18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie mógł poczekać chwilę dłużej

Jesse.Pinkman • 2021-11-18, 11:31
Teraz właściciel pieska powinien uczynić podobnie z jego kulasami.

DmNQ

2021-11-18, 16:58
jawox napisał/a:

Lobotomia przez odbyt ?! Ło k***a, Panie! Gdzie takie coś widziałeś? Opowiadaj z detalami, najlepiej zarzuć filmikiem



Ze szczegółami to lew opowie co się działo , jak widać nadal ma fleszbeki.

htp

2021-11-18, 17:01
torturant napisał/a:

I za to poszedłbyś siedzieć. Po przecwe*eniu zapytaliby za co siedzisz,:
- za godność.
- czyją ?
- cudzego psa.



Za to cwe*ują? Jakieś szczegóły , doświadczenia własne?>

Tetrix

2021-11-18, 17:32
Przepraszam najmocniej wina po stronie właściciela kundla... Jak niby miał go zobaczyć? Flage co wystaje na 1,5m ma przyczepioną czy co? Nie mógł go widzieć. Jak ciagniesz chomika na sznurku to nie zdziw sie że ktoś nadepnie. Wytresować psa żeby chodził przy nodze i tyle. Więcej! Za naprawe auta bo niedajboże ryske zrobił. :catfacepalm:

Rozjebie

2021-11-18, 20:10
htp napisał/a:

Za to cwe*ują?



Złote czasy cwe*enia niestety sie skończyły.. Kiedyś można było liczyć, ze pedofila wrzucą do klatki z gitami, a teraz selekcja i dobieranie współwięźniów, albo siedzą w izolatkach, a wszędzie kamery :(

SINGEr1964

2021-11-18, 21:16
Spies psem ale kierowca zwierze

Smokw

2021-11-19, 00:59
Poj***ło was? Przecież typ wjechał na czerwonym na przejście dla pieszych.

janlew

2021-11-19, 12:42
jawox napisał/a:

Lobotomia przez odbyt ?! Ło k***a, Panie! Gdzie takie coś widziałeś? Opowiadaj z detalami, najlepiej zarzuć filmikiem


Widział bo miał. Ale pewnie nie zapamiętał bo to debil, widać po jego argumentach, jedyne jakich umie użyć to "eeeee lobotomia, eeee nie bo ty".

DmNQ napisał/a:

Ja nie mam żadnego problemu za to Ty chorujesz i to poważnie. Oceniasz człowieka, że jest zoofilem dlatego , że szedł z psem na spacer albo , że posiada psa ? Cierpisz na poważne zaburzenia które się leczy. Zalecam też doedukowanie się co oznaczają pojęcia których używasz w stosunku do innych nie mając pojęcia o kim i o czym pie**olisz. Lobotomie to ktoś Tobie w dzieciństwie przez odbytnice zrobił, że teraz masz jakieś urojenia i przez traumę widzisz wszędzie to co utkwiło Ci w pamięci.


Dokładnie wiem o czym piszę i jak sprawy kwalifikuje koziołku matołku. Wynika to tak z poglądów jakie posiadam, jak i z edukowania się właśnie.
Nie rozumiesz mnie, bo ja nie akceptuje nowomowy ani poglądów obecnego lewactwa, którą ty przesiąkłeś.
Mam normalne podejście do większości tematów, czyli takie jak mieli ludzie 100, 200, 300 lat temu, przed falami bolszewi i komuchów. I nie chodzi tylko o psy i zoofilów, ale także o murzynów, muzułmanów, żydów, feministki i pederasów.
Ty już rozumujesz po lewacku, a więc w sumie to nie mam z tobą o czym gadać.

PS. A do psów na podwórku w budzie, w wojsku, policji i na pastwiskach nic nie mam, bo to ich rola. Ale za pojeba mam kogoś kto ma psa w mieszkaniu i na smyczy w mieście. Po ch*j mu on? By szczekać sąsiadom, i obsrywać trawniki? Nie, tylko po to by nieudacznik miał kogo przytulić, pogłaskać i by go ktoś polizał. Dla mnie to chore, a ty uważaj se co chcesz, mam to w dupie.

DmNQ napisał/a:

Lobotomie to ktoś Tobie w dzieciństwie przez odbytnice zrobił, że teraz masz jakieś urojenia i przez traumę widzisz wszędzie to co utkwiło Ci w pamięci.


"Nie bo tobie" k***a, ile ty masz lat 7 ? Matka wie że tu zaglądasz?

DmNQ

2021-11-19, 17:42
janlew napisał/a:

Widział bo miał. Ale pewnie nie zapamiętał bo to debil, widać po jego argumentach, jedyne jakich umie użyć to "eeeee lobotomia, eeee nie bo ty".
Dokładnie wiem o czym piszę i jak sprawy kwalifikuje koziołku matołku. Wynika to tak z poglądów jakie posiadam, jak i z edukowania się właśnie.
Nie rozumiesz mnie, bo ja nie akceptuje nowomowy ani poglądów obecnego lewactwa, którą ty przesiąkłeś.
Mam normalne podejście do większości tematów, czyli takie jak mieli ludzie 100, 200, 300 lat temu, przed falami bolszewi i komuchów. I nie chodzi tylko o psy i zoofilów, ale także o murzynów, muzułmanów, żydów, feministki i pederasów.
Ty już rozumujesz po lewacku, a więc w sumie to nie mam z tobą o czym gadać.
PS. A do psów na podwórku w budzie, w wojsku, policji i na pastwiskach nic nie mam, bo to ich rola. Ale za pojeba mam kogoś kto ma psa w mieszkaniu i na smyczy w mieście. Po ch*j mu on? By szczekać sąsiadom, i obsrywać trawniki? Nie, tylko po to by nieudacznik miał kogo przytulić, pogłaskać i by go ktoś polizał. Dla mnie to chore, a ty uważaj se co chcesz, mam to w dupie.
"Nie bo tobie" k***a, ile ty masz lat 7 ? Matka wie że tu zaglądasz?





Dobra dziadek zmień koszulkę bo się zapociłeś i przestań mnie mieszać w politykę. I ta hustaria w awatarze...k***a. Od razu wiadomo z kim się ma do czynienia

Rangraf

2021-11-22, 02:13
janlew napisał/a:

Ojoj popsuł mu zoofilską zabawkę, choć i tak wyglądała na popsutą wcześniej. Spokojnie, z zabaweczką da radę jeszcze się położyć się na kanapie, poczekać aż wylizać sobie jaja, i nadstawić mu własny ryj do wylizania. Przecież chyba po to trzymacie te szczekające szczury w domu, nie?
PS. poza zoofilami platoniocznymi, którzy bydła i nierogacizny, potrzebują by tylko się przytulić, pogłaskać i udawać że to członek rodziny czy tam żona.



ty to jesteś zdrowo jebnięty(a). Bez namysły bym cię zutylizował

mCreydon

2021-12-03, 11:11
janlew napisał/a:

Ojoj popsuł mu zoofilską zabawkę, choć i tak wyglądała na popsutą wcześniej. Spokojnie, z zabaweczką da radę jeszcze się położyć się na kanapie, poczekać aż wylizać sobie jaja, i nadstawić mu własny ryj do wylizania. Przecież chyba po to trzymacie te szczekające szczury w domu, nie?
PS. poza zoofilami platoniocznymi, którzy bydła i nierogacizny, potrzebują by tylko się przytulić, pogłaskać i udawać że to członek rodziny czy tam żona.



poligon to ty?