18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie patrz teraz...

Rynsztof • 2012-11-01, 17:49
Kiedy byłem gówniarzem i w telewizji leciały "straszne filmy" typu Predator, Obcy, Piła etc. rodzice zawsze mówili mi, bym nie patrzył, podczas gdy na ekranie była jakaś "mocna" scena... Teraz pewnie wielu z nas mogło by to samo mówić swoim rodzicom podczas przeglądania Harda :-P
Taka mała refleksja o przemijaniu..

siwielec29

2012-11-01, 17:57
dalej jestes gówniarzem :D a film Piła jest z 2004, w wieku 12lat sam mogles sobie obejrzec ;) piwa nie ma, bo kiedy ja bylem "gówniarzem" to na kasetach VHS byl Freddy Krueger, a nie k***a jakis beznadziejny serial pila :D

Rynsztof

2012-11-01, 18:12
Bardziej chodziło mi o kategorię, nie o datę produkcji. Wszystkie te filmy trącą z lekka kiczem i kręcą się wokół tego samego, czyli flaków. Szanowny starszy panie.

lofix1

2012-11-01, 19:06
pamiętam jak ojciec zapomniał skasować Józefinę Mutzenbacher na vhsie, dzięki mnie całe osiedle było uświadomione :)

ravp

2012-11-01, 19:20
Rynsztof napisał/a:

Bardziej chodziło mi o kategorię, nie o datę produkcji. Wszystkie te filmy trącą z lekka kiczem i kręcą się wokół tego samego, czyli flaków. Szanowny starszy panie.



Już miałem dać browara, ale jeśli uważasz, że Predator czy Obcy są kiczowate, to musisz być zwykłym Tępym Ch....

toranaga7

2012-11-01, 19:36
Teraz dzieciom można pokazywać sadolową poczekalnie...

Psilocke

2012-11-01, 20:53
Taaa kiedyś rodzice kazali się odwracać itd, Teraz byle gówniarz wchodzi na redtube czy coś innego i uważa się za znawcę bo widział p*zdę na monitorze. Potem jeden jełop z drugim się napatrzą i się dziwią, że normalna kobieta nie chce przyjąć na raz 20 ku*asów i nie lubi jak jej na ryj wylać wiadro spermy. Nie mówię o głupich gimbusiarach, które kolekcjonują używane kondomy.
Do tego każdy film znaleziony w necie, w którym jest p*zda wrzucają na sadistic bo chcą się pochwalić, że wiedza jak wygląda picz.

Rynsztof

2012-11-01, 22:43
@ravp
Jest różnica między szczyptą cukru a pięcioma łyżkami. Ale Ty jak najwyraźniej widzisz wszystko czarno-biało. Napisałem że są odrobinę kiczowate. Większość takiego typu filmów ma to do siebie (schematyczne ginięcie postaci, gumowe kostiumy/rekwizyty). Niemniej nadal są to świetne filmy. Musisz być, k***a, ślepy, albo bić niemca do odbytu Obcego, aby nie móc obiektywnie ocenić filmu i zaakceptować jego wad. Pozdrawiam.

ravp

2012-11-02, 02:28
Ok, zgodzę się, że mogą się wydawać LEKKO kiczowate dla obecnych widzów, teraz dzieciaki oglądają Tranformersy i moczą pościel nocami, ale trzeba zauważyć, że te filmy były kręcone w latach 70/80 (tak uogólniając), przez co nie było możliwości, aby postacie kostiumowe nie były gumowe, tak samo jak w gwiezdnych wojnach czy innym star treku. A co do schematycznego ginięcia postaci to się nie zgodzę, taki schemat występuje w takich szitach jak "Zły skręt" czy seria "Piatku 13" (no może ze dwie części były ok). Co jak co, ale ani w Predziu ani w Obym bohaterowie nie giną w takim samym schemacie jak w innych (a przynajmniej nie w tamtych latach i trzeba brać to pod uwagę).

Ps. Obcego chętnie bym pocisnął w odbyt jeśli ma, a jak nie to w jego wysuwaną szczękę : D. Hmmm Predzia w sumie też, ale trzeba uważać na ząbki. Dobra Obcy 4 był słaby, tu się zgodzę.

ZiomZaZiomem

2012-11-03, 07:17
Kiedy byłem gówniarzem i w telewizji leciały "straszne filmy" typu Predator, Obcy, Piła etc.


Po tym skończyłem czytać . Piwa nie będzie ;) P.S mama wie że wchodzisz na tego typu strony ? I nie wybaczę że określiłeś OBCEGO mianem kiczu. Jeden z klasyków horrorów a Ty śmiesz nazywać go kiczem ?

straatveger

2012-11-03, 09:15
Korupcja czy jaki ch*j że takie gówna na głownej ?

Shady_7

2012-11-03, 10:38
Idź se popie**olić takie bzdety na Filmwebie

Rynsztof

2012-11-03, 11:19
ZiomZaZiomem, k***a, zniszczyłeś cały mój świat... co ja teraz pocznę.

xe...........is

2012-11-03, 13:01
Dokładnie, napisał "typu Predator, Obcy, Piła etc." więc nie ma co się czepiać ;p