18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pogodził się z rozstaniem

Flodzia • 2022-12-16, 12:31


25-letnia kobieta została brutalnie pobita przez swojego byłego 35 l. chłopaka, gdy wychodziła z nocnego klubu w dzielnicy Santa Terezinha w Belo Horizonte. Ex chłopak zaciągnął swoją ofiarę do samochodu i wywiózł do swojego domu gdzie uwięził ją na kilka godzin. W domu mężczyzna kolejny raz pobił swoją byłą partnerkę oraz kilkukrotnie zgwałcił. Po kilku godzinach do mieszkania sprawcy zawitała niedoszła teściowa gdzie zastała swoją córkę nagą, pobitą i zakrwawioną. Oprawca uciekł i jest poszukiwany przez policję.
Właściciele klubu pod którym doszło do brutalnej napaści wydali oświadczenie w którym twierdzą iż o pobiciu dowiedzieli się od policji a widoczny na nagraniu mężczyzna który rozmawia z oprawca nie jest pracownikiem klubu ale należy do zakontraktowanego zespołu dj, który występował w dniu imprezy.


paragon0

2022-12-16, 20:49
Się puszczała k***a po klubach to dostała za swoje

S.Cat

2022-12-16, 21:08
A ten łysy to dawał mu wskazówki jak poprawnie spuścić wpie**ol czy o co mu chodziło ?

panar3

2022-12-16, 22:03
Aż mi się kawał przypomniał:
Małżeństwo, po nocy poślubnej mąż wstaje z wyra, idzie się wyszczać a tam świeże majty, świeży ręcznik i karteczka: "wykąp się, kochanie, i chodź na śniadanie" - tak zrobił. Wchodzi do salonu a tam śniadanko gotowe, kawka podana, żonka uśmiechnięta w samym fartuszku i szpilkach, pokazuje mu wyprasowany gajer, koszulę i buty wyczyszczone gotowe, mówiąc... "Patrz, to pierwszy i ostatni raz bo od jutra ty wszystko robisz, inaczej nie chcę cię widzieć... i nie widziała go przed 5 dni... póki jej opuchlizna nie zeszła...

meloox

2022-12-16, 23:51
panar3 napisał/a:

Aż mi się kawał przypomniał:
Małżeństwo, po nocy poślubnej mąż wstaje z wyra, idzie się wyszczać a tam świeże majty, świeży ręcznik i karteczka: "wykąp się, kochanie, i chodź na śniadanie" - tak zrobił. Wchodzi do salonu a tam śniadanko gotowe, kawka podana, żonka uśmiechnięta w samym fartuszku i szpilkach, pokazuje mu wyprasowany gajer, koszulę i buty wyczyszczone gotowe, mówiąc... "Patrz, to pierwszy i ostatni raz bo od jutra ty wszystko robisz, inaczej nie chcę cię widzieć... i nie widziała go przed 5 dni... póki jej opuchlizna nie zeszła...



...nie pijemy juz :D

vladok

2022-12-17, 05:52
Z twarzy niezła dupa

końqbent

2022-12-17, 09:00
Przedświąteczne świniobicie.

azael

2022-12-17, 09:41
wróci do niego jak ten tylko z więzienia wyjdzie.

summersun

2022-12-17, 13:01
Przynajmniej już "odmalowana" na kolejne wyjście do klubu.

LouisdeFunes

2022-12-17, 16:47
i bardzo dobrze niech wie gdzie jej miejsce

Nomads95 napisał/a:

Ty chyba nigdy żony nie miałeś. Co? Mój ojciec po odejściu matki zachowywał się przez kilka miesięcy agresywnie werbalnie podczas rozmów telefonicznych z nią.



widać że twoja stara to tępa dzida skoro wiedziała jaki jest i odbierała od niego telefony. widać że głupota jest u was dziedziczona genetycznie

TENERE

2022-12-17, 23:59
a może przeleciała jego kolesia hmmm

kulawiec

2022-12-18, 05:54
Właściwie jak się patrzy co sobie zrobiła z brwiami, to się temu typowi nie dziwię.

Genius510

2022-12-18, 22:00
Stara miłość nie rdzewieje

RSTB30

2024-01-05, 20:13
może to Maybelline może to wpie**ol :D facetka przez miesiąc zaoszczędzi na malowaniu :D

kobiety lubią ten sport :D