans na dożycie 30-stki.

Diomedes

2022-06-20, 21:50
To sobie gnojki przyszpanowały.

joeblacktwo

2022-06-20, 21:52
Henboh napisał/a:

Już od najmłodszych lat największe p*zdy ciągnie do jednośladów. Zero wyobraźni, zero rozumu, zero szans na dożycie 30-stki.



Nie to żebym kogoś bronił wielce ale tak patrząc na to co piszesz to przypomniało mi się jak Korwin zaorał lewara :
Ty sobie żryj i żyj (parafrazując)





Pitupitu

2022-06-20, 21:56
To ci samo co drifterzy k***a ale żeście odj***li
Czy się mi zdaje

zwierzak30

2022-06-20, 22:29
A potem tatuś z mamusią.
-Ale czemu ktoś to zrobił?Przecież Sebuś taki grzeczny był.

ch*j w nich.

Poznałem jakiś czas temu ,takiego starszego gościa.Mruk w ch*j.Około 80 lat.Wioska,ostatnia chata,las,pole i spokój w ch*j.Zajebiście.Jego syn opowiadał jak go kiedyś stary poprosił o gruby mazak.Na ch*j mazak,zapytacie?Ot syn ten,jakiś czas później poszedł do lasu (swego prywatnego),tak wieśniaki maja lasy.Więc poszedł zrobić przecinkę w tym lesie.Wychodząc z zarośli wj***ł się na drut rozciągnięty w poprzek ścieżki.Miedziany drut? Po ch*j ktoś,miedziany ..?
Wyjaśniło się chwilkę później.Na drzewie,gwoździami przybita deska i fioletowym mazakiem napisane.
NASTĘPNY BĘDZIE KOLCZASTY.
Ojca o nic nie pytał.Tylko stwierdził (później w rozmowie ze mną) że to prawda,jakiś czas temu zrobiło się jakby ciszej w weckendy. :mrgreen:
Nie wiem na 100% czy jest to prawdziwa historia.Ale dziadek mruk wyglądał na takiego że mógłby to zrobić bez zmrużenia oka. Szacun dla dziadka na pożegnanie przybiłem.Na koniec powiedział tylko do mnie.
-Jak zj***łeś,to wiem czym jeździsz.

UrlichUrwich

2022-06-20, 22:55
Jak ma prawko, OC i był trzeźwy to w czym problem?

Terror

2022-06-20, 23:08
zwierzak30 napisał/a:

A potem tatuś z mamusią.
-Ale czemu ktoś to zrobił?Przecież Sebuś taki grzeczny był.
ch*j w nich.
Poznałem jakiś czas temu ,takiego starszego gościa.Mruk w ch*j.Około 80 lat.Wioska,ostatnia chata,las,pole i spokój w ch*j.Zajebiście.Jego syn opowiadał jak go kiedyś stary poprosił o gruby mazak.Na ch*j mazak,zapytacie?Ot syn ten,jakiś czas później poszedł do lasu (swego prywatnego),tak wieśniaki maja lasy.Więc poszedł zrobić przecinkę w tym lesie.Wychodząc z zarośli wj***ł się na drut rozciągnięty w poprzek ścieżki.Miedziany drut? Po ch*j ktoś,miedziany ..?
Wyjaśniło się chwilkę później.Na drzewie,gwoździami przybita deska i fioletowym mazakiem napisane.
NASTĘPNY BĘDZIE KOLCZASTY.
Ojca o nic nie pytał.Tylko stwierdził (później w rozmowie ze mną) że to prawda,jakiś czas temu zrobiło się jakby ciszej w weckendy.
Nie wiem na 100% czy jest to prawdziwa historia.Ale dziadek mruk wyglądał na takiego że mógłby to zrobić bez zmrużenia oka. Szacun dla dziadka na pożegnanie przybiłem.Na koniec powiedział tylko do mnie.
-Jak zj***łeś,to wiem czym jeździsz.



jaka różnica? patola miejska <=> patola wiejska
a nie chce mi sie generalizować

jak to mawiał mój kuzyn, chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa już nie....

Marten19

2022-06-21, 00:38
Ale mnie wk***iają te p*zdy na crossikach z chin. I mówię to, jako motocyklista ze stażem 10 letnim i kilkoma motocyklami. Ale ch*j z nimi, organy na przeszczepy też muszą skądś być, albo nawóz do ziemi

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-21, 00:43
Henboh napisał/a:
,,Już od najmłodszych lat największe p*zdy ciągnie do jednośladów. Zero wyobraźni, zero rozumu, zero szans na dożycie 30-stki.''

joeblacktwo napisał/a:

Nie to żebym kogoś bronił wielce ale tak patrząc na to co piszesz to przypomniało mi się jak Korwin zaorał lewara :
Ty sobie żryj i żyj (parafrazując)



Bardzo lubię Korwina i będę głosował na niego :)