18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma to jak się pochwalić w czarnych social mediach...

Halman • 2020-07-26, 18:47

ciekawą pracą pielęgniarza w domu starców...


leonx2

2020-07-27, 10:39
oni tak naprawdę są przeźroczyści, i gównem wypełnieni

karek13

2020-07-27, 12:02
Czarne gówno do utylizacji

Ludobojstw0

2020-07-27, 23:25
k***a nie ma jak nagrać filmik i się tym pochwalić w internecie utylizacja

Smagalas

2020-07-28, 02:24
A może mści się za lata niewolnictwa... może to nie ten staruszek(albo staruszka) a moze właśnie ten pluł na jego rodziców, dziadków, pra pra (itd) i może co gorezego wtedy im robili. Świat zawsze dążył do równowagi i będzie dążył. Jedni mówią na to karma inni XI przykazanie, a ja mówię: "Aaa i tak ch*j mi do tego!..."

Goonzi2018

2020-07-28, 07:43
k***y, małpy j***ne! Na łańcuch i batem!

Pankracy_Młot

2020-07-31, 03:00
fabkwi napisał/a:

Proszę nie zapominać, że to biały człowiek dał im tyle swobody i władzy! To biały człowiek stworzył równe prawa, ale już obowiązków nie! To biały człowiek sam na siebie wydał wyrok zagłady! To biały człowiek stworzył lewactwo, antife, aktywistki, lgbt, równouprawnienie! To biały człowiek wymyślił prawa człowieka pomimo, że wielu ludziom do człowieka jeszcze bardzo daleko,. To wszystko wymyśliła i zgotowała biała część społeczeństwa! dlaczego? nie wiadomo.. chęć szybkiego zysku? kasa? no to niech teraz biały człowiek płaci za swe błędy! i to biały człowiek wymyślił poprawność polityczną!



Co wy k***a macie z tą odpowiedzialnością zbiorową? Jesteście socjalistycznymi cwe*ami czy jak? Tak jak za te zj***ne rzeczy odpowiadają określone jednostki białe, tak samo nie można przypisywać wszystkim murzynom bicie starca przez tego murzyna. Odpowiedzialność osobista, a nie zbiorowa! Nie zachowujcie się jak pie**oleni socjaliści, czerwoni podludzie!

Cenzurator2000 napisał/a:

czekam na ten dzień aż nadejdzie wojna rasowa i za odj***nie murzyna bedą wręczać medale i nagrody pieniężne... nie moge się doczekać



Widzę, że roi się tu od czerwonego kurestwa. XXI wiek a w Europie nadal komuniści i narodowi socjaliści. Tfu ci na ryj tak jak temu bambo z filmiku czy chociażby Fritzlowi. j***ć socjalizm! Odpowiedzialność osobista, a nie zbiorowa! Jesteś dokładnie tym samym gównem jak ten bambus z filmiku, tylko inne plemienie. Ja marzę o eradykacji socjalistów. A do czegoś większego już niedaleko.