18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie mógł poczekać chwilę dłużej

Jesse.Pinkman • 2021-11-18, 11:31
Teraz właściciel pieska powinien uczynić podobnie z jego kulasami.

scrab

2021-11-18, 12:17
[quot]Teraz właściciel pieska powinien uczynić podobnie z jego kulasami.[/quot]

oko za oko, ząb za ząb :) a może kto silniejszy ten lepszy? taki powrót do korzeni.

Halo

2021-11-18, 12:24
Szkoda pieska :( (
Pies się wyliże wierze w to :)

mygyry

2021-11-18, 12:31
Będzie mógł mu takie zabawne kółeczka z tyłu przymocować :ciasteczkowy:

janlew

2021-11-18, 13:08
Ojoj popsuł mu zoofilską zabawkę, choć i tak wyglądała na popsutą wcześniej. Spokojnie, z zabaweczką da radę jeszcze się położyć się na kanapie, poczekać aż wylizać sobie jaja, i nadstawić mu własny ryj do wylizania. Przecież chyba po to trzymacie te szczekające szczury w domu, nie?
PS. poza zoofilami platoniocznymi, którzy bydła i nierogacizny, potrzebują by tylko się przytulić, pogłaskać i udawać że to członek rodziny czy tam żona.

DmNQ

2021-11-18, 13:11
janlew napisał/a:

Ojoj popsuł mu zoofilską zabawkę, choć i tak wyglądała na popsutą wcześniej. Spokojnie, z zabaweczką da radę jeszcze się położyć się na kanapie, poczekać aż wylizać sobie jaja, i nadstawić mu własny ryj do wylizania. Przecież chyba po to trzymacie te szczekające szczury w domu, nie?
PS. poza zoofilami platoniocznymi, którzy bydła i nierogacizny, potrzebują by tylko się przytulić, pogłaskać i udawać że to członek rodziny czy tam żona.




Lecz sie

Pralpunkt

2021-11-18, 13:13
Zaj***ł bym tego h*ja w aucie ,połamał nogi wyj***ł wszystkie zęby ku*as j***ny .

edek_kotek

2021-11-18, 13:51
Ten ch*j w aucie nie widział psa .

ra0mir

2021-11-18, 14:20
Teee mafia internetowa z sadistica... Przecież koleś nie widział tego psa, ja pie**ole... To jest ewidentnie wina właściciela.

torturant

2021-11-18, 15:13
Pralpunkt napisał/a:

Zaj***ł bym tego h*ja w aucie ,połamał nogi wyj***ł wszystkie zęby ku*as j***ny .



I za to poszedłbyś siedzieć. Po przecwe*eniu zapytaliby za co siedzisz,:
- za godność.
- czyją ?
- cudzego psa.

Zasysacz

2021-11-18, 15:26
ra0mir napisał/a:

Teee mafia internetowa z sadistica... Przecież koleś nie widział tego psa, ja pie**ole... To jest ewidentnie wina właściciela.



Dokładnie nie widział i tyle wypadek i ło. A pozatym nie lubię tego srającego gówna i ich poj***nych właścicieli co gówna nie zbierają.

Jerzy_Owsik

2021-11-18, 15:28
j***ć kundla nie miał kagańca

janlew

2021-11-18, 15:30
DmNQ napisał/a:

Lecz sie


Po co? Nie choruje ani na zoofilie ani na pederastie. Ale jak ty masz problem zamiast zalecać innym, sam wybierz się na terapie. Ponoć lobotomia daje świetne efekty

DmNQ

2021-11-18, 16:01
janlew napisał/a:

Po co? Nie choruje ani na zoofilie ani na pederastie. Ale jak ty masz problem zamiast zalecać innym, sam wybierz się na terapie. Ponoć lobotomia daje świetne efekty



Ja nie mam żadnego problemu za to Ty chorujesz i to poważnie. Oceniasz człowieka, że jest zoofilem dlatego , że szedł z psem na spacer albo , że posiada psa ? Cierpisz na poważne zaburzenia które się leczy. Zalecam też doedukowanie się co oznaczają pojęcia których używasz w stosunku do innych nie mając pojęcia o kim i o czym pie**olisz. Lobotomie to ktoś Tobie w dzieciństwie przez odbytnice zrobił, że teraz masz jakieś urojenia i przez traumę widzisz wszędzie to co utkwiło Ci w pamięci.

jawox

2021-11-18, 16:47
DmNQ napisał/a:

... Lobotomie to ktoś Tobie w dzieciństwie przez odbytnice zrobił...



Lobotomia przez odbyt ?! Ło k***a, Panie! Gdzie takie coś widziałeś? Opowiadaj z detalami, najlepiej zarzuć filmikiem :D :D :D