18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma to jak się pochwalić w czarnych social mediach...

Halman • 2020-07-26, 18:47

ciekawą pracą pielęgniarza w domu starców...


ti...........ax

2020-07-26, 21:10
Do odstrzału razem z tym co tą k***e czarną tam zatrudnił.

ma...........an

2020-07-26, 21:19
Nie mam słów. Zapisałem sobie ten film i będę pokazywał każdej k***ie która będzie stawała w obronie tego j***nego bydła. Mam nadzieje że Trump po wyborach ich rozjebie w drobny pył. Sk***iele mają jeszcze czelność mówić że Biali to "dzikusy".

Jestem_na_nie

2020-07-26, 21:34
Jak ktoś go zna osobiście to rozpozna po kawałku brody, mam nadzieję ze wtedy da na niego namiary a wtedy jakiś wojownik wydłubie mu oczy

fabkwi

2020-07-26, 21:35
Proszę nie zapominać, że to biały człowiek dał im tyle swobody i władzy! To biały człowiek stworzył równe prawa, ale już obowiązków nie! To biały człowiek sam na siebie wydał wyrok zagłady! To biały człowiek stworzył lewactwo, antife, aktywistki, lgbt, równouprawnienie! To biały człowiek wymyślił prawa człowieka pomimo, że wielu ludziom do człowieka jeszcze bardzo daleko,. To wszystko wymyśliła i zgotowała biała część społeczeństwa! dlaczego? nie wiadomo.. chęć szybkiego zysku? kasa? no to niech teraz biały człowiek płaci za swe błędy! i to biały człowiek wymyślił poprawność polityczną!

daniel1040

2020-07-26, 21:36
Nie. Nie dam się i wam radzę to samo. Gniew tu nic nie da, tylko odsłania nasze słabe strony i zasłania racjonalne myślenie.
To jest zwierze, nie wkurzamy się na małpę że rzuca gównem bo to jej instynkt - tak samo tutaj, jedne co umie to agresja więc to robi.
Nie zrozumcie mnie źle, nie tłumaczę jego zachowania, staram się tylko pokazać że jako istoty rozumne nie możemy dać się zdenerwować zwierzętom.
Właśnie tego chcą rządy aby biały człowiek reagował agresją, aby móc go potem okreścić jako nazistę i nałożyć nowe prawa.
A teraz filmik ląduje na 4chanie i 8kun /pol /bant /v gdzie jego mordkę (którą witać przez prarę klatek) znajdziemy bez problemu, a dalej to zależnie od stanu czy hrabstwa już wiem gdzie te dane przesłać.

96Karoll

2020-07-26, 21:36
Kolor skóry zupełnie przypadkowy

PhantomMask

2020-07-26, 21:44
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pewnie jego ojciec zapie**alał u niej na polu bawełny za miskę zupy.




A matka dawała dupy

:roll:

bison24

2020-07-26, 21:48
przynajmniej miał maseczke.

marcin1988r8

2020-07-26, 22:45
Salieri16000 napisał/a:

Mam nadzieję, że "białasy" dorwą tą czarną k***ę i będzie ona wymagała hospitalizacji na OIOM -ie.



lepiej krotkiego pobytu w domu pogrzebowym ;) czarne scierwojady

sadefro

2020-07-27, 00:58
k***a że on go nie zabił dobre dobre

Justynka99

2020-07-27, 01:35
sard napisał/a:

Z każdym kolejnym filmem udowadniają, że jednak sk***iele rasiści mają rację, że to tylko chodzące na tylnych odnóżach zwierzęta.



Lol. A mnie kiedyś biały okradł, więc wszyscy biali to złodzieje :D

bol3k

2020-07-27, 08:14
k***y j***ne jednak trzeba było nie odpinac im łańcuchów

jasypan

2020-07-27, 09:36
Justynka99 napisał/a:

Lol. A mnie kiedyś biały okradł, więc wszyscy biali to złodzieje



Daruj sobie te lewackie wysrywy. Pewnie wierzysz, że państwo mutlikulti to nie jest utopia i że może się udać.

ja...........ka

2020-07-27, 10:03


Justynka99 napisał/a:

Lol. A mnie kiedyś biały okradł, więc wszyscy biali to złodzieje



co ty tu robisz sk***iała lewaczko?