18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie taki dawca zły jak go malują

Gaapaa • 2014-10-18, 00:21
Jak widać nie każdy na moto musi być dawcą :lodowka:


strlol65

2014-10-18, 10:04
wk***ia mnie jego wyprzedzanie na trzeciego

czarnyrlz

2014-10-18, 10:47
Pamiętam jak jechałem z dziewczyną, widziałem, że muszę zatankować bo nie dojedziemy do celu, ale minąłem 1 cpn, bo musiałbym zawracać, myślę następny będzie i tak ok 1,5km zabrakło. Stałem pod górkę, ciężko pchać Honda Shadow 220kg. Stałem tak z 15min i zgadnijcie co, po drodze minęło mnie ze 100 samochodów nikt się nie zatrzymał, a jechał motocyklista ze swoją dziewczyną również. Tylko on się zatrzymał, zawiózł mnie na cpn. Jego dziewczyna pogadała z moją, zalałem, podziękowałem i dojechałem do cpnu. Miło jak ktoś czasem pomoże

Novotko

2014-10-18, 11:38
kolesiowi nieźle musi się nudzić. razu jednego gumę złapałem w motocyklu, zatrzymałem się na poboczu i czekałem na RAC. 7 na 10 motocyklistów się zatrzymało by pomóc, reszta pytała przejeżdżając czy wszystko ok. żaden burak w samochodzie się nie zainteresował.

barteku280

2014-10-18, 11:41
#LWG.
A tak na serio, to gratki dla tego ziomka za to że zatrzmał się, i udzielił pomocy tej pani z Passeratti, i o tym bocianie. Naprawde, wielki gest z jego strony. A to że jest "dawcą" to w dupie to mam, pasja to pasja, robi to co kocha, i za to go szanuje. Super! ;-)

Heathen

2014-10-18, 12:03
Gdyby nie zmieniał pasów na przejściu dla pieszych to może bym dał piwo.

PiotrekMMA

2014-10-18, 12:14
Kiedyś pomaganie było oczywiste, teraz stało się modne ;)

kam332

2014-10-18, 12:45
Normalnie jeździ i normalnie się zachowuje. Nic szczególnego, ale potencjalnym dawcom może służyć jako film instruktażowy.

GlocKs

2014-10-18, 12:51
Chwali się czy nie może ktoś z tego przykłady weźmie.

BlazejTyDziku

2014-10-18, 13:05
Więcej takich filmików :) fajnie się ogląda! :D

Zielszen

2014-10-18, 13:12
Nie rozumiem podejścia niektórych powyżej. Gość jeździ, pomaga kierowcom itp. A grupa ludzi od razu "łooo pozer" "tylko by suby łapał" etc. Ogarnijcie się, o co w ogóle Wam chodzi. Z tego co wyczytałem wyżej koleś pracuje czy też udziela się jako ratownik czyli można uznać że nagrywa swoją pracę. Co w tym złego? Zwłaszcza że jest kierowcą. Nawet jeśli nagrywa to jak pomaga to co to znaczy że ta pomoc się nie liczy czy co? Takie hobby. Uwaga grozi szokiem. Niektórzy ludzie nie określają swojej wartości przez ilość piw na sadolu czy subów/wyświetleń na YT bo mają na to dokładnie wyj***ne a w tym wypadku koleś daje po prostu dobry przykład i dzieli się tym w internecie. Wyprzedzanie na pasach... proszę Was... rozumiem że stosujecie się również do akcji 10mniej! zawsze dajecie kierunki i nigdy o niczym nie zapominacie. Strzelam że nie macie o czym zapominać a wszystko-wszystkim gość jedzie motocyklem... zaznaczam jedzie, nie dopie**ala.

Gr...........24

2014-10-18, 13:24
Każdy powinien tak jeździć a nie się nad sobą spuszczać nagrywając pedalskie filmiki z pedalskim podkładem.

asior34

2014-10-18, 13:44
Ale z was sk***iali malkontenci. I co z tego, że nagrał filmik jak pomaga? Ja pie**olę. Jakby wszyscy tak pomagali i nagrywali filmiki, zamiast siedzieć i k***a narzekać jak wy, pacany, to świat byłby piękny.

mi...........dz

2014-10-18, 14:22
Fajna propaganda, prawie zapomniałem o tym, że 99% motocyklistów to idioci ;)

Ko...........on

2014-10-18, 14:29
Nawet niech robi to pod publikę, żeby ocieplić wizerunek motocyklisty. Zawsze komuś pomoże. Jakby część z nas też pomagała, czasami nawet pod publikę to byłoby dużo lepiej. Ja tam lubię jak pomogę/zjadę motocykliście, a potem widzę LWG.

Nie mam szacunku do tych ku*asów, którzy zapie**alają i mają pretensję do wszystkich kierowców o wszystko. Ja nie muszę zjeżdżać, ja mogę zjechać. Jeśli jedziesz 220 to miej świadomość, że cię kutafonie można nie zauważyć. Nie każdy mając 4000zł kupuje ścigacza dwuślada i zapie**ala, pamiętaj o tym.

Za to motorniczy z filmiku spoko